با افزایش موارد ویروس کرونا ، نیویورک مدارس را تعطیل می کند


نیویورک روز پنجشنبه مدارس دولتی خود را تعطیل می کند و با افزایش موارد ویروس کرونا در شهر ، که در ماه های اولیه بیماری همه گیر به این بیماری مبتلا شده بود ، به آموزش آنلاین می رود.

شهردار بیل دو بلازیو این خبر را بعد از ظهر چهارشنبه با تایید گمانه زنی هایی که در میان والدین و مدیران مدرسه نگران کرده است ، اعلام کرد.

این تصمیم تحت سیاستی که در اوایل سال جاری توافق شد مبنی بر اینکه اگر میانگین تستهای مثبت روزانه کوید در نیویورک 3٪ شکست ، بزرگترین سیستم مدارس دولتی کشور بسته خواهد شد.

آقای د بلاسیو گفت اکنون او از این آستانه فراتر رفته است. بسیاری از سیاستمداران و والدین محلی مخالفت کردند و گفتند که مثبت بودن مدارس بسیار کمتر از کل شهر است. اما آقای دبلاسیو در روزهای اخیر استدلال کرده است که پیروی از سیاست توافق شده برای اطمینان عمومی ضروری است.

آخرین اخبار در مورد ویروس کرونا

در اینجا پوشش مستقیم و تجزیه و تحلیل همه گیری جهانی و بحران اقتصادی FT را که به سرعت در حال تحول است دنبال کنید.

نیویورک در اواخر ماه سپتامبر بازگشایی کلاس های درس خود را آغاز کرد ، فرصتی که آقای دی بلاسیو سنگ بنای آن را در بازسازی شهری نشان داد که مرکز بیماری همه گیر ایالات متحده در ماه های ابتدایی آن بود. بازگشایی مدارس نه تنها برای بهبود یادگیری کودکان در اولویت است ، بلکه به این دلیل که بسیاری از والدین شاغل به مدارس به عنوان نوعی مراقبت از کودکان اعتماد می کنند.

حتما بخوانید:
لاغری موضعی با لیپوساکشن

اما موارد ویروس کرونا از همان اوایل پاییز و تقریباً در هر قسمت از ایالات متحده در حال افزایش است. مقامات دولتی این موارد را به عوامل مختلفی کاهش داده اند ، از جمله افزایش توانایی آزمایش ، اما همچنین تغییرات رفتاری ، مانند خستگی Covid ، با نگرانی مردم در مورد محدودیت های اجتماعی و شروع هوای خنک تر.

اندرو کوومو ، فرماندار ایالت نیویورک ، هنگامی که خبرنگاران از تصمیم آقای دو بلاسیو مطلع شدند ، یک کنفرانس مطبوعاتی جداگانه را پایان داد.

“بنابراین ، این 3 درصد [threshold] به نظر من شهردار [was] در همکاری [effort] با والدین و این توافق نامه بود و توافق نامه باید احترام گذاشته شود “، وی گفت و افزود که می فهمد چرا شهردار این تصمیم را گرفته است.

این مدرسه یک هفته قبل از روز شکرگذاری تعطیل می شود ، که کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات منتخب هشدار داده اند که این امکان را دارد که به سرعت در حال گسترش شیوع بیماری همه گیر باشد زیرا خانواده ها در خانه برای جشن گرفتن در خانه جمع می شوند.

“بعد از شکرگذاری یک جهش بزرگ خواهید دید. این یک جهش بزرگ است. ”

ایالات متحده 155،201 مورد ویروس کرونا را در روز سه شنبه گزارش داد که در مجموع 11.2 میلیون نفر آواره شده است. بستری شدن در بیمارستان ها به رکورد 76830 رسید ، حدود 28 درصد بیشتر از قله بلند مدت از اواسط آوریل ، زمانی که همه گیری در ایالات شمالی شرقی ، از جمله نیویورک آغاز شد. طبق پروژه ردیابی Covid ، نزدیک به 240،000 نفر جان خود را از دست داده اند.

حتما بخوانید:
جهش فعالیت های تجاری در منطقه یورو ، تحت الشعاع محاصره های جدید

پس از تخفیف برخی از محدودترین اقدامات برای متوقف کردن در ماههای تابستان ، نیویورک و بسیاری از ایالت های دیگر در روزهای اخیر مجدداً اقداماتی را برای تشدید محدودیت های فعالیت های اجتماعی و اقتصادی انجام داده اند. اقداماتی که آنها انجام داده اند شامل محدود کردن اجتماعات اجتماعی در داخل منزل ، تحمیل ساعات شب در بارها و رستوران ها و گسترش الزامات استفاده از ماسک است.

مدارس دولتی دیترویت تاکنون به آموزش آنلاین روی آورده اند و میشیگان به دبیرستان ها و کالج ها گفته است که تحصیلات شخصی را به مدت سه هفته تعطیل کنند. شهر فیلادلفیا همچنین به دبیرستان ها و کالج ها دستور داده است تا 1 ژانویه تحصیلات شخصی را متوقف کنند.


منبع: tech4life.ir