آمازون برای فشار حق کریکت هند آماده شد


Amazon Prime Video در حال ساخت کریکت زنده در هند است زیرا به دنبال برتری نسبت به رقبای بین المللی در بازار رشد سریع این کشور است.

ماه گذشته ، این شرکت آمریکایی حقوق پخش کریکت نیوزلند در هند را از سال 2021 تا 2026 تضمین کرد ، اولین حمله آن در ورزش های زنده در این کشور و اقدامی که توسط کارشناسان صنعت به عنوان یک چالش بالقوه برای حقوق پردرآمد نخبگان مطرح شد. مسابقات هند.

حقوق دیزنی برای دو جایزه بزرگ لیگ برتر هند و کریکت ملی هند به ترتیب در سال های 2023 و 2024 به پایان می رسد.

گوراو گاندی ، مدیر ایالتی آمازون نخست وزیر ویدئو ، به فایننشال تایمز گفت: “گسترش فضایی که کشور آن را دوست دارد ، منطقی است” ، افزود که این شرکت فرصت های بیشتری را برای تأمین حقوق کریکت در نظر خواهد گرفت.

وی گفت: “شما باید در صورت موجود بودن حقوق و غیره برای ساختارهای حقوقی تلاش کنید.” “من فکر می کنم این یک بعد جالب به پیشنهادهای کلی ما اضافه می کند. . . ما خوشحالیم که به تک فرصت هایی که می گذرد نگاه می کنیم. “

سیستم عامل های جریان جهانی به طور فزاینده ای به دنبال جذب مخاطب از طریق ورزش های زنده علاوه بر فیلم و سریال هستند. آمازون در حال حاضر برخی از بازی های فوتبال NFL و لیگ برتر و همچنین تنیس Open US را پخش می کند.

اما در هند ، تسلط دیزنی بر مسابقات برتر کریکت به صعود آن به بالای بازار جریان کمک کرده است. طبق گفته Media Partners Asia ، در مقایسه با 17 میلیون برای Amazon Prime و 5 میلیون برای Netflix ، انتظار می رود این سال با 28 میلیون مشترک به پایان برسد ، که عمده آن را IPL امسال تشکر می کنیم.

حتما بخوانید:
آینه کاری - تترا فرم

Star India که دیزنی از طریق معامله فاکس قرن بیست و یکم آن را به دست آورد ، در سال 2017 فیس بوک و سونی را شکست داد تا پنج سال از حقوق IPL را با پرداخت 2.6 میلیارد دلار تضمین کند.

برای آمازون بعید است که فقط مسابقات نیوزلند در هند مخاطب را جذب کند ، به این دلیل که اختلاف زمان به این معنی است که بسیاری از بازی ها در ساعات اولیه صبح هند برگزار می شود.

یکی از رهبران صنعت گفت: “حقوق کریکت در نیوزلند احتمالاً در پایین سلسله مراتب است ، بیشتر به دلیل آب و هوا.” “و با این حال … به شما می گوید که وقتی حقوق IPL یا سایر حقوق بزرگ کریکت ظاهر می شود ، این بار رقابت بین فناوری های جدید و شرکت های اینترنتی بسیار جدی خواهد بود.”

در این ماه ، آمازون مجموعه ای را برای تیمی که در لیگ کابادی هند ، اولین مجموعه مستند ورزشی هند از زمان موفقیت جهانی همه یا هیچ چیز حق امتیاز. کبدی ، یک ورزش ورزشی ، بعد از کریکت پربیننده ترین بازی در هند است.

ویجی سوبرامانیام ، مدیر محتوای هند در Amazon Prime Video ، گفت: “ما اینجا هستیم ، ما واقعاً جدی هستیم و به طولانی مدت متعهد هستیم.” “این در جهتی حرکت می کند که ما از آن بسیار راضی هستیم.”


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید