ایالات متحده در حال شروع واکسن ویروس کرونا است


یک پرستار در یک بخش مراقبت های ویژه در نیویورک از جمله اولین آمریکایی هایی بود که واکسن مجاز ویروس کرونا را دریافت کرد ، زیرا ایالات متحده اقدام به توزیع میلیون ها دوز Pfizer / BioNTech کرد فقط چند روز پس از تأیید.

چند ساعت پس از رسیدن اولین دوزها به بیمارستان های سراسر کشور ، واکسن به ساندرا لیندزی اندکی پس از ساعت 9 صبح روز دوشنبه به صورت زنده و با دوربین تزریق شد.

تلقیح نقطه شروع فرآیند چند ماهه با هدف ایمن سازی به اندازه کافی آمریکایی ها برای کند کردن شیوع بیماری است که در حال حاضر بیش از 290،000 نفر را به کام مرگ می کشاند.

خانم لیندسی با تأمل در سال گذشته به عنوان پرستار در خط مقدم بیماری همه گیر ، گفت: “هوا تاریک بود.” “تاریک ، دردناک است. بنابراین امروز این احساس را دارم که در انتهای تونل نور وجود دارد. “

وی گفت که از ایمنی واکسن اطمینان دارد. وی گفت: “من به علم اعتماد دارم.” “بنابراین وقتی از من س ifال شد که آیا واکسن می گیرم دریغ نکردم.”

ویدئو: چه کسی ابتدا واکسن Covid را دریافت می کند؟ | دفتر خاطرات DC

ایو دوروزو ، رئیس بخش اورژانس بیمارستان لنوکس هیل ، که واکسن را نیز روز دوشنبه دریافت کرد ، گفت که بیماری همه گیر او را کشته است: او یک عموی خود را به Covid-19 از دست داده بود و در حال حاضر یکی دیگر از اعضای خانواده در بیمارستان ویروس.

وی گفت: “این روز بسیار مهمی است.” “روز بسیار امیدوارکننده ای است.”

حتما بخوانید:
آفریقا به رقابت "خسته کننده" ریاست جمهوری در غنا حسادت می ورزد

اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، هنگام تماشای تزریق خانم لیندسی از طریق لینک ویدیویی ، گفت: “من معتقدم این سلاحی است که به جنگ پایان می دهد.” این آغاز فصل آخر کتاب است ، اما اکنون فقط باید این کار را انجام دهیم.

داده های حاصل از پروژه Covid Tracking نشان می دهد که 187000 نفر در ایالات متحده آزمایش بیماری را در روز یکشنبه مثبت کردند و 1448 نفر فوت کردند. ایالات متحده بیش از 16 میلیون مورد را از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر ثبت کرده است که بالاترین میزان در جهان تاکنون بوده است.

کارمندان و مراقبان بهداشت با در نظر گرفتن 3 میلیون تزریق برای هفته اول ، اولین دوزهای واکسن را دریافت می کنند.

آخرین اخبار در مورد ویروس کرونا

در اینجا پوشش مستقیم و تجزیه و تحلیل همه گیری جهانی و بحران اقتصادی FT را که به سرعت در حال تحول است دنبال کنید.

مقامات دولتی می گویند انتظار دارند حدود 40 میلیون دوز واکسن Covid-19 تا پایان سال توزیع شود – برای واکسیناسیون 20 میلیون نفر کافی است – هرچند که این موضوع به اینکه چرا سازمان غذا و داروی آمریکا چراغ سبز نشان می دهد بستگی دارد Moderna’s Covid -19 در اواخر این هفته به نمایش در می آید.

FDA اواخر جمعه واکسن Pfizer / BioNTech را تأیید کرد ، پس از آن کارگران در کارخانه های Pfizer در میشیگان و ویسکانسین آخر هفته را صرف ساخت و تحویل دسته های اولیه دوز کردند.

آنها صبح روز دوشنبه در 145 سایت پذیرفته شدند و سه شنبه و 465 روز دیگر به 425 سایت دیگر ارسال شدند. تقریباً همه سایت ها بیمارستان های بزرگی هستند که دارای امکانات نگهداری واکسن در دمای منفی 70 درجه سانتیگراد هستند.

حتما بخوانید:
مشاوره تلفنی کنکور سراسری 1401 + برنامه ریزی و منابع

تمام دوزهای گرفته شده تا پایان سال برای افرادی در نظر گرفته می شود که بیشترین خطر قرار گرفتن در معرض ویروس را دارند ، چه در مراکز مراقبت های بهداشتی و چه در مراکز مراقبت طولانی مدت.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، گفت یکشنبه شب برنامه ای برای دریافت شلیک وجود نداشت و مقامات ارشد کاخ سفید آن را “کمی بعد در برنامه” دریافت می کردند ، علی رغم قوانینی که به مقامات ارشد دولت اجازه دسترسی اولویت را می دهد.
منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید