انتخاب بایدن برای “میدان چپ” برای هدایت CDC از طریق یک بیماری همه گیر باعث تحسین و ستایش شده است


حتی اگر سازمان غذا و داروی آمریکا در روزهای آینده واکسن ویروس کرونا را مجاز کند ، بیمارستان عمومی ماساچوست تا زمانی که شخصاً توسط روچل والنسکی تأیید نشود ، آن را به بیماران توصیه نمی کند.

دکتر والنسکی رئیس بیماریهای عفونی در بیمارستان است و تجربه وی در تفسیر داده های پزشکی به قدری مورد احترام همکاران است که از آنها می خواهند قبل از اطمینان به نتایج آزمایشات واکسیناسیون را بررسی کنند.

با این حال ، او در واشنگتن نسبتاً ناشناخته است ، و این انتخاب او برای انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس مرکز افسون و کنترل افسون ایالات متحده یکی از بزرگترین و شاید مهمترین شگفتی های رئیس جمهور منتخب تا کنون است.

باری بلوم ، استاد بهداشت عمومی در دانشگاه هاروارد گفت: “این کاملا از سمت چپ است.” “من می خواهم بدانم چه کسی [Mr Biden’s] یک گروه ویژه ویروس کرونا او را می شناسد. او در لیست هیچ کس نخواهد بود. “

دانشمندان پزشکی گفتند که از شنیدن خبر انتصاب دکتر والنسکی خوشحال شدند. گاوین یامی ، استاد سیاست جهانی بهداشت در دانشگاه دوک ، گفت: “وقتی شنیدم او انتخاب شده است از احساسات گریه کردم.”

“پس از چهار سال دولت ترامپ که بدنام کردن علم ، ترویج ایده های ضد علمی و مداخله در CDC به عنوان یک کل بود ، جامعه علمی با خیالی آسوده آه می کشد.”

آقای بایدن روز دوشنبه تیم پزشکی خود را اعلام کرد و خاویر بسرا ، دادستان کل کالیفرنیا و نماینده سابق کنگره را به ریاست بخش بهداشت منصوب کرد و ویوک مورتی را به عنوان جراح عمومی در ایالات متحده منصوب کرد ، نقشی که وی در دوران دولت نیز ایفا می کند. اوباما

انتخاب دکتر والنسکی برای هدایت CDC برجسته است ، با توجه به اینکه او قبلاً هرگز در دولت خدمت نکرده است ، به جز برخی مشاغل مشاوره ای در انستیتوهای ملی بهداشت.

نقش جدید وی وی را به یکی از چهره های عمومی در پاسخ ویروس کرونا در دولت جدید بایدن تبدیل خواهد کرد. و وی وی را مسئول بازگرداندن بودجه و روحیه در یک نهاد بهداشت عمومی خواهد کرد که در طی همه گیری توسط رئیس جمهوری که با توصیه های او مخالف بود برداشته شد.

حتما بخوانید:
لیست شومیز - معرفی تولیدیها و عمده فروشان پوشاک

پیتر اسلاوین ، رئیس بیمارستان ماساچوست ، گفت: “او واقعاً یک سخنران برجسته است. او در گفتن حرف های درست درباره مخاطبان خود ، چه مخاطب حرفه ای و چه مخاطب عام ، بسیار عالی است. این برای این نقش بسیار مهم خواهد بود. “

دکتر والنسکی که به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ نداد ، خود را محقق HIV خواند و با تجزیه و تحلیل خود به رسمیت شناخته شد و دریافت که درمان ایدز نزدیک به 3 میلیون سال به زندگی بیماران در ایالات متحده افزوده است.

هنگام کار در این زمینه ، او با آنتونی فاوسی ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماریهای عفونی روبرو شد ، که آقای بایدن نیز قصد دارد او را به عنوان مشاور داخلی ویروس کرونا منصوب کند.

دکتر فاوسی به فایننشال تایمز گفت: “او فردی است ، شخصی کاملاً فراگیر ، که احتمالاً برای روحیه CDC بسیار خوب خواهد بود. سال سختی بود. “

تحلیل وی از اپیدمی اچ آی وی این است که آزمایش ، پیشگیری و درمان زودهنگام کلیدی است و انجام کارهای بیشتر برای ردیابی شیوع بیماری اگرچه هزینه بر است اما می تواند در طولانی مدت صرفه جویی کند.

او در اوایل سال جاری هنگامی که تمرکز خود را به Covid-19 تغییر داد به همان نتیجه رسید.

او بخشی از تیمی از محققان بود که نحوه شیوع این بیماری به محوطه دانشگاه ها را هنگام بازگشایی الگو قرار دادند. این مطالعه نشان داد که بهترین و مقرون به صرفه ترین روش برای کنترل ویروس انجام آزمایشات کم هزینه بر روی هر دانشجو و کارمند هر دو روز است. حتی اگر آزمایشات گاهی اوقات اشتباه باشد ، مدل می یابد که این بهترین راه برای جلوگیری از شیوع گسترده است.

سرانجام ، بسیاری از دانشگاه ها ترجیح دادند این مسیر را طی نکنند ، و ویروس های کرونا در بازگشت دانشکده ها جهش پیدا کرد.

همکاران گفتند که کار دکتر والنسکی در مورد اچ آی وی همچنین علاقه وی به نابرابری های سلامتی را تحریک کرده است ، چیزی که آقای بایدن قول داده است با آن مقابله کند.

حتما بخوانید:
جانت یلن زن مناسب زمان است

دکتر والنسکی به عنوان یک متخصص ویروس کرونا در تلویزیون آمریکا صحبت می کند و اغلب به این موضوع اشاره می کند که این بیماری بیشترین آسیب را به جوامع اقلیت های قومی زده است. و او ابراز نگرانی کرد که ممکن است نوع درمان آنتی بادی که دونالد ترامپ هنگام ابتلا به این بیماری دریافت کرده است ، در دسترس بیماران فقیری که توانایی مالی آن را ندارند ، نباشد.

رابرت گلدشتاین ، همکار در بخش بیماری های عفونی عمومی ماساچوست ، گفت: “او در مورد نابرابری نژادی و نابرابری جنسیتی بسیار صحبت می کند.” “به عنوان مثال ، هنگامی که ما در مورد طرح انتشار واکسن ویروس کرونا صحبت می کنیم ، چیزهای زیادی در مورد نحوه دستیابی به افرادی که بیشتر تحت تأثیر قرار گرفته اند می گوید.”

در حالی که بزرگترین چالش وی کمک به جلوگیری از شیوع همه گیر است ، دکتر والنسکی همچنین مجبور خواهد شد با مسائل سیاسی پروزائی بیشتری برخورد کند ، مانند فشار دادن کنگره برای تأمین بودجه بیشتر برای سازمان جدید خود.

در اوایل سال جاری ، رابرت ردفیلد ، مدیر مستعفی CDC ، خواستار دو برابر یا سه برابر شدن بودجه اختیاری CDC ، چیزی کمتر از 8 میلیارد دلار شد. در لایحه کمیته بودجه سنا ماه گذشته افزایش بودجه حدود 2.5٪ توصیه شده بود.

وی همچنین باید روحیه خود را در این م institutionسسه بازگرداند ، جایی که بسیاری از مقامات ارشد وی از مجموعه ای از نبردها با شخصیت های ارشد دولت ترامپ بر سر همه چیز ، از آزمایش تا مشاوره سفر آسیب دیده اند.

در حالی که همسالان می گویند او مهارت درستی برای هدایت CDC در دراز مدت دارد ، برخی نگرانند که فقدان تجربه سیاسی ممکن است مسیر برخی از موضوعات نهادی را دشوار کند.

آقای بلوم گفت: “او یک گفتگوی استثنایی است و از موقعیت خوبی برخوردار است تا بتواند در CDC تفاوت زیادی ایجاد کند.” “به محض اینکه او بفهمد آنها چه کاری انجام می دهند.”


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید