ایالات متحده خواستار اشتراک خودکار برای رسیدگی به بحران بازنشستگی شده است

[ad_1]

بر اساس یک مطالعه ، اگر دولت فدرال یک سیستم ملی برای ثبت خودکار حقوق بازنشستگی را تصویب کند ، دهها میلیون کارگر آمریکایی می توانند از سن پیری در فقر نجات پیدا کنند.

بیش از 57 میلیون کارمند در ایالات متحده ، تقریبا نیمی از نیروی کار بخش خصوصی این کشور ، به طرح پس انداز بازنشستگی در محل کار دسترسی ندارند.

مدل سازی توسط مرکز ابتکارات بازنشستگی در دانشگاه جورج تاون در واشنگتن نشان می دهد اگر شرکت های بخش خصوصی مجبور باشند فرصت های پس انداز بازنشستگی را برای کارمندان خود فراهم کنند ، تا 4040 کارگر دیگر می توانند تا سال 2040 برای بازنشستگی پس انداز کنند.

“مقابله با بحران پس انداز می تواند به روشی ساده و مقرون به صرفه انجام شود. میلیون ها کارگر آمریکایی از این کار سود خواهند برد “. آنجلا آنتونلی ، مدیر اجرایی CRI در جورج تاون گفت.

ایالات متحده دارای بزرگترین اقتصاد در جهان است ، اما سیستم بازنشستگی این کشور در تجزیه و تحلیل 39 کشور جهان که سالانه توسط شرکت مشاوره مرسر منتشر می شود ، فقط در رتبه 18 قرار دارد.

کارگران کم درآمد ، اقلیت ها ، زنان و کارمندان جوان به احتمال زیاد از طرح های پس انداز بازنشستگی در محل کار ایالات متحده خارج می شوند. دو سوم هزاره پس انداز بازنشستگی اندک است یا بدون پس انداز است.

سالخوردگی جمعیت ایالات متحده در تعمیق بحران بازنشستگی نقش دارد. انتظار می رود نسبت وابستگی – تعداد خانوارهای شاغل در مقایسه با تعداد خانوارهای بازنشسته – از 3.9 در سال 2005 به 2.3 در سال 2040 به عنوان نسل بومر نوزادان پس از جنگ جهانی دوم کاهش یابد. ، بازنشسته می شود

کاهش نسبت وابستگی درآمد مالیات دولت را کاهش می دهد ، همانطور که مراقبت های پزشکی و سایر مزایا برای جمعیت در حال رشد بازنشستگان آمریکایی مورد نیاز است.

کل پس انداز بازنشستگی در ایالات متحده 33 تریلیون دلار بود. در پایان ماه سپتامبر ، طبق ICI ، انجمن سرمایه گذاری.

تا سال 2040 ، از طریق ایجاد یک طرح ملی بازنشستگی خودکار به نام Auto-IRA ، 1.4 تا 1.9 دلار اضافی می تواند به صندوق پس انداز بازنشستگی کل در ایالات متحده اضافه شود.

کارمندان در طرح Auto-IRA شرکت می کنند ، اما کارفرمایان شرکت نمی کنند. اورگان ، ایلینوی و کالیفرنیا قبلاً برنامه های Auto-IRA را معرفی کرده اند ، اما خانم آنتونلی گفت که یک برنامه ملی لازم است.

وی گفت: “یک رویکرد ملی برای دسترسی جهانی ، میزان مشارکت و پس انداز بازنشستگی را به ویژه در میان کارگران با درآمد کم و متوسط ​​افزایش می دهد.”

مقابله با بحران پس انداز بازنشستگی در سطح ملی همچنین می تواند با کاهش نیاز به کمک به بازنشستگان با درآمد کافی پس از بازنشستگی ، موجب صرفه جویی در هزینه سالانه 8/7 میلیارد دلار برای بودجه های فدرال و ایالت شود. . خانم آنتونلی گفت ، دسترسی جهانی به پس انداز بازنشستگی همچنین 96 میلیارد دلار به رشد تولید ناخالص داخلی ایالات متحده تا سال 2040 می افزاید.

طرح های اشتراکی اشتراکی که در آن کارفرمایان با کارمندان مشارکت می کنند ، مشابه برنامه های موجود 401 (k) ، مزایای بازنشستگی بالاتری را فراهم می کنند ، اما به دلیل تمایل شرکت های بیشتر به کار ، کارگران کمتری جذب می کنند.

میلیون ها کارگر اضافی در طرح های پس انداز بازنشستگی خودکار در بازنشستگی در استرالیا ، نیوزیلند و انگلیس مشغول به کار هستند که منابع جدید ارزشمندی از درآمد را برای مدیران دارایی که خدمات سرمایه گذاری برای این برنامه ها ارائه می دهند ، ایجاد کرده است.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme