ادعاهای “دیوانه” توسط تیم حقوقی ترامپ انتقاد جمهوری خواهان را برانگیخته است


جمهوریخواهان ارشد از دونالد ترامپ خواستار کنار گذاشتن چالش های خود در انتخابات ایالات متحده پس از تبلیغ وکلای رئیس جمهور برای توجیه تئوری های بی اساس و پس از گزارش هایی شدند که وی شخصاً به مقامات دولتی فشار آورد تا مراحل تأیید آرا را جعل کنند.

میت رامنی گفت: “اگر رئیس جمهور حتی نتوانست یک مورد قابل قبول کلاهبرداری یا توطئه گسترده را در برابر هر دادگاهی انجام دهد ، اکنون به فشارهای آشکار بر دولت و مقامات محلی متوسل شده است تا خواست مردم را تضعیف کرده و انتخابات را لغو کند.” یک سناتور یوتا و نامزد سابق جمهوری خواه ریاست جمهوری پنجشنبه شب در توییتر نوشت. “تصور یک اقدام بدتر و غیر دموکراتیک تر توسط رئیس جمهور نشسته آمریکا دشوار است.”

در اوایل روز ، مشاوران حقوقی رئیس جمهور ، به رهبری رودی جولیانی ، قول دادند که پرونده های بیشتری را تشکیل دهند ، نتایج آرا را به چالش بکشند ، در حالی که تماس های ارائه شده برای اثبات دزدی دموکرات ها در انتخابات را رد کردند.

آقای جولیانی ، شهردار سابق نیویورک ، تهدید به ادامه اقدامات قانونی در یک کنفرانس خبری در واشنگتن ، جایی که او همچنین ادعاهای بی اساس در مورد کلاهبرداری گسترده رای دهندگان را انجام داد ، در حالی که صورتش ، که شبیه رنگ مو بود ، عرق را از پیشانی خود پاک کرد ، از روی صورتش دوید.

جنا الیس ، دیگر مشاور مبارزات انتخاباتی ، این کنفرانس مطبوعاتی تقریباً دو ساعته را صرفاً “سخنرانی مقدماتی” توصیف کرد و از رسانه ها به دلیل جستجوی مدارکی برای اثبات این ادعاها انتقاد کرد.

خانم الیس با ادعا اینکه مبارزات انتخاباتی ترامپ آن را در دادگاه ارائه می دهد ، گفت: “سوال شما اساساً اشتباه است وقتی می پرسید شواهد کجاست؟”

به نظر می رسد ادعاهای وحشیانه آقای جولیانی در کنفرانس مطبوعاتی ، از جمله ادعاهای مربوط به دخالت ونزوئلا در تقلب در آرا ، همراه با گزارش هایی مبنی بر دعوت آقای ترامپ از نمایندگان جمهوری خواه از میشیگان به کاخ سفید ، حتی برای طرفداران دیرینه مرزها نیز عبور می کند. ترامپ.

تاکر کارلسون ، مدافع راست افراطی ترامپ در شبکه فاکس نیوز ، در پخش شبانه خود از این ادعاها انتقاد کرد و کریس کربس ، رئیس وقت امنیت رئیس جمهور ، آنها را “خطرناک” و “دیوانه” توصیف کرد.

بن ساسه ، سناتور جمهوری خواه از نبراسکا ، در بیانیه ای گفت: “مهمترین چیز در این مرحله آخرین کنفرانس مطبوعاتی یا توئیت نیست ، بلکه آنچه وکلای رئیس جمهور در دادگاه می گویند”. وی افزود “کنفرانس های مطبوعاتی وحشی اعتماد عمومی را تضعیف می کنند. . . ما یک کشور قانون هستیم ، نه توییت. ”

حتما بخوانید:
دانلود رایگان مقاله، کتاب و استاندارد

از زمانی که انتخابات ریاست جمهوری برای حضور جو بایدن فراخوانده شد ، آقای ترامپ پرونده های حقوقی زیادی را به دروغ ادعا کرده است که پیروز شده و از شرکت در روند انتقال خودداری کرده است.

هنگامی که رئیس جمهور در دادگاه برای جلوگیری از تأیید آرا در ایالات در جبهه جنگ تلاش می کرد ، او و دیگر جمهوری خواهان ارشد همچنین از مقامات ایالتی ، از جمله میشیگان و جورجیا ، برای پشتیبانی خواستند – اقدامات محکوم شده به عنوان کارزار فشار برای نفوذ روند انتخابات

وزیر امور خارجه جورجیا پنجشنبه شب گفت که بایدن پس از حسابرسی و شمارش 5 میلیون برگ رای در راس آقای ترامپ باقی ماند. رئیس جمهور منتخب دموکرات با هدایت 12284 رأی پس از شمارش آرا ، نسبت به هفته گذشته 14000 کاهش یافته است.

کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه در حالی برگزار شد که مبارزات انتخاباتی ترامپ در یک سری شکست های قانونی شکست خورد ، و یک قاضی ایالت پنسیلوانیا آرا County شهرستان باکس را برکنار کرد. پرونده جمهوری خواهان در آریزونا نیز رد شد ، در حالی که قاضی فدرال منصوب آقای ترامپ تلاش برای جلوگیری از صدور گواهینامه جورجیا را رد کرد.

تاکنون ستاد انتخاباتی ترامپ مورد شک و تردید در سالن های دادگاه قرار گرفته است ، بخشی از این امر به دلیل کمبود مدارک و شواهد برای اثبات ادعاهای وی در مورد کلاهبرداری است و برای جلب استعدادهای عالی سطح حقوقی تلاش می کند. دو وکیل نماینده مبارزات پنسیلوانیا استعفا دادند.

در میشیگان ، مبارزات انتخاباتی ترامپ از یک دادخواست که سعی در تأیید صلاحیت رای داشت متوقف شد ، اما همچنان ادعای پیروزی کرد.

وین کانتی ، شامل دیترویت ، روز سه شنبه به اتفاق آرا رأی داد تا نتایج خود را تأیید کند ، پس از آنکه شورای دو حزب در ابتدا حزب 2-2 را مسدود کرد.

روز بعد ، دو عضو شورای جمهوری خواهان اسنادنامه ای را امضا کردند که درصدد پس گرفتن آرا their خود بودند ، اقدامی که ستاد انتخاباتی ترامپ آن را بهانه ای در پیشنهاد آزادی خود قلمداد کرد.

یکی از اعضای شورای مبارزات انتخاباتی به واشنگتن پست گفت که وی سه شنبه شب تماس کوتاهی از آقای ترامپ دریافت کرده است ، اما گفته است که برای تغییر صدا تحت فشار قرار نگرفته است. آسوشیتدپرس گزارش داد که آقای ترامپ با دو عضو شورای جمهوری خواه تماس گرفته است.

حتما بخوانید:
هدرز - ریمپ، ریمپ ایسیو، آموزش ریمپ، تجهیزات تعمیرگاهی کارپلاس

مشخص نبود که آیا اعلامیه ها اثر حقوقی دارند یا خیر. سخنگوی جوسلین بنسون ، وزیر امور خارجه میشیگان ، گفت که رای وین کانتی تایید شده باقی خواهد ماند.

“هیچ مکانیسم قانونی برای لغو رای خود وجود ندارد. کار آنها به پایان رسیده است و گام بعدی در این روند این است که شورای شورای دولت جلسه بگذارد و گواهی دهد. “

وزیر امور خارجه جورجیا ، برد رافنسپرگر ، روز دوشنبه گفت که وی همچنین از سوی جمهوری خواهان دیگر از جمله لیندسی گراهام ، رئیس کمیته قضایی سنا تحت فشار قرار گرفته است تا از تلاش های آقای ترامپ برای به چالش کشیدن انتخابات حمایت کند.

آقای گراهام این دادخواست را رد کرد و گفت که او به سادگی می خواهد قوانین جورجیا را برای تطبیق امضاها بهتر درک کند.

انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده 2020: شما به ما بگویید

اکنون که انتخابات به پایان رسیده است ، چه احساسی دارید؟ آیا از برنده راضی هستید؟ به نظر شما روند انتخابات عادلانه بود؟ چشم انداز آمریکا را چگونه می بینید؟ آیا نسبت به رئیس جمهور آینده احساس مثبت می کنید یا ناامن هستید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

آقای جولیانی روز پنجشنبه گفت که مبارزات انتخاباتی ترامپ با طرح یک دادخواست در جورجیا ، جایی که قاضی ایالتی قبلاً پرونده را به دلیل کمبود شواهد و “احتمالاً” در آریزونا شکایت کرده بود ، انتخابات را به چالش می کشد.

وی اصرار داشت که تیم ترامپ شواهد قابل توجهی برای حمایت از ادعاهای خود ارائه خواهد داد ، که تاکنون فقدان بوده است. آقای جولیانی گفت: “اینجا کسی نیست که به خیال پردازی بپردازد.”

آقای جولیانی روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری با سیدنی پاول ، وکیلی که همچنین نماینده مایکل فلین ، مشاور امنیت ملی سابق ترامپ بود ، پیوست.

خانم پاول گفت: “نفوذ عظیم پول کمونیست از طریق ونزوئلا ، کوبا و احتمالاً چین” بر انتخابات ایالات متحده تأثیر گذاشته است.

وی همچنین با تکرار نظریه توطئه پیروزی Dominion Voting Systems ، یک شرکت فناوری انتخاب مستقر در ایالات متحده ، که آن را به رهبر سابق ونزوئلا ، هوگو چاوز و جورج سوروس ، میلیاردر حامی اهداف لیبرال پیوند داد.


منبع: tech4life.ir