اندرو یانگ به مسابقه شلوغ شهردار نیویورک پیوست

[ad_1]

اندرو یانگ ، کارآفرین فناوری برای نامزدی ریاست جمهوری دموکرات ها در سال 2020 با وعده معرفی درآمد پایه جهانی ، به مسابقه شلوغ برای جانشینی بیل دی بلازیو به عنوان شهردار نیویورک پیوست.

آقای جوان ، 45 ساله ، شهرت ملی ، یک مجموعه انیمیشن آنلاین معروف به “باند یانگ” و شهرت به عنوان یک جمع آوری کمک مالی موفق با یک کمپین بزرگ با هدف دادن “سود سهام آزادی” به هر بزرگسال آمریکایی ، به دست آورد. ماهیانه 1000 دلار

وی در حالی که از انتخابات ریاست جمهوری در ماه فوریه کناره گیری می کند ، همچنان در معرض دید عموم قرار دارد و برای یک بسته محرک اقتصادی جدید که شامل 2000 دلار چک انفرادی است ، به جای 600 دلار توافق کنگره در اوایل هفته جاری ، در تلاش است.

شورای تأمین مالی کمپین نیویورک روز چهارشنبه تأیید کرد که ایان اسناد مورد نیاز برای شروع جمع آوری سرمایه برای نامزدی شهردار را ارائه کرده است. مهلت تعیین شده آقای د بلازیو را برای نامزدی مجدد محدود کرد.

با این حال ، آقای جوان اظهار نظری نکرد و گفت که تا پایان انتخابات دور دوم مجلس سنا در جورجیا ، جایی که برای هر دو نامزد دموکرات در حال مبارزات است ، در مورد انتخاب شهردار تصمیم نخواهد گرفت.

این تحولات پس از یک نظرسنجی در ماه دسامبر نشان داد که آقای ایان و رئیس جمهور بروکلین اریک آدامز در بالای لیست نامزدهای احتمالی شهردار اولیه قرار دارند.

با این حال ، رسانه های محلی هنوز مسابقه را کاملا گسترده می بینند ، سایر رقیبان از جمله اسکات استرینگر ، کنترل کننده شهر و کاترین گارسیا ، کمیسیونر سابق بهداشت. ری مک گوایر ، بانکدار سیتی گروپ که با یک فیلم پیش از انتخابات ساخته شده توسط کارگردان اسپایک لی وارد مسابقه شد ، به عنوان یک کاندیدای برتر در وال استریت شناخته می شود.

رقابت شهردار سال آینده در میان اقتصادی متزلزل برگزار خواهد شد. این شهر متنوع ، ناهموار و مملو از جمعیت متراکم به مرکز اولیه بحران Covid-19 در ایالات متحده تبدیل شد و واکنش آن در برابر ویروس کرونا با تنش هایی که بین آقای دو بلازیو و اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک مشاهده شد ، مشخص شد.

این همه گیر رستوران ها را بسته ، نهادهای فرهنگی را با مشکل روبرو کرده و ثروتمندترین افراد نیویورک را مجبور به ترک کشور کرده است. دفتر آقای کوومو تخمین می زند که طی دو سال آینده این شهر با 9 میلیارد دلار کمبود درآمد مواجه شود.

این بسیاری از رهبران مشاغل شهر را به سمت رقابت سوق داده است ، زیرا آنها به دنبال اتحاد در پشت چهره ای هستند که امیدوارند تجارت دوستانه تری نسبت به آقای دو بلاسیو داشته باشد ، که به نظر بسیاری از آنها مخالفت خصمانه ای با مایک بلومبرگ قبلی است. که ثروت خود را با فروش پایانه های داده در وال استریت به دست آورد.

مشارکت برای نیویورک ، یک گروه لابی محلی پیشرو در آخرین رتبه بندی اقتصادی خود ، گفت که اشتغال در این شهر بین سه ماهه سوم 2019 و 2020 15.2 درصد کاهش یافته است. در همان زمان ، هزینه های شهر 4 برابر شد ، 6 درصد ، و درآمد مالیاتی آن 2.5 درصد کاهش یافته است.

آقای ایان ، یک آسیایی اهل آمریکا ، در شهرستان وستچستر ، نزدیک نیویورک بزرگ شد و قبل از تأسیس شرکت های نوپای در امور خیرخواهی و آموزش ، به عنوان وکیل در این شهر کار می کرد.

وی در جریان مبارزات اصلی خود ، یک برنامه اقتصادی متمایز ایجاد کرد و درآمد پایه جهانی را در پاسخ به تهدیدی که می بیند اتوماسیون کار بسیاری از رای دهندگان است ، قرار داد.

وی پس از توقف مبارزات انتخاباتی خود و دیگر رقبای جو بایدن ، در ماه ژوئن ، در لیگ دموکراتیک امسال در نیویورک پنجم شد.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme