“این بسیار دردناک است”: پرستاران آمریکایی به فشار همه گیر حمله می کنند


مرکز پزشکی Montefiore در حومه نیوشورک ، New Rochelle ، به عنوان یک بیمارستان ایمنی شناخته می شود ، زیرا از بیماران بدون توجه به توانایی پرداخت آنها مراقبت می کند. برای پرستاران در مرکز ، این یک بار خردکننده در طی شیوع ویروس کرونا بود.

در این ماه ، حدود 200 پرستار صنفی در یک بیمارستان خصوصی دست به اعتصاب دو روزه زدند و به مدت 12 ساعت در اعتراض به شرایط کاری اعتراض کردند که به گفته آنها زندگی آنها تقریباً غیرممکن است.

آنها می گویند ، با افزایش تعداد بیماران مبتلا به Covid-19 ، بیمارستان پرستاران را ترغیب می کند که به تعداد زیادی از افراد همزمان مراقبت کنند و تجهیزات محافظت شخصی (PPE) را توزیع کنند که بوی شیمیایی سختی از آنها ساطع می شود و برخی از کارکنان را بثورات جوش می دهد.

جودی شریدان-گونزالس ، رئیس اتحادیه پرستاران بیمارستان گفت: “اگر می توانید با خیال راحت از یك یا دو بیمار مراقبت كنید ، اما چهار یا پنج نفر به شما داده می شود ، باید درباره كسانی كه پس انداز می كنید تصمیم بگیرید.” “این یک چیز وحشتناک است که متخصصان بهداشت باید با آن روبرو شوند.”

کمبود پرسنل و PPE در طی همه گیری ، کارگران بهداشتی را در سراسر کشور آزار داده است. دکتر لیندا آیکن ، استاد پرستاری در دانشگاه پنسیلوانیا ، گفت: اما چنین مشکلاتی به ویژه در بیمارستان های شلوغی که به جوامع فقیر و اقلیت خدمت می کنند ، حاد است.

حتما بخوانید:
به دلیل فروپاشی رقبای Ryanair ، اولری آماده پرش است

بر اساس مطالعه ای که توسط دکتر آیکن در مجله پزشکی BMJ منتشر شد ، هر پرستار در نیویورک قبل از همه گیری مسئول متوسط ​​6.5 بیمار بود ، که بالاترین بالاترین میزان در هر ایالت است. ایالت نیویورک تعداد بیمارانی را که می توانند به یک پرستار اختصاص داده شوند محدود نمی کند. در مقابل ، کالیفرنیا پرستاران را برای مراقبت از بیش از پنج بیمار فراهم می کند. مطالعات نشان می دهد که مرگ و میر بیمار برای هر بیمار اضافی که به یک پرستار اختصاص داده می شود ، 7٪ جهش می کند. بیمارستانهای فردی معمولاً کارمندان عمومی خود را انجام نمی دهند.

دکتر آیکن گفت: “این یک اظهارنظر بد درباره چگونگی تلاش بیمارستان های آمریکایی برای مدیریت کارکنان حتی در شرایط عادی است.” “آنها بسیار عاشق این ایده درباره کارکنان دقیق و تحویل به موقع هستند. این یک ایده تولیدی است که در بیمارستان ها جواب نمی دهد. “

دکتر آیکن گفت: این فلسفه کاهش هزینه مانع از نگهداری ذخایر PPE در بیمارستانها بیش از میزان 90 روزه تنظیم شده توسط دولت یا برنامه ریزی بیش از حداقل تعداد کارگران در یک زمان می شود.

خانم شریدان-گونزالس ، که در چند مایلی جنوب نیوشل در بیمارستانی در مونتفیور در برانکس ، فقیرترین محله نیویورک کار می کند ، گفت که کارمندان حتی قبل از همه گیری وجود داشته است. پس از حمله کوید ، وی گفت که شرایط بدتر شده است – و برخی از بیماران در سطل آشغال خود دراز کشیده شدند تا زمانی که یک پرستار یا دستیار پیدا شود تا به آنها کمک کند.

حتما بخوانید:
شروع صندوق هجینگ XN فرصتی برای شرط بندی در برابر رونق Spac می بیند

وی گفت: “این بسیار دردناک است.”

پرستارانی که در مقابل بیمارستان Montefiore New Rochelle اعتصاب می کنند © رویترز

خانم شریدان-گونزالس گفت وقتی او بخش اورژانس خود را با پایگاه های سیستم مراقبت های بهداشتی در مونتفیور در حومه ثروتمندتر مقایسه کرد ، یک فیلم دیستوپی به او یادآوری شد. وی گفت: “این مانند دیدن ثروتمندان در بهشت ​​و فقیران در زمین است.” “این دو جهان است.”

اگر ایالات متحده همه گیری را تحت کنترل در نیاورد ، دکتر آیکن هشدار داد که مشکلات پیش روی پرستاران در مکان هایی مانند برانکس می تواند شیوع بیشتری پیدا کند. دکتر آیکن گفت: “شما این انتظار را در بیمارستان های اقلیت دارید.” “آنچه غیر قابل توصیف است این است که چگونه این اتفاق در همه جا افتاده است.”

بر اساس مطالعه National Nurses United ، اتحادیه کارگران بهداشت ، حداقل 213 پرستار ثبت شده در سراسر کشور تا سپتامبر بر اثر کوید فوت کردند. به گفته آنها ، 258.768 نفر دیگر نیز آلوده شده اند. سلامت روان پرستاران نیز آسیب دیده است ، به طوری که 86 درصد از 1100 کارگر بهداشتی که توسط سازمان غیرانتفاعی بهداشت روان آمریکا مورد بررسی قرار گرفته اند ، نگرانی ها را گزارش کرده اند.

خانم شریدان-گونزالس گفت ، در مونتفیوره نیو روشل ، یک پرستار و کمک پرستار از Covid-19 در این سال درگذشت و تعداد انگشت شماری از پرستاران از بیماری مریض بودند که زود بازنشسته شدند.

Bea Graz ، رئیس انجمن بهداشت ایالت نیویورک ، گفت كه بیمارستان های عضو ، از جمله Montefiore ، برای استخدام پرستار در خارج از ایالت و جلب دیگران برای بازنشستگی برای جلوگیری از كمبود ، تلاش می كنند ، اما با محدودیت های مالی روبرو هستند. بودجه ها به دنبال ممنوعیت رویه های انتخابی سودآور در اوایل سال جاری با کاهش درآمد کاهش یافته است.

خانم گراتس گفت: “من سالها پرستار بوده ام و فکر می کنم برای اکثر کارکنان بهداشتی ، پزشکان ، پرستاران و دیگران ، آنها درک می کنند که این یک تیم است و دولت آنها برای حمایت از آنها وجود دارد.” . “من نمی فهمم چرا ، به خصوص اکنون که ما فرصتی عالی برای نشستن روی میز و حل این مشکلات بدون به خطر انداختن بیماران داریم ، نمی دانم ، چرا این اتفاق نمی افتد.”

مارکوس کرسپو ، مدیر اجرایی مونتفیور ، در بیانیه ای قبل از اعتصاب گفت که اتحادیه پرستاران “خودخواهانه جامعه را در معرض خطر قرار می دهد و از Covid-19 به عنوان فوتبال سیاسی استفاده می کند.” وی گفت: شبکه بیمارستان به پرستاران پیشنهاد افزایش حقوق ، بیمه درمانی با بودجه کامل ، بازپرداخت آموزش و سایر مزایا را داده است ، اما در مورد سطح کارکنان مذاکره نخواهد کرد.

خانم شریدان-گونزالس گفت پیشنهادهای آنها “خیلی کم ، خیلی دیر” بود.

ماریا کاستیلو ، پرستار جدید روچل ، در بیانیه ای که اتحادیه صنف در روز دوم اعتصاب منتشر کرد ، پرسید: “مونتفیور از ماه ژوئن چه کاری انجام داده است؟” “آنها یک تابلوی تبلیغاتی در بزرگراه نصب کردند. آنها تبلیغات تلویزیونی را خریداری کردند که ما را “قهرمان” می نامید. آنها می خواهند جامعه فکر کند که آنها برای ما ارزش قائل هستند. واقعیت این است که آنها ترجیح می دهند میلیون ها دلار صرف تصویر عمومی خود کنند به جای اینکه مطمئن شوند پرستار کافی برای مراقبت از همه بیماران داریم! “

دکتر آیکن گفت که راه حل های معضل کارکنان می تواند شامل قانون ایالتی برای محدود کردن نسبت پرستار به بیمار و گسترش توافق نامه های صدور مجوز متقابل باشد که به پرستاران اجازه می دهد از مرزهای دولت عبور کنند.

تا آن زمان ، پرستاران Montefiore New Rochelle با مدیریت بیمارستان در تضاد هستند. برخی گزارش می دهند که شیفت های خود را پس از ترک از دست داده اند. مسئولان بیمارستان به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

خانم شریدان-گونزالس گفت که برای پرستاران ، اعتصاب “اولین چیزی نیست که فکر می کنند.” “آنها فقط نمی دانند چه کار دیگری باید انجام دهند.”


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید