[ad_1]

پس از دریافت یک مادربزرگ 90 ساله از دوز مقدماتی واکسن Pfizer / BioNTech خارج از آزمایشات بالینی ، انگلستان اولین کمپین واکسیناسیون ویروس کرونا ویروس جمعی را با سکته مغزی کاملاً آزمایش شده آغاز کرد.

اولین 800000 دوز واکسن هفته گذشته در ساعت 6:31 صبح وارد انگلیس شد روز سه شنبه ، مارگارت کینان در بیمارستان محلی خود در کاونتری تلقیح شد و به عنوان اولین نفری که از بزرگترین کمپین واکسیناسیون با پرداخت مالیات توسط مودیان در انگلیس بهره مند شد ، انجام شد. کشوری که توسط سرویس بهداشتی کشور تأمین می شود. .

توزیع واکسیناسیون در سراسر کشور در حدود 50 بیمارستان آغاز می شود و در هفته ها و ماه های آینده تعداد بیشتری واکسیناسیون اضافه می شود. این واکسن همچنین از 14 دسامبر در حدود 1000 مرکز پر کردن بیمارستان که توسط پزشکان عمومی اداره می شود ، در دسترس خواهد بود.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، در بیمارستان گای و سنت توماس لندن گفت که دیدار با برخی از اولین افرادی که واکسینه شده اند بسیار “هیجان انگیز” است. آقای جانسون افزود: “دیدن این شلیک در دست برای همه ملت شگفت انگیز بود ، اما اکنون نمی توانیم استراحت کنیم.”

وزیر بهداشت مت هانکوک امید به تابستان عادی سال آینده را برای میلیون ها انگلیسی افزایش داده است. وی به بی بی سی گفت: “ما فکر می کنیم همه چیز می تواند در بهار به حالت عادی برگردد.” امروز برنامه. “من امید زیادی به تابستان 2021 دارم.”

با این وجود چالش های عظیم لجستیکی همچنان در حال گسترش است که واکسن در دمای بسیار پایین نگهداری می شود و در سراسر کشور پخش می شود. وزرا نیز در مقیاس ظریفی قرار دارند ، زیرا هم تلاش می کنند موفقیت ملی را جشن بگیرند و هم اطمینان حاصل کنند که مردم از محدودیت های اجتماعی اعمال شده توسط دولت برای محدود کردن میزان آلودگی در شب کریسمس دست بر نخواهند داشت.

دولت انگلیس از طریق کارگروه واکسن خود ، 357 میلیون دوز از هفت متقاضی واکسن مختلف را سفارش داده است ، از جمله 40 میلیون واکسن Pfizer / BioNTech ، که هفته گذشته پس از آزمایشات بالینی کامل ، اولین بار در جهان است.

سایمون استیونز ، رئیس NHS در انگلیس ، آخرین کمپین واکسیناسیون را در زمینه سایر افرادی که طی دهه های گذشته آبله ، فلج اطفال و سل را ریشه کن کرده بودند ، انجام داد. وی گفت: “كاركنان NHS افتخار دارند كه به عنوان اولین سرویس بهداشتی در جهان كه واكسیناسیون را با این سكته كووید آغاز كرده است ، پیشگام باشند.

خانم کینان ظرف 21 روز دوز مشترک پرداخت می کند و سپس برای اطمینان از ایمنی کامل یک هفته دیگر وقت می برد. وی گفت: “توصیه من به هرکسی که واکسن را پیشنهاد کرده این است که آن را مصرف کند – اگر من بتوانم آن را در سن 90 انجام دهم ، بنابراین شما می توانید آن را تزریق کنید.”

دومین شخصی که در بیمارستان کاونتری واکسینه شد ویلیام شکسپیر 81 ساله از وارویک شایر ، شهرستان محل نمایشنامه نویس نامدار وی بود.

چالش های عملی راه اندازی واکسن برای بیش از 20 میلیون نفر در مرحله اول برنامه همچنان قابل توجه است. واکسن Pfizer / BioNTech قبل از ذوب باید در دمای منفی 70 درجه سانتیگراد نگهداری شود و قبل از استفاده فقط چهار بار درون این زنجیره سرد قابل جابجایی است ، این بدان معناست که چالشهای جدی لجستیکی مرتبط با شیوع آن وجود دارد. در خانه های سالمندان و کلینیک های عمومی

همچنین موانع ورود نیش ها از طرف Pfizer / BioNTech و دانشگاه آکسفورد / AstraZeneca وجود دارد: دومی هنوز تأییدیه قانونی را دریافت نکرده است.

پیش بینی می شود هر دو تا پایان سال حدود 4 میلیون دوز دریافت کنند – کمتر از آنچه پیش از این انتظار می رفت به دلیل تاخیرهای تولید.

آخرین اخبار در مورد ویروس کرونا

در اینجا پوشش مستقیم و تجزیه و تحلیل همه گیری جهانی و بحران اقتصادی FT را که به سرعت در حال تحول است دنبال کنید.

پیرترین و آسیب پذیرترین شهروندان در ردیف اول هستند ، اولویت با افراد بالای 80 سال ، کارکنان مراقبت و برخی از کارگران NHS است که در معرض خطر بیشتری هستند.

“واکسیناسیون گسترده بزرگسالان یک چالش بزرگ است. کیت بینگام ، رئیس کارگروه واکسن انگلیس گفت: امروز برنامه.

با این حال ، خانم بینگهام گفت “احساس روده” او این است که “همه ما سال آینده به تعطیلات تابستانی خواهیم رفت.”

“انگلیس بهترین کشور آماده در جهان است. ما واقعاً در صحنه جهانی به وزن خود می رسیم. “

آقای هانکوک یادداشتی محتاطانه اضافه کرد و گفت: “ما هنوز زمستان امسال پیاده روی طولانی را در پیش داریم. مردم باید به پیروی از قوانین ادامه دهند. ”

پروفسور استفان پویز ، مدیر پزشکی ملی NHS انگلیس ، تأکید کرد که واکسیناسیون یکی از ایمن ترین انواع دارو است.

صحبت از بی بی سی صبحانه وی گفت ، “بنابراین اگر آنها با شما تماس بگیرند – ما با شما تماس می گیریم که بیایید و آن را دریافت می کنیم – پس توصیه من آمده و آن را دریافت می کنید.”

تا به امروز ، بیش از 61000 مرگ در انگلیس ناشی از Covid-19 رخ داده است.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر