آخرین عکس سلفی+ زوج جوان قبل از سقوط مرگبار


زوج جوان ایتالیایی که مسافرت می کنند و خوش می گذرانند تپه های محلی آنها هرگز تصور نمی کردند که آخرین روز زندگی خود را با هم بگذرانند. آندره آ ماتزتو 30 ساله که به عنوان یک نقاش سخت کوش توصیف می شود، آخرین نفری بود که ثبت نام کرد. عکس سلفی یک مرد عادی در تصادف با همسرش جان خود را از دست می دهد.

به گزارش میرر، آندریا که در صخره ای شیب دار به دنبال تلفن همراه می گشت تعادل خود را از دست داد و از ارتفاع 650 فوتی (198 متری) سقوط کرد. این حادثه بعد از ظهر شنبه در Rozzo در ویچنزا ایتالیا رخ داد.


ادامه مطلب


آخرین عکسی که این زوج با هم گرفتند آندره آ را در بالای اولترا نوتو به همراه همسرش سارا باراگانتی نشان می دهد. سارا با انتشار این تصویر در صفحه اینستاگرامش نوشت: آخرین عکس لعنتی ما با هم. “تو همیشه کنارم خواهی بود خرس کوچولوی من.”

آخرین سلفی

به گفته پلیس ایتالیا، آندریا در تلاش برای یافتن تلفن همراه خود بود که از ارتفاع 650 فوتی سقوط کرد. تیم امداد و نجات با کمک بالگرد به محل متوفی رسیدند اما در دم اعلام شد که متوفی فوت کرده است.

سقوط شدید

مرگ دلخراش یک جوان انگلیسی در کوه آتشفشانی در اکوادور، خبر مرگ این جوان ایتالیایی را به دنبال داشت. گیل بنکس، 25 ساله، در حال تلاش برای صعود از روکو پیچینچا در نزدیکی کیوتو بود که روز یکشنبه سقوط کرد و جان باخت.

سلفی مرگبار

حتما بخوانید:
Your Weakest Hyperlink: Use It To Cosmetic Factory China

دیدگاهتان را بنویسید