[ad_1]

بوریس جانسون هفته آینده به عنوان بخشی از بسته گسترده ای از ابتکارات سبز ، فروش اتومبیل های جدید بنزینی و دیزلی ممنوع خواهد شد.

در ماه فوریه ، آقای جانسون اعلام كرد كه ممنوعیت موجود در فروش اتومبیل های جدید بنزینی یا دیزلی از سال 2040 تا 2035 منتقل خواهد شد.

به گفته صنعت و وایت هال ، انتظار می رود نخست وزیر در حال حاضر تلاش کند تا تاریخ را به 2030 منتقل کند تا بازار بازار انگلیس را تقویت کند و انگلیس را به سمت هدف آب و هوایی سوق دهد.

با این حال ، انتظار می رود دولت برای کاهش تدریجی فروش اتومبیل های هیبریدی ، که شامل این هزینه می شوند ، تاریخ کمتر سختگیرانه سال 2035 را حفظ کند.

اگرچه فروش اتومبیل های برقی به شدت در حال افزایش است ، اما طبق اعلام اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان اتومبیل ، آنها هنوز هم زیر 7 درصد از کل خودروهای جدید خریداری شده در ماه گذشته در انگلیس هستند.

مدتهاست که صنعت خودرو استدلال می کند که بودجه قابل توجهی در زیرساخت ها برای ترغیب اکثر رانندگان به سمت استفاده از فناوری جدید که در حال حاضر گرانتر از مدلهای بنزینی یا دیزلی سنتی است ، مورد نیاز است.

پیش بینی می شود حدود 500 میلیون پوند از بودجه دولت برای زیرساخت شارژ سال آینده معرفی شود.

این پول به شما کمک می کند اتصالات شبکه جدید را تأمین کنید تا به امکانات از راه دور مانند بزرگراه ها اجازه نصب تعداد بیشتری از نقاط شارژ سریع را بدهد.

هنوز در مورد تفاوت بین اتومبیل های الکتریکی مجهز به باتری که فاقد موتور هستند و اشکال مختلف هیبرید که باتری ها و موتورهای سنتی را با هم ترکیب می کنند ، سردرگمی گسترده ای در بین مصرف کنندگان وجود دارد.

هفته گذشته ، وزارت تجارت بین الملل در توییتر نوشت كه مدل جدید قاشقایی نیسان هنگامی كه این مدل در واقع هیبریدی باشد ، یك ماشین “الكتریكی” خواهد بود.

این صنعت با شدت استدلال می کند که فروش اتومبیل های هیبریدی جدید دیرتر از مدل های سنتی بنزینی و دیزلی حذف شود ، با این استدلال که اینها راهی برای آشنایی بیشتر مصرف کنندگان با این فناوری هستند.

هر چهارمین اتومبیل فروخته شده در انگلیس دارای نوعی فناوری ترکیبی است.

تویوتا ، صاحب دو مرکز در انگلستان ، قبلاً هشدار داده بود که غیرقانونی دانستن مدل های هیبریدی ساخته شده در کارخانه برناستون ، سرمایه گذاری آینده در انگلیس را به خطر می اندازد.

هوندا ، سازنده اتومبیل در انگلستان ، گفت اقداماتي كه تقریباً فقط به مدت 15 سال فقط به باتری متكی بود بسیار سخت بود.

این مقاله می گوید که اگرچه تمام اتومبیل های آن در انگلیس فروخته می شود تا سال 2022 هیبریدی خواهد بود ، “محدودیت های فناوری و منابع وجود دارد که غلبه بر آنها دشوارتر است و این بدان معنی است که باتری های الکتریکی نمی توانند جایگزین موتور شوند. با احتراق داخلی در تمام بخشها.

آقای جانسون مدتهاست که قصد دارد یک سخنرانی بزرگ سبز ارائه دهد و در آن چشم انداز خود را برای انتقال به یک اقتصاد کم کربن بیان کند ، که در نهایت انتظار می رود هفته آینده برگزار شود.

سلف وی ، ترزا می ، متعهد شده است که انگلیس “کربن صفر خالص” را تا سال 2050 بدست آورد و خواستار پایان دادن به انرژی سوخت های فسیلی برای برق ، حمل و نقل و گرمایش خانگی است.

آقای جانسون همچنین می خواهد اعتبار سبز انگلیس را قبل از اجلاس بین المللی آب و هوایی COP26 سال آینده در گلاسگو بسوزاند.

انتظار می رود این سخنرانی هفته آینده هیدروژن ، جذب و ذخیره کربن ، وزش باد خارج از کشور و عایق های خانگی را نوید دهد. آقای جانسون همچنین قرار است به نیروگاه های هسته ای جدید – مانند Sizewell – چراغ سبز و پول راکتورهای کوچک مدولار (SMR) نیز بدهد.

مقامات هشدار داده اند که آقای جانسون هنوز هم می تواند به هدف جاه طلبانه 2032 ممنوعیت فروش اتومبیل های جدید بنزینی و دیزلی فشار آورد – اما این قابل درک است که او به سمت 2030 متمایل است. دومینک کامینگز که روز جمعه به عنوان دستیار ارشد نخست وزیر ترک کرد ، با اولین هدف مخالفت می کند.

اسناد و مدارک سیاستی که به دولت پخش می شود ، برای جلوگیری از به پایان رسیدن تاریخ برنامه ریزی شده ، تاریخی مانند “203X” را شامل می شود.

اد میلیبند ، دبیر تجارت سایه ، مدتهاست که خواستار دستیابی به نقطه عطفی در سال 2030 برای فروش خودروهای بنزینی و دیزلی است.

دولت انگلیس همچنین در حال آماده سازی یک مقاله سفید انرژی با تأخیر طولانی است ، که انتظار می رود برنامه هایی برای کربن زدایی بخش انرژی در راستای هدف 2050 ارائه دهد.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir