[ad_1]

دو بانکدار سابق سیتی گروپ در یک شکایت برجسته که توسط یک افسر پیشین انطباق UBS و یک تاجر روزانه در تلاش برای لغو محکومیت خود بوده است ، درگیر شده اند.

فابیانا عبدالملک ، که در UBS کار می کرد و والید چوکایر سال گذشته در دادگاه Southwark Crown Court در انگلستان در یک پرونده رنگارنگ که مشاوره های محرمانه دقیق به تلفن های مشعل غیر قابل ردیابی و جلسات باشگاه منتقل شد ، به دلیل تجارت داخلی محکوم شدند. اعضای انحصاری .

هیئت منصفه شنید که خانم عبدالملک در مورد معاملات انجام شده توسط UBS به آقای Choucair ، که به تنهایی تجارت می کرد ، مشاوره محرمانه می داد.

در دفاع از خود ، آقای چوكای دریافت اطلاعات داخلی از خانم عبدالملك را انكار كرد و در عوض شهادت داد كه وی برای تجارت با یك شبكه غیررسمی از تجار ، از جمله آلشایر فیاز ، مالك یك چوگان چند میلیونر ، رنگ و ایده های بازار را مبادله كرده است. Tropes Club.

در طی روند رسیدگی ، ادعاها در نظر گرفته شد که سازمان رفتار مالی اطلاعاتی را دریافت کرده است که یک کارمند سیتی گروپ با واسطه آقای فیاز صحبت کرده است. آقای فیاز ارتكاب هرگونه تخلف را انكار می كند و هرگز توسط نهادهای نظارتی مورد بازخواست قرار نگرفته و یا به جرم دیگری محكوم شده است.

روز پنجشنبه ، جولیان کریستوفر کی سی ، وکیل خانم عبدالملک ، به دادگاه تجدیدنظر کیفری گفت که UBS تنها بانکی نیست که در پنج معامله سهام شرکت کرده و اساس پرونده دادستانی را تشکیل داده است. وی به دادگاه گفت: “مشخص شده است که سیتی گروپ یک مخرج مشترک است.”

وی افزود که خانم عبدالملک به دلیل محدود بودن تحقیقات FCA و ارائه نشدن برخی مطالب به هیئت منصفه ، حکم خود را فرجام خواهی کرد ، که می تواند به نتیجه گیری های مختلف منجر شود و بنابراین مجازات ها ناامن هستند.

Richard Wormald QC ، وکیل آقای Choucair ، در فرجام خواهی گفت که دو بانکدار سابق سیتی گروپ ، دیوید جانسون ، متخصص در زمینه ادغام و ادغام بین سالهای 2006 و 2013 و دیوید بصره ، رئیس سابق بودجه بدهی در اروپا و خاورمیانه توسط FCA بعنوان واسطه و منبع احتمالی مرتبط با آقای فیاز شناخته شده است.

دادگاه رسیدگی کرد ، آقای جانسون همچنین در دو سهم معامله ای که آقای چوکایر به جرم تجارت انجام داده بود معامله کرد. به قضات گفته شد كه آقای چوكائر در نظر دارد كه اطلاعات داخلی از منابع غیرقانونی بدست آمده است ، گرچه او در آن زمان از آن اطلاع نداشت.

آقای ورملد ادعا می کند که ارتباطی بین این سه نفر وجود دارد و آقای جانسون نیز در “خانه عظیمی” در لندن که به آقای فیاز متصل است زندگی می کند. وی به “سابقه و دانش صمیمی آقای بصره در مورد ادغام و ادغام در شهر” اشاره کرد و افزود که آقای بصره و آقای جانسون با هم در Verbier به اسکی رفته اند.

هیئت متشکل از سه قاضی رسیدگی کننده به پرونده سوالاتی را درباره اهمیت این پیوندها به فرجام خواهی مطرح کرد. آقای دادگستری دیویس به آقای ورملد گفت كه این پیوندها “صفحات منثوری بسیار چشمگیری هستند ، اما ما در دادگاه تجدیدنظر هستیم.” ارتباط منطقی کجاست؟ وی همچنین به آقای وارمولد گفت: “شما نمی توانید بگویید که آقای فیاز احتمالاً یک تاجر داخلی بود.”

روز جمعه ، جان مک گوینس کیو سی ، که برای FCA اقدام می کرد ، گفت که محکومیت این دو نفره ایمن بوده و مطالب دیگری که مدافعان ادعا می کردند باید توسط تنظیم کننده افشا می شد “جانبی” است. وی گفت در طول دادگاه ، تیم های دفاعی حقایق مورد توافق درباره رابطه سیتی گروپ را اضافه کردند ، اما “اعضای هیئت منصفه هنوز قطعی نیستند” که این زوج را محکوم می کند.

سیتی گروپ در بیانیه ای گفت: “ما در تحقیقات خود با FCA در مورد این موضوع همکاری کردیم.”

در بیانیه ای که از جانب آقای جانسون صادر شد ، آمده است: “آقای جانسون هرگز درگیر معاملات خودی از هر نوع نبوده و ادعای واسطه نبوده است. علاوه بر این ، او هرگز با FCA ارتباط برقرار نکرده است (در هر زمینه ای) و بنابراین منطقی است که تصور کنیم اگر آنها هر گونه نگرانی داشتند ، مایلند تاکنون با او تماس بگیرند. ”

نمی توان از آقای بصره در این مورد اظهار نظر کرد. او از طرف FCA به جرم تخلف متهم نشده است.

درخواست تجدید نظر ادامه دارد.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر