[ad_1]

ایالات متحده مرگبارترین هفته بیماری همه گیر ویروس کرونا را تجربه کرده است ، زیرا در پی آخرین جهش در موارد و بستری شدن در بیمارستان در انتظار انتظار برای انتشار واکسن اخیر ، مرگ و میر به 3000 نفر در روز رسیده است.

سازمان غذا و داروی آمریكا آماده است تا فوراً مجاز به استفاده از واكسن Pfizer / BioNTech شود ، در حالی كه دولت آمریكا روز جمعه اعلام كرد كه 100 میلیون دوز دیگر از نامزدهای واكسن Moderna را نیز خریداری خواهد كرد ، كه انتظار می رود مدت كوتاهی پس از جلسه مشورت این مجوز را تأیید كند. هفته آینده گروه شوید.

در حالی که دولت های فدرال و ایالت آماده می شوند واکسن ها را به محض تأیید کنار بگذارند ، مقامات هشدار می دهند که ماه ها طول می کشد تا گسترش خراشیده شود.

در همین حال ، رهبران ایالتی و محلی محدودیت های بیشتری را به اقتصاد خود تحمیل کرده اند به امید صرفه جویی در منابع بیمارستان و توقف موج دیگری در حدود تعطیلات کریسمس.

در هفته گذشته ، 16327 نفر در سراسر کشور بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند که یک رکورد برای یک دوره هفت روزه و به طور متوسط ​​حدود 2280 مرگ در روز است. ایالات متحده روز پنجشنبه ، فقط یک روز پس از عبور از آستانه ، برای 3،000 مورد مرگ ویروس کرونا گزارش کرد.

بر اساس پروژه ردیابی Covid ، از ابتدای شیوع همه گیر ، 283،555 مورد مرگ به ویروس کرونا نسبت داده شده است ، بیش از هر کشور دیگر. دانشگاه جان هاپکینز ، که از یک روش جایگزین استفاده می کند ، 294،056 کشته را ذکر کرده است ، که بیشتر از تعداد آمریکایی های کشته شده در جنگ در طول جنگ جهانی دوم است.

نمودار خطی از مرگ و میر ویروس کرونا در هفت روز برای ایالات متحده و مناطق مهم جغرافیایی نشان می دهد که ایالات متحده به طور متوسط ​​روزانه بیش از هر زمان دیگری ویروس کرونا دارد.

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، روز جمعه گفت: “این هفته نقطه عطف دیگری در نبرد ما علیه Covid-19 رقم زد.” “بیش از 3000 مرگ در یک روز. . . این یک کار جدی است. “

رابرت ردفیلد ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، این هفته در یک رویداد شورای امور خارجه هشدار داد که تعداد تلفات ویروس در ایالات متحده هر روز می تواند بیش از حملات 11 سپتامبر یا حمله ژاپن به مروارید باشد. بندرگاه “احتمالاً طی 60 تا 90 روز آینده.”

مرگ و میرها در موارد ویروس کرونا و بستری شدن در بیمارستان عقب می مانند ، به این معنی که افزایش اخیر مرگ احتمالاً بازتابی از روند عفونت منجر به شکرگذاری در اواخر نوامبر است.

آنتونی فاوسی ، یکی از مقامات ارشد گروه ویژه ویروس کرونا ، روز دوشنبه گفت که انتظار دارد اثر کامل “موج شکرگذاری یک هفته دیگر ، یک هفته و نیم دیگر باشد” و سایر حوادث فصل تعطیلات را به خطر بیندازد. می توان در این مورد “سوار شد”.

برخلاف موج اول که در بهار به شمال شرقی ایالات متحده برخورد کرد و سپس در تابستان به موج خورشید رسید ، آخرین مرحله همه گیری تأثیر عمده ای در مناطق این کشور داشت.

بیست و شش کشور بالاترین تلفات ماهانه خود را از زمان شیوع آبان گزارش کرده اند و روندها نشانه کمی بهبود است.

رهبران ایالتی و محلی محدودیت هایی را در اقتصاد خود ایجاد کرده اند و نگران این هستند که با افزایش مداوم پرونده ها می توان پرسنل بیمارستان و منابع را مسدود کرد و توانایی آنها برای نجات جان را به خطر انداخت.

کالیفرنیا ، پرجمعیت ترین ایالت ایالات متحده ، در میان پرخاشگرترین ها است که به موارد روزانه ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میرهایی که از قله های تابستانی قبلی خود پیشی گرفته اند ، رسیدگی می کند.

نمودار تعداد افرادی که در حال حاضر با ویروس کرونا در مناطق جغرافیایی اصلی بستری شده اند نشان می دهد تعداد بستری ها از ماه اکتبر افزایش یافته است

بیشتر کالیفرنیا برای نگهداری ظرفیت در بخش های مراقبت ویژه خود تحت حکم ماندن در خانه است. مقامات روز جمعه اعلام کردند که تخت های مراقبت ویژه در این ایالت در کمترین میزان 1450 تختخواب قرار دارند ، در حالی که موارد با 35،468 جهش ، یک رکورد یک روزه است. 159 مرگ دیگر به دلیل ویروس کرونا بود ، در حالی که در روز پنجشنبه ، 220 مورد رکورد بود.

از روز دوشنبه ، ویرجینیا موضوع یک ممنوعیت رفت و آمد عصرانه خواهد بود که ساکنان را به سفرهای اصلی بین ساعت 10 شب و 5 صبح محدود می کند. تا 31 ژانویه ادامه خواهد داشت. فرماندار رالف نورتهام – که در سپتامبر مثبت به نظر Covid-19 منجر شد – همچنین اجتماعات اجتماعی را کاهش داد و قوانین ویرجینیا را در مورد ماسک گسترش داد.

اندرو کوومو ، فرماندار روز جمعه ، گفت که رستوران های داخلی نیویورک از روز دوشنبه تعطیل خواهند بود. پرجمعیت ترین شهر این ایالت نتوانسته است برای مدت 5 روز میزان بستری شدن در بیمارستان را تثبیت کند ، هدفی که اخیراً معرفی شده است زیرا مقامات امیدوارند که از تکرار بحران این شهر در بهار جلوگیری کنند.

پنسیلوانیا همچنین م eatingسسات غذاخوری داخل سالن ، سالن های بدن سازی و سینماهای داخل خانه را ممنوع کرد و ورزش های مدارس را به دلیل مبارزه با شیوع به طور موقت متوقف کرد.

تام ولف ، فرماندار ایالت ، روز چهارشنبه اعلام کرد که آزمایش ویروس کرونا مثبت است. هفته گذشته ، وی هشدار داد كه پنسیلوانیا تختهای مراقبت ویژه تا اواسط دسامبر تمام خواهد شد.

همانطور که بیشتر کشور با محدودیت های جدید و شیوع مجدد مبارزه می کند ، روزنه های امیدواری وجود دارد. در منطقه غرب میانه ، جایی که عفونت ها در سپتامبر و اکتبر افزایش یافته است ، چندین ایالت در حال کاهش بروز روزانه و اوج بستری شدن در بیمارستان ها هستند.

استاندار پیت ریکتز روز جمعه گفت ، نبراسکا می تواند اقدامات ویروس کرونا را از اوایل روز شنبه پس از کاهش مداوم در بیمارستان ها ضعیف کند. این ایالت یک روز با رعایت معیارهایی فاصله دارد که به مقامات اجازه می دهد محدودیت های جمع آوری داخل خانه را افزایش دهند ، برخی از فعالیت های انتخابی را مجاز و قوانین مربوط به فاصله فیزیکی را کاهش دهند.

گزارش اضافی توسط هانا کوچلر در نیویورک

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر