آخرین ویروس کرونا: فاوسی از انتقاد علیه تصویب واکسن در انگلستان کنار رفت


S&P 500 رنج می برد فروش اواخر بعد از ظهر روز پنجشنبه پس از انتشار گزارش هایی مبنی بر اینکه Pfizer به دلیل مشکلات زنجیره تأمین تعداد واکسن های Covid-19 را که انتظار می رود امسال ارائه کند ، به نصف کاهش داده است.

خطوط هوایی Southwest به بیش از 6800 کارمند هشدار داده است که ممکن است بهار سال آینده – بطور بالقوه – بیکار شوند اولین افت شغل در تاریخ شرکت هواپیمایی.

فیلم های جدید AT & T برای برادران وارنر اولین بار در هر دو فیلم حضور خواهند داشت آنلاین و در سینماها سال آینده در حالی که هالیوود برای احتمال محدود بودن حضور شخصی به دلیل همه گیری آماده می شود.

یونان اقدامات برای مسدود کردن سایت را برای یک هفته دیگر پس از آن ادامه خواهد داد کندتر از کاهش پیش بینی شده در پرونده های Covid-19 در شمال شهر تسالونیکی و مناطق اطراف آن. محاصره چهار هفته ای که قرار بود روز دوشنبه برداشته شود ، تا 14 دسامبر تمدید خواهد شد.

آلبرت بورلا ، مدیر عامل Pfizer ، آغاز کار را پیش بینی می کند واکسن ها “تأثیر قابل توجهی” خواهند داشت، حتی اگر برای دستیابی به مصونیت گله ، ماه ها تلقیح لازم باشد. آقای بورلا گفت که با اولویت بندی جمعیت های آسیب پذیرتر ، این واکسن می تواند از همان ابتدا در بستری شدن در بیمارستان دستیابی به موفقیت بزرگ داشته باشد.

فرانسه این کار را خواهد کرد 1 میلیون نفر از افراد به ویژه آسیب پذیر را واکسینه کنید نخست وزیر ژان کاستکس گفت: در برابر ویروس کرونا در ماه ژانویه ، به ویژه در خانه های افراد مسن ، با 14 میلیون نفر دیگر در ماه فوریه واکسینه شده و بقیه مردم در بهار واکسینه شده اند.

حتما بخوانید:
پادشاه سوئد می گوید استراتژی ویروس کرونا در این کشور شکست خورده است

کارولینای شمالی و ایندیانا خبر خود را روز پنجشنبه اعلام کردند بزرگترین پرشهای یک روزه در مواردی از زمان شروع همه گیری ، در حالی که آریزونا دومین روز بزرگ خود را ثبت کرده است. این سه کشور تقسیم بندی جغرافیایی نسبتاً گسترده ای از کشور را نشان می دهند و روند کلی در ایالات متحده را منعکس می کنند.

مدیران ارشد و مدیران شهری که وارد انگلستان می شوند معاف از قرنطینه در مورد پیشنهادهای جدید این معافیت به این معنی است که اگر شرکت های بزرگ در معاملات با ارزش بالا که “بازده اقتصادی قابل توجهی برای انگلستان” فراهم می کند ، مشارکت داشته باشند ، مجبور به منزوی کردن خود یا آزمایش نیستند.

میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا گفت که سازش “در دسترس” است بسته برجسته دو طرفه Covid-19، امیدها را افزایش داد که واشنگتن سرانجام می تواند بسته محرک بعدی را در هفته های اخیر از دولت ترامپ بپذیرد.

دارامپال گولاتی ، “پادشاه ادویه جات” هندی ، دارد در اثر ایست قلبی درگذشت سه هفته بعد از آزمایش مثبت ویروس کرونا. صاحب ماهاشیان دی هتی در بیمارستانی در دهلی بود و روز پنجشنبه در سن 97 سالگی درگذشت.

لیگ برتر مذاکرات را برای تأمین امنیت به پایان رسانده است بسته نجات 250 میلیون پوندی برای فوتبال انگلیس باشگاه های لیگ بیشتر سال ها در مسابقات بدون هوادار زنده می مانند. سهامداران پردرآمدترین لیگ داخلی فوتبال موافقت کرده اند که 50 میلیون پوند به باشگاه های لیگ دسته اول و دوم اعطا کنند.


منبع: tech4life.ir

حتما بخوانید:
جعبه کمک های اولیه و جعبه کمک های اولیه

دیدگاهتان را بنویسید