[ad_1]

صف بیماران روبروی اتاق اورژانس بیمارستان المهورست در کوئینز از بین رفته است. همین اتفاق در مورد فریاد تقریباً ابدی آژیرهای آمبولانس در حال رخ دادن است که اوایل امسال هنگام سقوط همه گیر ویروس کرونا بر نیویورک ، هوا را در این محله طبقه کارگر پر کرد.

هنوز هم ، پس از یک تعطیلات تابستانی ، دکتر اریک وی ، مدیر اجرایی بیمارستان ، دوباره ترسیده است. Elmhurst ، یک بیمارستان دولتی که یکی از قدیمی ترین و شلوغ ترین بیمارستان در شهر است – و بیماران آن از فقیرترین افراد هستند – بار دیگر شاهد افزایش موارد Covid-19 بوده و خود را برای موج دوم آماده می کند.

وی افزود: “حتی اگر انتظار داشتیم كه هوا تغییر كند ، اما وقتی این اتفاق می افتد ، این گودال را در معده ام احساس می كنم. گفت دکتر وی.

از سرگیری شیوع همه گیری در نیویورک این هفته توسط فرماندار اندرو کوومو تأیید شد ، وی گفت که کشور در حال ورود به “فاز جدیدی در جنگ علیه کوید” است زیرا او برنامه نبرد را برای تلاش برای مهار جزر و مد آماده می کند.

آقای کوومو گفت: “بزرگترین کابوس من ، ازدحام بیمارستان بود ، زیرا المهرست تقریباً در ماه مارس بود.” اوضاع چنان ناامیدکننده شد که کامیون های یخچال دار را برای جلوگیری از سرریز اجساد آوردند. محله اطراف یکی از بالاترین میزان مرگ و میر در کوید -19 در شهر و کشور را متحمل شده است.

اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، یک ویال واکسن ویروس کرونا در یک کنفرانس خبری روز پنجشنبه نگه دارد
فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو ، یک ویال واکسن ویروس کرونا در یک کنفرانس خبری روز پنجشنبه نگهداری می کند © مایک گرول / دفتر فرماندار اندرو ام. کوومو / AP

ادواردو سانتانا ، پرستار 38 ساله در المهورست که بازنشستگی خود را به تعویق انداخته تا به همکارانش در بحران کمک کند ، گفت: “نه تنها جامعه ترسید ، بلکه ما هم ترسیدیم.” اگرچه تعداد موارد در محله کاهش یافت ، اما ترس همچنان ادامه داشت. وی گفت: مردم هر وقت سرفه می كنند وحشت می كنند.

دکتر اریک تونر ، دانشمند ارشد دانشگاه جان هاپکینز که تحقیق گسترده ای در مورد واکنش ویروس کرونا در نیویورک را رهبری می کند ، گفت که اگر این بار وضعیت این چنین وخیم باشد ، “شوکه خواهد شد”.

دکتر تونر گفت: “ما فقط چیزهای بیشتری در مورد Covid-19 می دانیم نسبت به آن زمان.” “ما می دانیم که با این بیماران چه انتظاراتی داریم. ما می دانیم که شاخص های مربوط به پیش آگهی خوب یا پیش آگهی بد چیست و درمان هایی داریم که حداقل تا حدی موثر هستند. “

در آماده سازی برای زمستان ، سیستم بیمارستان عمومی شهر 90 روز تجهیزات امنیتی و صدها طرفدار را ذخیره کرده است. این ظرفیت برای مراقبت های ویژه در بیمارستان های دولتی و تابلوهای رایانه ای دقیق تنظیم شده است که به پزشکان و کارشناسان داده اجازه می دهد حملات بیماران را مدیریت کنند.

افرادی که ماسک صورت دارند برای بازدید از واحد آزمایش سیار Covid-19 در بیمارستان Elmhurst صف آرایی می کنند
افرادی که ماسک صورت دارند برای بازدید از واحد آزمایش سیار Covid-19 در بیمارستان Elmhurst صف آرایی می کنند © شانون استاپلتون / رویترز

دکتر وی با تأمل در تجربه Elmhurst معتقد است که بخشی از مشکل در روزهای اولیه این بود که بیمارستان ، که به یکی از متنوع ترین جوامع مهاجر جهان خدمت می کند ، در حال آماده سازی برای یک پاتوژن متفاوت است: ویروس ابولا ، که به New یورک در سال 2014

“ما برای سیستم و همچنین برای شهر و کشور چیزهای زیادی آماده کرده بودیم. درباره سفر به آفریقا ، قرار گرفتن در معرض علائم مشابه ابولا و قرار دادن آنها در اتاقی با فشار منفی و توانایی جداسازی ، سال کنید. بنابراین فکر می کنم اینگونه کار ما با کوید آغاز شد ». قبل از اینکه این موضوع را بدانند ، آنها با یک شیلنگ آتش نشانی از عفونت روبرو بودند – “آنقدر بیماران با علائم Covid و Covid مانند که به راحتی از غربالگری و جداسازی سنتی عبور می کردند.”

