آمریکایی ها قبل از شکرگذاری برای آزمایش های Covid-19 دور هم جمع می شوند


هفته آینده بیش از 100000 دانشجو در دانشگاه ایالتی نیویورک از نظر ویروس کرونا مورد آزمایش قرار می گیرند. در هاروارد ، هزاران نفر دیگر همان کار را خواهند کرد ، همانطور که دانشجویان دانشگاه ویسکانسین-مدیسون و دانشگاه میشیگان نیز همین کار را خواهند کرد.

به گفته کارشناسان بهداشت عمومی ، کالج های ایالات متحده در تلاشند تا قبل از روز شکرگذاری ، یک مهاجرت ملی که نه تنها ظرفیت آزمایش را فشار می آورد ، بلکه تبدیل شدن به یک رویداد توزیع گسترده را برای دانشجویان آزمایش کند.

سیل آزمون در دانشگاه فقط یک خط مقدم تقاضای فزاینده برای آزمون است ، زیرا آمریکایی ها امیدوارند قبل از پیوند مجدد با خانواده و دوستان اطمینان حاصل کنند “همه چیز روشن است”.

کارشناسان هشدار می دهند مشکل این استراتژی این است که آزمایشات ممکن است در مراحل اولیه عفونت نشان ندهند. حتی اگر افراد قبل از سفر آزمایش منفی داشته باشند ، باز هم می توانند ویروس را به خصوص در مراكزی مانند فرودگاه ها حمل كنند. اگر در جشن های شکرگذاری به این بیماری مبتلا شوند ، می توانند هنگام بازگشت به خانه ، آن را به دیگران منتقل کنند.

مایکل اوسترهلم ، مدیر مرکز تحقیقات و سیاست های بیماری های عفونی در دانشگاه مینه سوتا گفت: “مردم از آزمایشات به عنوان دیواره اصلی بین افراد آلوده استفاده می کنند ، اما این کار نمی کند.” “آنچه مفید است رفتار شما را تغییر می دهد.”

در هفته های اخیر ، سازندگان آزمایش هشدار داده اند که با سرعت گرفتن شیوع ویروس کرونا در کشور ، توانایی آنها در ارائه آزمایش به هر کسی که بخواهند تحت فشار است.

طبق تجزیه و تحلیل داده های پروژه Financial Tracking توسط Financial Times ، ایالات متحده به طور متوسط ​​روزانه 1.3 میلیون آزمایش در هفته گذشته و بیش از 1.8 میلیون آزمایش در روز پنجشنبه انجام داده است. انجمن آزمایشگاه های بالینی آمریکا می گوید اعضای این انجمن روزانه 500000 رکورد می زنند.

Quest ، یکی از بزرگترین شرکتهای فروش آزمایش های تشخیصی ، گفت که سفارشات کیت های آن از هفته آخر ماه سپتامبر 50 درصد افزایش یافته است. در این ماه ، این شرکت در حال حاضر بیش از 25 میلیون آزمایش را پردازش کرده است – بیشتر از کل ماه اکتبر یا هر ماه از ابتدای شیوع همه گیر. رقیب اصلی وی ، LabCorp ، اظهار داشت که این شرکت نیز جهش تقاضا را تجربه می کند.

ACLA هفته گذشته هشدار داد که اعضای آن در تهیه تجهیزات حیاتی ، مانند نکات مربوط به لوله ، با مشکل روبرو هستند.

شیوع این بیماری که به طور گسترده ای در ایالات متحده وجود دارد ، مشکلات شرکت های آزمایش کننده را پیچیده کرده است.

بر اساس یک پروژه ردیابی Covid ، که در مجموع 11.5 میلیون نفر بوده است ، ایالات متحده روز پنجشنبه با ثبت 182،832 مورد جدید ویروس کرونا گزارش کرده است. بستری شدن در بیمارستان به 80،698 رسید که رکورد دیگری است.

در ماه های اخیر ، آزمایشگاه ها نمونه هایی را جمع آوری کرده اند تا همزمان چندین مورد را آزمایش کنند. این روش با اجازه دادن به آزمایشگاه ها برای انجام آزمایش های منفرد فقط در بخش کوچکی از نمونه های مثبت ، به کاهش فشار بر ظرفیت آزمایش کمک کرد.

اما نتایج مثبت آنقدر رایج است که در عوض آزمایشگاه ها تصمیم می گیرند هر نمونه را به صورت جداگانه آزمایش کنند و منجر به تأخیر بیشتر در نتایج می شود.

مارا آسپینال ، استاد تشخیص بیولوژیکی پزشکی در دانشگاه ایالتی آریزونا ، گفت: “ما هم اکنون شاهد افزایش تقاضا برای آزمایشات هستیم و تولید کنندگان می گویند که آنها تمام توان تولیدی خود را می فروشند.”

وی افزود: “این می تواند منجر به تاخیر در نتایج شود.” “مشکل این است که اگر 7-10 روز طول بکشد تا آنها برگردند ، آنها فقط اهمیتی ندارند.”

مقامات بهداشت عمومی نگرانند که افزایش تقاضا برای آزمایش نشان می دهد میلیون ها آمریکایی بر خلاف توصیه رسمی ، هفته آینده قصد سفر دارند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده روز پنجشنبه توصیه کردند که آمریکایی ها در طول روز شکرگذاری در محل خود بمانند.

مسئولان بهداشت عمومی به ویژه نگرانند که هوای سرد در بیشتر کشور منجر به اختلاط خانوارهای داخلی شود. با توجه به اینکه میلیون ها نفر تمایل دارند پس از پایان مهلت قانونی ، وقتی بسیاری در دوره های آنلاین در سالن های خود حبس شده بودند ، تهدید خاصی می کنند.

ارین ساوبر-شاتز ، که کار مداخلات جامعه CDC را بر عهده دارد ، گفت: “کسی که در طی 14 روز قبل از تعطیلات در خانه شما زندگی نکرده باشد ، نباید عضوی از خانواده شما محسوب شود.” “برای دانش آموزانی که برای تعطیلات به خانه می آیند یا اعضای نظامی. . . قطعاً باید بیشتر مراقبت کنید “

مقامات CDC گفتند که مردم باید در صورت امکان غذای شکرگذاری را بیرون از خانه نگه دارند ، یا اگر در خانه نیستند – حتی در اطراف اعضای خانواده خود – پنجره ها را باز کنند و ماسک بزنند. دکتر Sauber-Schatz توصیه کرد از مهمانان استفاده شود که در صورت امکان از یک حمام جداگانه از سایر خانه ها یک شب استفاده کنند.

اما کارشناسان نگرانند که رهبری فزاینده CDC برای تغییر برنامه های سفر در بیشتر کشور بسیار دیر شده است.

باری بلوم ، استاد بهداشت عمومی در دانشگاه هاروارد گفت: “برنامه ها قبلاً ساخته شده اند.”

تعطیلات ملی ایالات متحده قبلاً به دلیل دامن زدن به گسترش ویروس مقصر شناخته شده است. موج دوم پرونده ها در اواخر ژوئیه ، تقریباً دو هفته پس از روز استقلال به اوج خود رسید. رشد کوچکتر دو هفته پس از روز یادبود در ماه مه ثبت شد.

آقای بلوم هشدار داد: “ما به راحتی می توانیم تأثیر آنچه را که در اواسط ماه دسامبر در روز شکرگذاری اتفاق می افتد ، ببینیم – درست زمانی که مردم برای تعطیلات کریسمس دوباره سفر می کنند.

گزارش اضافی توسط پیتر ولز در نیویورک

آخرین اخبار در مورد ویروس کرونا

در اینجا پوشش مستقیم و تجزیه و تحلیل همه گیری جهانی و بحران اقتصادی FT را که به سرعت در حال تحول است دنبال کنید.


منبع: tech4life.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>