[ad_1]

شرکت ها به زودی می توانند از طریق لیست مستقیم در بورس اوراق بهادار نیویورک ، با دور زدن هزینه های بالایی که به شرکت های بیمه وال استریت در یک پیشنهاد اولیه سنتی ارائه می شود ، پس از تصمیم قانونی در روز سه شنبه ، پول جمع کنند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار در برابر اعتراضات یک گروه سرمایه گذار با نفوذ که تلاش کرد این حرکت را در ماه سپتامبر خنثی کند ، به لیست های موسوم به مستقیم مستقیم NYSE چراغ سبز نشان داده است.

این دستور برای سرمایه گذاران خطرپذیر NYSE و Silicon Valley ، که سالها از مشکلات در روند سنتی IPO ، که در آن بانک ها نقش اصلی را در قیمت گذاری سهام جدید دارند ، معمولاً شب قبل از پیوستن شرکت ، برنده است ، یک برد است. بورس سهام

روند جدید به شرکتها امکان می دهد سهام خود را در یک حراج آزاد بفروشند ، در صورتی که مستقیماً در NYSE لیست شوند ، روشی که قبلاً توسط SEC تحریم نشده بود.

در حال حاضر ، شرکت هایی که لیست مستقیم می گیرند نمی توانند پول جدید جمع کنند و بنابراین یک امر نادر است. ارائه دهنده پخش جریانی موسیقی Spotify و برنامه پیامرسانی محل کار Slack دو مورد از جدیدترین ها هستند.

استیسی کانینگام ، رئیس NYSE گفت: “این بازی را برای بازارهای سرمایه ما تغییر می دهد ، زمینه را برای سرمایه گذاران روزمره فراهم می کند و فرصت دیگری را به شرکت ها می دهد تا عمومی شوند زیرا آنها فقط به دنبال آن نوع نوآوری هستند.”

پیشنهاد NYSE ، اولین بار در ماه آگوست ارائه شد ، در سپتامبر به تأخیر افتاد پس از آنکه شورای سرمایه گذاران نهادی دادخواست را برای بررسی تصویب آن به SEC ارائه دادند. این سازمان گفت: لیست اصلی طبقه اصلی ، سرمایه گذاران را در معرض خطرات بیشتری قرار می دهد ، زیرا این اجازه را به شركت ها می دهد تا نظارت معمولی را كه همراه با IPO سنتی است ، دور بزنند.

این نهاد نظارتی اظهار داشت که با ترس “اظهارنظر” توسط سرمایه گذاران ، کاهش شفافیت یا کاهش نیازهای عرضه یا روش های حسابداری “که با بازارهای عمومی مطابقت ندارند” ، مخالف است.

در عوض ، وی گفت که این به سرمایه گذاران بیشتر امکان می دهد تا در فروش سهام شرکت کنند.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir