[ad_1]

یک مقام ارشد واشنگتن روز شنبه پس از دست کم گرفتن بررسی مدت زمان بررسی دوزها برای تولید دوزها ، هدف خود از توزیع واکسن ویروس کرونا را برای تلقیح 20 میلیون نفر از دست خواهد داد.

گوستاو پرنا ، افسر ارتش مسئول برنامه توزیع واکسن در دولت فدرال ، روز شنبه گفت که ایالت ها 40 میلیون دوز واکسن را تا هفته اول ژانویه دریافت نمی کنند ، یک هفته دیرتر از حد انتظار.

وی گفت که نمی فهمد سازمان غذا و دارو چقدر طول می کشد تا پس از تولید واکسن Pfizer ، بازرسی های کنترل کیفی انجام دهد و این باعث می شود که وی در پیش بینی های خود بسیار خوش بین باشد.

ژنرال پرنا روز شنبه به خبرنگاران گفت: “من دقیقاً تمام مراحل لازم برای اطمینان از آزاد شدن واکسن را درک نکرده ام. من شکست خوردم ، خودم را تطبیق می دهم و از آنجا حرکت خواهیم کرد. “

ژنرال پرنا از بخشداران و بخشداران عذرخواهی کرد ، چندین نفر از آنها در این هفته شکایت کردند که واکسنهای آنها حدود 40 درصد کاهش یافته است. رئیس توزیع واکسن توضیح داد که ارزیابی های اولیه را ارائه داده است که فرایند کنترل کیفیت را در نظر نمی گیرد ، بنابراین سرعت رسیدن دوزها به شرایط را بیش از حد تخمین می زند.

طبق قوانین FDA ، Pfizer پس از تولید واکسن باید تمام دسته های آزمایش را آزمایش کند تا از ایمنی ، تمیز و قدرتمند بودن آن اطمینان حاصل کند. سپس باید نتایج این آزمایشات را 48 ساعت قبل از انتشار برای توزیع ، به تنظیم کننده ارسال کند. ژنرال پرنا نگفت که کدام قسمت از این روند را اشتباه فهمیده است.

این فرزندخواندگی تهدید می کند برخی از خوش بینی های ناشی از تأیید FDA در واکسن Moderna را جمعه شب خنثی می کند و باعث می شود ایالات متحده اولین کشور در جهان باشد که دو واکسن مختلف Covid-19 را تصویب می کند.

ژنرال پرنا گفت دوز واکسن Moderna قبلاً برای McKesson ، شرکت تدارکات پزشکی مسئول توزیع آنها ارسال شده است. فروشندگان UPS و FedEx از روز یکشنبه و ایالات متحده از روز دوشنبه حمل و نقل را آغاز می کنند.

واکسن Moderna را می توان به جای شرایط بسیار سرد مورد نیاز برای محصول Pfizer در دمای طبیعی فریزر نگهداری کرد ، و این بخش مهمی از برنامه های دولت برای دریافت دوز به جوامع دوردست است.

ژنرال پرنا گفت که این امر به مقامات اجازه می دهد تا مردم را در “مناطق صعب العبور ، کوچک و روستایی” مصون سازی کنند. وی افزود: این یک روز مهم دیگر برای ملت ما است.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir