بانکدار خصوصی ترامپ در حال ترک دویچه بانک است


رزماری ورابلیک ، بانکدار خصوصی دونالد ترامپ ، از دویچه بانک ، وام دهنده آلمانی که رئیس جمهور آمریکا 340 میلیون دلار به او بدهکار استعفا داده است.

دفتر این بانک در نیویورک استعفای خانم ورابلیچ را تأیید کرد ، سخنگوی گفت که از اواخر سال جاری اعمال می شود. ایمیل شرکت وی تا ظهر روز سه شنبه غیرفعال شد.

این خبر که برای اولین بار توسط نیویورک تایمز گزارش شد ، چهار ماه پس از آغاز تحقیقات دویچه درباره معامله آپارتمان تاکنون ناشناخته بین خانم ورابلیچ و جارد کوشنر ، داماد آقای ترامپ و مشاور کاخ سفید منتشر شد.

دویچه تأیید کرد ، دومینک اسکالچی ، بانکدار خصوصی دیگری که در معامله آپارتمان دخیل است و در تحقیقات داخلی دخیل است ، نیز استعفا داده است.

سخنگویی شرایط خروج آنها یا اینکه آیا بانک تحقیق در مورد خرید این دو نفره را به ارزش 1.5 میلیون دلار از یک آپارتمان توسط یک شرکت متعلق به آقای کوشنر در سال 2013 تکمیل کرده است ، مشخص نکرد.

خانم ورابلیچ و وكیل وی بلافاصله به درخواست های اظهار نظر پاسخ ندادند. تاریخچه نیویورک تایمز نقل از بازنشستگی وی است. آقای اسكالزی به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.

خانم ورابلیک 14 سال پیش توسط دویچه استخدام شد و بعداً شخص اصلی بین وام دهنده آلمانی و آقای ترامپ ، که در آن زمان یک سازنده املاک مشهور بود ، شد. وی برای تهیه برخی امور مالی از جمله هتل های شیکاگو و واشنگتن و زمین گلف آن در میامی به دویچه مراجعه کرد.

حتما بخوانید:
حسابدار ارشد دویچه بانک برای Wirecard تحقیق شده است

در سال های اخیر آقایان ترامپ و کوشنر از یک بانکدار تعریف و تمجید کرده اند. رئیس جمهور یک بار به اشتباه از او به عنوان “رئیس دویچه بانک” در ایالات متحده و “رئیس” نام برد و در مراسم تحلیف او را به عنوان یک مهمان VIP دعوت کرد. آقای کوشنر در یک جلسه غیرعلنی کمیته اطلاعات پارلمان گفت که خانم ورابلیچ “یک بانکدار باورنکردنی (یک زن باورنکردنی)” بود.

بانکداری خصوصی یکی از کوچکترین مشاغل Deutsche در ایالات متحده است ، اما رابطه وی با ترامپ یکی از بزرگترین سردردهای وی است که باعث می شود هنگام بررسی امور مالی رئیس جمهور ، کنگره را کنترل کند.

آقای ترامپ همچنان 340 میلیون دلار به وام دهنده آلمانی بدهکار است و بر اساس افشاگری های مالی دولت خود و دیگران ، وی را به عنوان بزرگترین وام دهنده مجرد خود در میان بانک ها ، دارندگان اوراق قرضه و سایر سرمایه گذاران تبدیل می کند. اسناد. وام ها معمولاً از طریق املاک و مستغلات تأمین می شوند.

وامهای دویچه حدود 125 میلیون دلار برای زمین گلف Doral در میامی و حدود 70 میلیون دلار برای ساختمان قدیمی اداره پست در شیکاگو شامل می شود که هر دو در سال 2023 به بلوغ می رسند.

در ماه ژوئن ، دیوان عالی کشور حکم داد که سوابق مالی آقای ترامپ می تواند برای دادستانهای نیویورک فاش شود ، اما گفت که دادگاه بدوی باید در مورد نامزدی کنگره برای بررسی سوابق ، از جمله برخی از دویچه بانک تصمیم بگیرد. .


منبع: tech4life.ir

حتما بخوانید:
دریافتشده در ۶ مه ۲۰۱۱