استنهاوپ با FWM ادغام می شود و مدیر ثروت 24.2 میلیارد دلاری ایجاد می کند


Stanhope Capital و FWM Holdings ، شرکت سرمایه گذاری که ثروت خانوادگی Forbes را کنترل می کند ، توافق کرده اند که در معامله ای ادغام شوند که یکی از بزرگترین گروه های مدیریت ثروت مستقل جهان را با 24.2 میلیارد دلار دارایی ایجاد کند. .

این رابطه در شرایطی است که رقابت شدید برای ارائه مشاوره و خدمات مالی به درجات جهانی ثروتمندان در حال رشد وجود دارد و به عنوان یک دوره با نرخ بهره پایین پایدار و افزایش هزینه های نظارتی ، نیاز به ادغام در بین مدیران ثروت دارد.

این گروه گسترش یافته قصد دارد با بانک های خصوصی تأسیس شده رقابت کند و به مشتریان امکان دسترسی به سهام خصوصی ، املاک و مستغلات و صندوق های سرمایه گذاری ، و همچنین استراتژی های حفظ سرمایه را ارائه دهد. شرایط این معامله ، که انتظار می رود در سه ماهه اول سال 2021 بسته شود ، فاش نشده است.

استانهوپ مستقر در لندن در سال 2004 توسط دانیل پینتو و جولین سئو تاسیس شد که سه سال پیش برای راه اندازی شرکت خصوصی سرمایه گذاری خود را ترک کردند. FWM در سال 2009 توسط كیت بلومفیلد برای مدیریت ثروت خانواده فوربس كه ثروت خود را در قرن نوزدهم از طریق تجارت چای و تریاك با چین و سرمایه گذاری در راه آهن در ایالات متحده تأسیس كردند ، تأسیس شد.

آقای پینتو ، یک بانکدار سابق در UBS Warburg ، رئیس و مدیر عامل گروه ترکیبی خواهد بود. وی گفت: این واقعیت که این مالکیت مالکیت آن به شرکت های داخلی وابسته نبوده و هیچ ارتباطی با تولیدات داخلی ندارد ، در تضاد با بسیاری از بانک های خصوصی مستقر است که به دلیل فشار برای فروش محصولات خود به مشتریان “تحت پوشش تعارض منافع” قرار دارند.

آقای پینتو گفت: “Stanhope Capital و FWM DNA یکسانی دارند.” “ما با هم هماهنگی منافع بین مشتریان و متخصصان خود را که ثروت شخصی خود را همراه با آنها سرمایه گذاری می کنند ، ارائه می دهیم. این برای مشتریان بسیار مهم است ، اما امروزه در صنعت ما امری نادر است. “

استانهوپ مستقر در لندن 13 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کند و سرمایه گذاری دوک لنکستر را کنترل می کند ، 538 میلیون پوند دارایی و دارایی مالی متعلق به ملکه.

FWM که اکنون 11.2 میلیارد دلار برای سایر خانواده های ثروتمند ، بنیادها و کمک های مالی کنترل می کند ، با نام خود ادامه خواهد داد.

آقای بلومفیلد که نایب رئیس گروه بزرگ شد ، گفت: “این ادغام فرصت های سرمایه گذاری ما را در بازارهای دولتی و خصوصی بهبود می بخشد.”

وی افزود که قدرت شلیک گسترده گروه گسترش یافته به آن کمک می کند “محلی برای حضور در میز” با مدیران صندوق های قابل دسترسی فراهم کند و گفت که آمادگی بیشتری برای مذاکره در مورد هزینه های کمتری از طرف مشتریان دارد.

آقای بلومفیلد گفت: “اندازه در مدیریت ثروت مهم است.”

به عنوان بخشی از این معامله ، Wealth Partners Capital ، یک گروه سرمایه گذاری خصوصی مستقر در پالم بیچ که در اوایل سال 2018 در FWM سرمایه گذاری کرد ، سهام خود را به ازای پول نامشخص فروخت. سرمایه گذاری از طرف Wealth Partners به ​​FWM کمک کرد تا از طریق خرید سال گذشته Optima ، صندوق مدیریت صندوق های سرمایه گذاری 2 میلیارد دلاری ، و LGL Partners ، یک دفتر چند خانواده دیگر ، به سرعت در گسترش آن دست یابد.

توماس ایکس لی ، پیشگام اولیه خریدهای اهرمی و بنیانگذار دو مدیر سرمایه گذاری ، توماس ایکس لی پارتنرز و لی اکیو پارتنرز ، نیز به هیئت مدیره استنهاوپ پیوست. از دیگر اعضای هیئت مشاور مدیر دارایی می توان به مغز تبلیغات سر مارتین سورل اشاره کرد. رئیس سابق انگلیس لرد لامونت از لرویک ؛ و لرد براون از مادینگلی ، رئیس سابق گروه نفت BP.


منبع: tech4life.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>