ایکیا تصمیم گرفته است “احساسی” را کنار بگذارد

[ad_1]

ایکیا باید جلوی کتاب مقدس و قرآن از ایجاد کاتالوگ نمادین خود ، که زمانی چاپ شده ترین کتاب در جهان بود ، دست بردارد.

روز دوشنبه ، خرده فروش مبلمان بسته بندی مسطح گفت که کاتالوگ فعلی آن – که در ماه آگوست منتشر شد – آخرین فروشگاه خواهد بود ، زیرا تعداد بیشتری از خریداران به اینترنت منتقل می شوند و بروشورهای کمتری را می خوانند ، اولین بار در سال 1951 توسط بنیانگذار ایکیا ، اینگوار کامپراد

اینتر ایکیا ، صاحب برند و کانسپت گفت: “این یک تصمیم احساسی است ، اما منطقی است.”

در اوج خود در سال 2015 ، ایکیا بیش از 200 میلیون نسخه از کاتالوگ تولید کرد که شامل طیف کاملی از محصولات از کتابخانه های بیلی تا مبل های اکتورپ بود. بروشور براق به یکی از اصلی ترین خانه های خانوادگی و آپارتمان های دانشجویی در سراسر جهان تبدیل شده است.

اولین کاتالوگ توسط کمپراد در منطقه زادگاهش در جنوب سوئد ، اسماالند تولید و در 285000 نسخه به عنوان بخشی از تجارت سفارش پست الکترونیکی او ، هفت سال قبل از افتتاح اولین فروشگاه ایکیا ، توزیع شد. فهرست برای سال 2021 به 40 میلیون نسخه می رسد.

“از امروز ، ما هیچ جایگزینی برای کاتالوگ نداریم. اما ما نحوه دستیابی به بسیاری از افراد را در سراسر جهان بررسی خواهیم کرد. ”

ایکیا در حال تحول عظیمی است و از مجبور کردن خریداران برای رفتن به انبارهای بزرگ حومه خود برای تحویل گرفتن و سپس مونتاژ مبلمان خود به طیف وسیعی از گزینه ها از فروشگاه های مرکز شهر گرفته تا تحویل منزل و حتی تحویل منزل ، در حال تغییر است. در مونتاژ مبل و کمد کمک کنید.

فروش آنلاین آن در طول سال تا پایان ماه آگوست 45 درصد افزایش یافته است ، در حالی که از وب سایت 4 میلیارد بازدید شده است. مدیران ایکیا می گویند که خریداران به طور فزاینده ای خرید آنلاین و فیزیکی را با هم ترکیب می کنند ، قبل از سفارش از وب سایت ، مبلمان را از قبل چک می کنند یا روی آن می نشینند.

این کاتالوگ بدون جنجال نبود. دولت سوئد در سال 2012 خشمگینانه واکنش نشان داد ، زمانی که معلوم شد این زنان از عکس های نسخه عربستان سعودی در فهرست حذف شده اند. هتل ایکیا در آلمولت ، شهر این شرکت ، در هر اتاق یک کپی از کاتالوگ و یک کتاب مقدس داشت.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme