ایالات متحده برای اولین بار بیش از 3000 مرگ در یک روز را گزارش می کند


ایالات متحده بیش از 3،000 مورد مرگ ویروس کرونا در یک روز چهارشنبه برای اولین بار گزارش کرد ، زیرا مرگ و میرها در یک ماه گذشته به یک رکورد جهش در موارد و بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور رسیده است.

بر اساس پروژه ردیابی Covid ، کشورهای عضو روز چهارشنبه تعداد 3،054 مورد ویروس کرونا را نسبت دادند که این رقم بیش از کل تلفات 2977 قربانی حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 است.

آخرین آمار روزانه ، 2،752 مرگ و میر ثبت شده در 7 ماه مه را تحت الشعاع قرار داده است ، در حالی که ایالت های شمال شرقی ایالات متحده ، از جمله نیویورک و نیوجرسی ، در مراحل ابتدایی بیماری همه گیر بیشترین آسیب را دیدند. اکنون تعداد کشته شدگان ملی 280454 نفر است که بالاترین میزان در جهان تاکنون است.

مرگ و میرها عقب مانده از موارد و بستری شدن در بیمارستان است و دو شاخص اخیر بارها در هفته های اخیر اوج های جدیدی را به ثبت رسانده است. این روند تقاضای مقامات بهداشت عمومی را برای آمریکایی ها برای ماندن در خانه در فصل تعطیلات و اعمال محدودیت رهبران ایالتی برای تجار و تجارت و اجتماعات برانگیخته است.

بستری شدن در بیمارستان چهارشنبه به رکورد 106688 رسید و یک ماه پیش از بالاترین سطح تابستان گذشته خود پیشی گرفت. ایالات متحده گزارش 209،822 مورد ویروس کرونا ، کمتر از رکورد یک روزه 224،831 که جمعه گذشته تعیین شده است ، بر اساس تجزیه و تحلیل توسط Financial Times از پروژه پیگیری Covid ، تعداد عفونت های تایید شده در هفته گذشته به 1.43 میلیون نفر رسیده است.

آخرین اطلاعات در آستانه جلسه هیئت مشاوره سازمان غذا و دارو برای بحث در مورد توصیه کردن واکسن Covid-19 Pfizer / BioNTech برای استفاده اضطراری در ایالات متحده ارائه شده است.

با تشکر از درمان بهتر و دانش بیشتر در مورد ویروس کرونا ، مرگ و میر معمولاً کمتر از مراحل اولیه همه گیری است. اما برخلاف بهار و تابستان ، که مناطق خاصی از ایالات متحده تحت تأثیر قرار گرفتند ، آخرین جریان همزمان مناطق زیادی از کشور را تحت تأثیر قرار داد ، که می تواند منابع بیمارستان و در نهایت توانایی کارکنان بهداشت را برای نجات جان مسدود کند.

فرماندار پنسیلوانیا ، تام ولف روز چهارشنبه نشان داد كه آزمایش Covid-19 مثبت است و باعث می شود او بار دیگر درخواست ساكنان برای ماسك زدن ، ماندن در خانه تا حد ممكن و تمرین فاصله فیزیكی را مجدداً اعلام كند.

اعلامیه فرماندار ساعاتی پس از اعلام وزارت بهداشت مبنی بر 220 مورد دیگر مرگ بر اثر ویروس کرونا صورت گرفت که بزرگترین مبلغ یک روزه از ماه مه است. کمتر از یک هفته پیش ، آقای ولف هشدار داد که بیمارستان های پنسیلوانیا می توانند تا اواسط دسامبر در بیمارستان تحت مراقبت های ویژه بدون تخت باشند.

تگزاس بیشترین تلفات روزانه در ایالات متحده را در روز چهارشنبه با 273 کشته گزارش داد که بالاترین میزان یک روزه از اواسط ماه آگوست است. ایلینوی 229 کشته دیگر داشت که یکی از بزرگترین موارد در تاریخ خود است و چهارشنبه هفته گذشته 266 نفر افت کرده است.

کالیفرنیا 196 مورد مرگ دیگر را کشف کرد ، دقیقاً زیر بالاترین رقم چهار ماهه یعنی 209 روز شنبه. با این حال ، پرجمعیت ترین ایالت آمریکا با ثبت 30851 مورد جدید عفونت ویروس کرونا و حداکثر جدید برای بستری شدن در 11،965 بیمار در بیمارستان گزارش شده است.

هفته گذشته ، فرماندار گاوین نیوزوم اعلام کرد که اگر تخت های مراقبت های ویژه آنها 85 درصد پر باشد ، سفارشات خانه به مناطق وسیعی از ایالت تحمیل می شود.


منبع: tech4life.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>