در طول تابستان ، موارد Covid-19 در بیمارستان به یک رقم کاهش یافت ، اما هرگز ناپدید نشد. Elmhurst در حال حاضر فقط بیش از 30 بیمار مبتلا به Covid-19 را درمان می کند – کمتر از 10 نفر آنها لوله گذاری شده اند. برای مقایسه ، او در بدترین روزهای بحران همزمان 150 لوله گذاری را انجام داد.

طبق گفته دکتر وی ، بیماران فعلی تمایل به جوان تر و سالم تر بودن از افراد آلوده در موج اول دارند. این نشان می دهد که این بار افراد کمتری به مراقبت های ویژه منتقل می شوند.

کارکنان بیمارستان در یک مشاوره گروهی در Elmhurst می نشینند تا در مورد تجربه خود در مبارزه با بیماری همه گیر صحبت کنند
کارمندان بیمارستان در یک مشاوره گروهی در Elmhurst می نشینند تا درباره تجربه همه گیری خود صحبت کنند © Robert Bumsted / AP

بیمارستان همچنین از یک تجربه دشوار آموخته است. یک درس ضد بارداری: تا زمانی که ممکن است از قرار دادن بیماران روی دستگاه های تهویه خودداری کنید – حتی اگر میزان اکسیژن تخلیه شده خلاف این را نشان دهد.

“بسیاری از بقیه کشور چنین می کنند – این آموزه ها در اینجا در مورد غربالگری بیمار آموخته شده است[lying them on their fronts]، دادن استروئیدهایی مانند دگزامتازون ، دادن رمدزیویر ، “گفت دکتر وی.

مانند دیگر مدیران بیمارستان ، بزرگترین دغدغه وی اکنون تأمین تخت یا تهویه کافی نیست ، بلکه یافتن نیروی کافی است.

دکتر وی گفت: “ما بدشانس و بدشانس بودیم که اولین کسی بود که به نیویورک شتافت و بقیه کشور واقعاً به کمک آمدند.” “اما اکنون کل کشور در حال رشد است ، بنابراین افرادی که در بهار به اینجا آمده اند نسبت به جوامع محلی خود واکنش نشان می دهند.”

برخی از پزشکان و پرستاران در Elmhurst زود بازنشسته شدند یا پس از تجربه موج اول خود حرفه را ترک کردند. در مصاحبه ای با پادکست بیماریهای عفونی انجمن آزاد ، دکتر اریک برسمن ، رئیس وقت بیمارستان ، به یاد آورد که گریه برای پزشکان ارشد که ساعاتی بعد با او تماس گرفتند ، سعی کرد از دست دادن یک بیمار در شیفت خود را درک کند ، اما در 20. “او گفت:” این یک فاجعه بود.

این بیمارستان با ارتش مشورت می کند تا نوع مشاوره ای را که معمولاً به سربازان در منطقه نظامی داده می شود ، توسعه دهد. او همچنین پرستاران “مسافر” را استخدام کرده است تا تلاش کند صفوف خود را تقویت کند – اگرچه اکنون آنها در سراسر کشور به طور فزاینده ای کم شده اند.

در یک بحران ، Elmhurst کشیده خواهد شد. وی طرحی را برای احاطه متخصصانی مانند درمانگر تنفسی یا پرستار مراقبت های ویژه با گروهی از پزشکان عمومی تهیه کرده است تا مراقبت های سکولار را تا حد ممکن انجام دهد. “چه چیزی می توانیم بشقاب آنها را برداریم تا آنها بتوانند تجربه خود را به بیماران بیشتری بدهند؟” دکتر وی این روش را چگونه توصیف کرد

یکی از پرستاران الموهورست گفت: “فکر می کنم وضعیت بهتری داریم.” او جلوی کلینیک بیمارستان ایستاده بود. گروهی از افراد که منتظر آزمایشهای Covid-19 هستند ، در بلوک امتداد یافته اند. علائم نشان می دهد که در آن زمان انتظار 30 دقیقه ، سپس 60 دقیقه و سپس 90 دقیقه است ، تا زمانی که دیگر علائمی وجود نداشته باشد ، اما هنوز افراد بیشتری وجود دارد. پرستار گفت: “احساس می کنم بعد از موج اول هرگز متوقف نشده است.”

ویدئو: چگونه ایالات متحده واکسن ویروس کرونا را آزاد می کند

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر