[ad_1]

اندرو کوومو فرماندار روز دوشنبه گفت ، در حالیکه مقامات هشدار دادند که جهش در پرونده ها حتی سریعتر در در هفته های آینده

این استراتژی جدید که روز دوشنبه رونمایی شد ، در حالی صورت می گیرد که بستری شدن در بیمارستان Covid-19 در ایالات متحده به بالاترین سطح برای روزها رسیده است و این نگرانی را در مورد وجود تخت بیمارستان به میزان کافی برای بیماران بیمار افزایش می دهد.

آقای کوومو این حرکت را “پایین کشیدن” توصیف کرد. به دنبال محدودیت های شدیدتر در مورد رستوران ها هنگام ابتلا به همه گیری در اوایل سال جاری برای اولین بار در شمال شرقی ، ایالت نیویورک در ماه های اخیر به مناطق اجازه بازگشایی رستوران های داخلی با ظرفیت کم را داده است. نیویورک در ماه سپتامبر در داخل خانه بازگشایی شد.

اما با شروع هوای سردتر و “خستگی کوویید” افرادی که از محدودیت های اجتماعی و اقتصادی خسته شده اند ، تعداد موارد بی وقفه در حال افزایش است.

در ایالت نیویورک از روز یکشنبه ، بر اساس آمارهای ایالتی از جمله 1416 نفر ، در منطقه نیویورک 4602 نفر در بیمارستان ویروس کرونا بودند. اگرچه بسیار کمتر از قله های مشاهده شده در ماه های ابتدایی همه گیری است ، اما هنوز بالاترین سطح در ماه ها است.

آقای کوومو گفت در صورت سقوط در دسترس بودن تخت بیمارستان به سطح بسیار پایین ، مناطق در این ایالت وارد منطقه محدودتر “قرمز” می شوند. وی گفت: “اگر ظرفیت بیمارستان ما بحرانی شود ، این منطقه را می بندیم.” وی همچنین به بیمارستان های دولتی دستور داد ظرفیت تختخواب خود را 25 درصد افزایش دهند.

از آنجایی که در روزهای اخیر موارد ویروس کرونا در ایالات متحده ، مرگ و میر و بستری در بیمارستان به بالاترین سطح رسیده است ، مقامات نیویورک و سایر ایالت ها آمادگی دارند تا پس از میلیون ها آمریکایی مسافرت و پیوستن به خانواده و دوستانشان برای همه گیری ، بیماری همه گیر را بدتر کنند. شکرگذاری در پایان ماه نوامبر.

در طی یک کنفرانس تلفنی در جلسه توجیهی آقای کوومو ، آنتونی فاوسی ، یکی از مقامات ارشد گروه ویژه کاخ سفید در مورد ویروس کرونا ، گفت که تأثیر شکرگذاری در موارد و بستری در بیمارستان “یک هفته دیگر خواهد بود” ، یک هفته و نیم دیگر از الان. ”

این او را به تعطیلات کریسمس درست می کند ، زمانی که مردم احتمالاً دوباره معاشرت می کنند. برخلاف مراحل اولیه همه گیری ، مجموعه های کوچک منبع اصلی عفونت ویروس کرونا محسوب می شود.

“ما می توانیم از اواسط ژانویه شاهد بدتر شدن اوضاع باشیم. نه فقط برای ایالت نیویورک ، بلکه برای هر شهر یا ایالت ، “هشدار داد دکتر فاوسی ، که به کار خود در دولت جدید رئیس جمهور منتخب جو بایدن ادامه خواهد داد.

هفته گذشته ، کالیفرنیا ، پرجمعیت ترین ایالت ایالات متحده ، از سیستم جدیدی رونمایی کرد که محدودیت های جدید ویروس کرونا را به میزان بستری شدن در بیمارستان مرتبط می کند. بر اساس سیستم این کشور ، اگر ظرفیت واحد مراقبت های ویژه به کمتر از 15٪ از تخت های مراقبت های ویژه موجود برسد ، مناطق مجبور به صدور دستور “در خانه بمانند”

سفارشات خانگی از یکشنبه شب در مناطق وسیعی از ایالت آغاز می شود که تقریباً 33 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار می دهد. منطقه خلیج فارس همانند منطقه مرکزی دره سن خوآکوین و منطقه کاملاً تعریف شده جنوب کالیفرنیا که آستانه ICU را نقض کرده بود ، اقدامات را داوطلبانه اتخاذ کرد.

از روز یکشنبه ، ایالات متحده 14.5 میلیون مورد ویروس کرونا را با 273374 مورد مرگ برشمرده است. حدود 101،487 بیمار در بیمارستان های مبتلا به ویروس از جمله بیش از 20،000 بیمار در بخش های مراقبت ویژه هستند.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر