آخرین محافظه کاران شهر


احساس می کنم در نوار عمارت ورساچه (که به معنی لباس پوشیدن من است) بیش از حد لباس پوشیده ام و خودم را در قسمت داخلی داخلی ساحل میامی مستقر می کنم. اینها شامل پارکینگ Herzog & de Meuron به شکل یک خانه کارت است که کل طبقه هفتم آن یک خانه شخصی است. من از طریق کافه ای با نام غیر سوئیسی Bacon Bitch و موزه هنرهای وابسته به عشق شهوانی به تاسیس شرکت در بازل رسیدم که بیش از هر چیز خارج از آن تحت سلطه است.

در آن طرف خلیج ، هتل W روی ده ها سر جزیره ایستر ساخته شده توسط فیلیپ استارک نشسته است. یک راننده Uber کتابی درباره کتاب مقدس ودیک مانند هر چیز دیگری که می تواند Evian رایگان باشد را به من تازه می دهد. در خارج از خانه یکی از دوستانم در حومه جنوبی ، از تداخل گران بهای عادی لذت می برم. سپس می بینم که یک طاووس از جاده عبور می کند.

آشفتگی شدید در میامی ، مکانی که نباید با هم آویزان باشد ، اما بیش از همه ، برای روح لیبرال یا حتی نیهیلیست ایجاد شده است. با این حال تعداد کمی از شهرها نمایندگان بیشتری از این گونه در معرض انقراض را در اختیار دارند: محافظه کار شهری. مرتب سازی جغرافیایی چپ در شهرها و راست در قلب از نظر کمی گسترده است. اما در اینجا از آن خارج شده است. دونالد ترامپ ماه گذشته با از دست دادن تنها هفت امتیاز ، به طور قابل توجهی رای خود را در شهرستان میامی-داد افزایش داد. فقط ساحل خلیج فارس نبود که فلوریدا را به جمهوری خواهان تحویل می داد.

شناخت انحصاری بودن میامی به اندازه کافی ساده است. بخشی از این افراد قدیمی است: اگر جنوب فرانسه جایی است که انگلیسی ها برای مرگ می روند ، آمریکایی ها فلوریدا را دارند. بخشی از این عدم اعتماد به چپ در میان پناهندگان جمهوری های قرمز آمریكای لاتین (نه فقط كوبا) است. سپس یک فانوس دریایی خودگردان برای آزادیخواهان از هر نژاد وجود دارد: مانند تگزاس ، فلوریدا مالیات بر درآمد شخصی ندارد. ترکیبی از زیرساخت های ناپایدار و پلیس بسیار نظامی ، پیش فرض دکترین ایالت Nozickian Nightwatchman است.

داشتن “درس” برای ما خیلی بی دقت باید غیرممکن باشد. و اما یک چیز برجسته است: در مورد شهرها اساساً چیزی باقی نمانده است. و اگر شهرسازی با سیاست های مترقی آمیخته شود ، رنج خواهد برد.

حتما بخوانید:
سربروس اصرار دارد کلم کیلهر را به عنوان رئیس دویچه بانک نصب کند

اگر کلانشهر توسط محافظه کاران فرسوده شود ، تعداد زیادی از رای دهندگان هستند که در این امر سهم اندکی در نشاط آن دارند. و بدون حضور کمرنگ آنها ، لیبرالیستی که آنها پشت سر می گذارند روز به روز خالص تر می شود و قلب ها را در زنجیره ای از بیگانگی فرهنگی موبیوس بیشتر می لرزاند.

در این مرحله ، شهرها برای جلوگیری از خشم استانها به یک معامله ضمنی متکی هستند. ما در ازای رضایت آنها از روشهای سرگرم کننده و تأثیرگذاری بیش از حد ، به مناطق غیرمولد یارانه می دهیم. هیچ کس غاز که تخمهای طلایی می گذارد را نمی کشد ، هر چقدر هم که حمایت آن تحریک کننده باشد ، مهم نیست که پرهای آن بسیار تماشایی است.

فقط سال 2016 و شوک های پوپولیستی آن محدودیت های این قرارداد را نیز نشان داد. رای دهندگانی که می دانستند چیزهای زیادی برای از دست دادن در برابر لندن ضعیف تر (یا خلیج فارس) دارند ، به هر حال خواستار آن بودند. جانور فرهنگی از احتیاط جلوگیری کرد. هرچه مرتب سازی به مرور زمان مطلق تر می شود ، احتمالاً این حملات در کلان شهرها مجدداً تکرار می شوند. برای تأمین آینده خود ، شهرها نمی توانند مردم محافظه کار را از راه دور خریداری کنند. آنها باید تعداد بیشتری از آنها را تحت پوشش قرار دهند.

اگر این به نظر خیالی می رسد ، تعصب ما در کار است. شهرهایی که اکنون سنگر لیبرال هستند ، در تمام زندگی من رقابتی بوده اند. پیش از این ، شهرستانهای اطراف لس آنجلس راست جدید را بیرون انداختند. بین رابرت موزس و رودی جولیانی ، قسمت اعظم نیویورک محصول جمهوری خواهی است. ساموئل جانسون یک توری بود. در اینجا هیچ عجیب مفهومی وجود ندارد. نیروی اصلی در شهر تجارت است: مهاجرت محصول جانبی آن است ، فرهنگ اغلب از طریق آن یارانه می گیرد. به همین دلیل است که شهرنشینی می تواند برای بازارهای آزاد اما فضاهای محافظت شده ، مرزهای سست ، حمل و نقل عمومی و هوشیاری در برابر جرم چنین دین مبهمی باشد. فقط در Bundoks نیست که نظرسنجی های پلیس به شدت مخالف هستند.

حتما بخوانید:
(حذف چربیهای اضافی ( لیپوساکشن -

یکی از دوستانم با اشاره به مشاغل Arquitectonica Atlantis ، با خستگی یکی از اهالی محل به من می گوید که میامی از طریق انفجارهای منظم صدای شهری عبور می کند. محیط داخلی آن پیش فرض یک جهان را به اندازه کافی مستقل فرض می کند. جمعیت او نیز. فقط هدرودوکس سیاست او را بعنوان آخرین مدل شهری نشان می دهد نه بعنوان مدل بعدی.

janan.ganesh@ft.com

دنبال می کنم FTLifeArts در توییتر ابتدا از آخرین داستان های ما مطلع شوید

به پادکست ما گوش دهید دعوت به فرهنگجایی که سردبیران FT و مهمانان ویژه درباره زندگی و هنر در طی ویروس کرونا بحث می کنند. اشتراک در سیب، Spotifyیا هر کجا گوش کنید
منبع: tech4life.ir