[ad_1]

یونان اعلام کرد محدودیت های دقیق تر در سه شهر در غرب آتیکا پس از افزایش در موارد ویروس کرونا ، گرچه این کشور در ششمین هفته محاصره سراسری است. منع رفت و آمد شبانه در ساعت 18:00 جمعه در Eleusis ، Mandra و Aspropyrgos ، سه ساعت زودتر از قبل آغاز می شود.

بستری شدن در ارتباط با ویروس کرونا در آریزونا برای رسیدن به رکورد صعود کنید. بر اساس اطلاعات روز پنجشنبه اداره بهداشت ایالتی ، بیمارستان های دولتی 3،884 بیمار مبتلا به موارد مثبت یا مشکوک به Covid-19 را درمان کردند ، این در حالی است که روز گذشته 3809 نفر بود.

Pfizer گفت وجود دارد میلیون ها دوز واکسن Covid-19 وی نشسته در انبارها منتظر دستورالعمل تحویل ، گزارش های مربوط به مشکلات تولید این شرکت را تکذیب می کنند. این دارو ساز آمریکایی روز پنجشنبه گفت که هیچ محموله ای بازداشت یا به تأخیر نیفتاده است. فایزر گفت که هفته گذشته 2.9 میلیون دوز به سراسر کشور ارسال کرده است.

لهستان وارد محاصره خواهد شد وزیر بهداشت کشور روز پنجشنبه گفت که از 28 دسامبر تا 17 ژانویه در تلاش برای کنترل مجدد بیماری همه گیر است. با محدودیت های جدید ، هتل ها ، مراکز خرید – به استثنای فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها – و پیست های اسکی بسته خواهند شد.

یکی دیگر 885000 آمریکایی برای اولین بار درخواست دریافت مزایا کرده اند هفته گذشته به دلیل محدودیت های جدید در مبارزه با تجدید حیات ویروس کرونا ، فشار بازار کار همچنان ادامه دارد. ادعاهای بیکاری هفتگی از 862،000 هفته گذشته 23،000 افزایش یافت. اقتصاددانان انتظار داشتند که ادعاها متوسط ​​تا 800000 باشد.

بانک انگلستان سیاست پولی را بدون تغییر نگه دارید روز پنجشنبه ، با اشاره به چشم انداز “غیرمعمول غیرمعمول” برای اقتصاد انگلیس. کمیته سیاست های پولی BoE تصمیم گرفته نرخ بهره را در 0.1 درصد و هدف برنامه خرید دارایی خود را تا پایان سال 2021 در 895 میلیارد پوند حفظ کند.

دولت انگلستان بخشهایی از شرق و جنوب شرقی انگلیس را زیر مجموعه خود قرار داده است شدیدترین محدودیت ها در ویروس کرونا از روز شنبه تا زمانی که قوانین مربوط به بریستول را آرام کرد. وزیر بهداشت مت هانکوک گفت ، تعداد افراد آلوده در منطقه جنوب شرقی 46 درصد افزایش یافته است ، در حالی که موارد در منطقه شرقی نسبت به هفته گذشته دو سوم افزایش یافته است.

مشوق های دولتی برای کارفرمایان در انگلیس برای پذیرش کارآموزان نتوانستند تقریباً 46٪ را جبران کنند کاهش آموزش ضمن کار از قفل اول بر اساس داده های وزارت آموزش و پرورش ، طرح برنامه کاری ریاست دانشگاه از ابتدای آغاز ماه اوت به 11520 کارآموزی جدید منجر شده است.

ریشی سوناک صدراعظم در نظر دارد تمدید کند طرح های وام ویروس کرونا ویروس اضطراری انگلیس به ارزش 68 میلیارد پوند به گفته منابع وایت هال ، برای حمایت از مشاغل درگیر با ترکیبی از محدودیت های اضافی همه گیر و پایان ویرانگر انتقال به Brexit.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir