[ad_1]

کایل کراوز با راننده ای که از نفس ظریف بازیکنان فوتبال در ایتالیا مراقبت می کند ، زندگی رانندگان را در میانه غربی ایالات متحده تغییر می دهد.

میلیاردر ، صاحب زنجیره ای از زنجیره های زنجیره ای بنزین و رستوران Kum & Go ، به فایننشال تایمز گفت که برای کمک به اداره پارما ، باشگاه چند طبقه ای که در سپتامبر خریداری کرد ، از شغل خانوادگی بازنشسته می شود.

آقای کراوز ، آخرین سری از سرمایه گذاران آمریکایی که به فوتبال ایتالیا هجوم آوردند ، گفت که او معتقد است که رده بالای این کشور می تواند – مانند اوج شکوفایی پارما در دهه 1990 – به بالای ورزش جهان بازگردد. .

وی گفت: سری A لیگ شماره یک جهان بود. “حالا این است – یک عدد را انتخاب کنید – سوم ، شاید چهارم. من فکر می کنم ما می توانیم به مورد دوم برسیم. به نظر من صعود از لیگ برتر انگلیس دشوار خواهد بود ، شاید به دلیل زبان انگلیسی ، اما زمان مشخص خواهد شد. “

تصاحب پارما توسط آقای کراوز ، به دنبال هموطنان آمریکایی دان فریدکین است که در آگوست آ اس رم را خریداری کرد و روکو کمیسو که سال گذشته ACF فیورنتینا را خریداری کرد. اما داستان خرید ثروتمندان آمریکایی فوتبال اروپا همیشه یک شکوه نبوده است.

در انگلیس ، آلیس شورت از ساندرلند ، رندی لرنر از استون ویلا و استیو کاپلان از سوانسی سیتی تیم های خود را به سقوط هدایت کردند ، که منجر به بازدید قابل توجهی برای سرمایه گذاری های چند میلیون دلاری آنها شد.

پارما یک مورد فراز و نشیب در مالکیت فوتبال است. در دهه 90 این باشگاه با سوپراستارهایی مانند جانفرانکو زولا ، هرنان کرسپو و دینو باجو جام های داخلی و اروپایی را به دست آورد. اما در سال 2004 پس از سقوط زشت مالک اکثریت وقت پارمالات و دوباره در سال 2015 ورشکست شد. پس از تولد دوباره در رده چهارم سری D ، پارما سه برد متوالی کسب کرد و دو سال پیش به سری A بازگشت.

آقای Krause به عنوان تنها مالک گروه Krause مستقر در آیووا باقی خواهد ماند ، اما کنترل مدیریت Kum & Go را در اول ژانویه به پسرش Tanner سپرد.

وی گفت که سالهاست که این انتقال را در نظر داشته است ، اما “مجموعه ای از نیروهای مثبت” به او اجازه داده است که اکنون از Kum & Go بازنشسته شود ، از جمله ته “بسیار مثبتی” که امسال با وجود بیماری همه گیر برای زنجیره انتظار دارد.

ژرمینیو از مرکز پارما پس از به ثمر رساندن گل روز دوشنبه مقابل جنوا ، با هم تیمی ها جشن می گیرد

ژروینیو از پارما ، مرکز ، پس از گلزنی روز دوشنبه مقابل جنوا با هم تیمی های خود جشن می گیرد © لوکا زنارو / EPA / شاتر استوک

Kum & Go در سال 1959 توسط پدربزرگ آقای Krause تاسیس شد و دارای 400 فروشگاه در 11 ایالت ایالات متحده است و همچنان بزرگترین قسمت گروه Krause است که درآمد 2.8 میلیارد دلار در سال 2019 را گزارش می کند.

آقای کراوز که اکنون 57 سال دارد ، در ویدئویی از نظرسنجی از خانه خود در حومه دس Moines ، تزئین شده با کالاهای پارما و مهر شده توسط اندی وارهول بر روی قهرمان فوتبال پله ، گفت: “من از 9 سالگی در آنجا کار می کردم.”

وی افزود که اکنون می تواند بیش از سایر مشاغل خود ، که شامل دو کارخانه شراب سازی ایتالیا ، یک سرویس بنزین و یک تیم فوتبال سطح پایین آمریکایی ، Des Moines Menas است ، بر روی نمونه کارهای خود تمرکز کند.

نمودار خالص موقعیت های مالی تیم ها در سری آ (19-2018) ، وضعیت شکننده ترازنامه باشگاه های ایتالیا را نشان می دهد

آقای کراوز در ماه سپتامبر اکثریت سهام پارما را به ارزش بیش از 100 میلیون یورو خریداری کرد ، که به دلیل سود سهام خصوصی در احیای بخش اول ایتالیا ، از جمله تلاش های جدید برای تجاری سازی حقوق رسانه های جهانی آن تأمین می شود.

اما این انتقال در حالی صورت می گیرد که بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی در فکر راه اندازی یک سوپرلیگ هستند که در آن ثروتمندترین و محبوب ترین باشگاه ها به یک خوشه رقابت های نخبه تقسیم می شوند.

آقای کراوز گفت چنین ایده ای می تواند به “پیروزی کوتاه مدت” باشگاه های فوتبال منجر شود ، اما در نهایت ، اگر لیگ های داخلی “غیرقابل رقابت شوند” ، فکر می کنم در نهایت برای هواداران کمتر جالب خواهد بود.

خبرنامه هفتگی

هیئت مدیره ، جلسات هفتگی جدید Financial Times در مورد تجارت ورزشی است ، جایی که شما بهترین تجزیه و تحلیل را در مورد مشکلات مالی باشگاه ها ، امتیازها ، صاحبان ، سرمایه گذاران و گروه های رسانه ای در صنعت جهانی خواهید یافت. اینجا ثبت نام کنید.

آقای کراوز در پاسخ به این سال که چه دیدگاهی می تواند در مورد هدایت آینده فوتبال به سری A داشته باشد ، گفت که مالکان همکار “احتمالاً به دنبال نظر من در مورد تصمیماتی نیستند که باشگاه های برتر سری A می توانند بگیرند. من می توانم در مورد آن صحبت کنم چگونه سری A را قویتر کنیم و امیدوارم بتوانم یک دیدگاه تجاری و یک دیدگاه خارجی داشته باشم که می تواند به گفتگوی مردم کمک کند. “

در آینده ای نزدیک ، او به دنبال مدیر اجرایی برای مدیریت باشگاه است. آقای کراوز ، که اصالتاً ایتالیایی است و صاحب کارخانه های شراب سازی در منطقه پیمونت است ، اعتراف می کند که مهارت های زبانی او زنگ زده است.

“من هنوز ایتالیایی ام صحبت می کنم. وی گفت: “مدت زمانی که در آنجا می گذرانم بد است.” اما او از نقش جدید خود به عنوان مالک پارما لذت می برد ، و این باعث می شود سطح دید وی با وجود سالها تجارت در ایتالیا هنوز تجربه نکند.

وی گفت: “همانطور که در خیابان قدم می زنید ، این تعاملات سرگرم کننده را با طرفدارانی مانند Il Presidente برقرار خواهید کرد – کسی سوار دوچرخه می شود ، می پرد ، عکس می گیرد.” “با داشتن یک کارخانه شراب سازی در ایتالیا ، تعداد سلفی بسیار کمی وجود دارد.”

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر