با تشکر برای آلوده کردن کره زمین: ایمیلهایی که مسئول تغییر اقلیم هستند


مقامات انگلیسی که در حال کار بر روی برنامه های مقابله با تغییرات آب و هوایی هستند ، تهدیدی جدید برای این کره خاکی هدف قرار داده اند: میلیون ها ایمیل غیرضروری که هر روز ارسال می شوند ، از جمله نامه هایی که چیزی بیش از “تشکر” ندارند.

انگلیس ، که میزبان نشست تغییرات آب و هوایی سازمان ملل در سال آینده در گلاسگو است ، در حال بررسی روش های ابتکاری برای کاهش انتشار کربن است – و اثراتی که مصرف کنندگان در شبکه برجای گذاشته اند ، توجه آن را به خود جلب کرده است.

مقامات به ویژه با تحقیقاتی که نشان می دهد انگلیسی ها بیش از 64 میلیون ایمیل غیرضروری روزانه ارسال می کنند ، به لطف نیرویی که مصرف می کنند ، هزاران تن کربن را در جو پمپاژ می کنند.

یکی از افراد درگیر در COP26 گفت: “ما تحقیقاتی را بررسی کرده ایم که نشان می دهد کاهش این ایمیل ها فقط با یک روز در روز باعث صرفه جویی در مصرف کربن زیادی می شود”.

موضوع ایمیل های غیرضروری در مقاله اخیر توسط مرکز ملی امنیت سایبری ، آژانس مستقر در لندن که وظیفه تأمین امنیت زندگی آنلاین این کشور را دارد ، مطرح شد. NCSC از اظهار نظر خودداری کرد.

محدود کردن گفتگوهای کوچک و ادب آنلاین هنوز برای وزرا تعیین نشده است – مقامات می گویند کار در مرحله مقدماتی است – اما بوریس جانسون می خواهد اقدامات رادیکال محیطی را به عنوان علامت اصلی نخست وزیر خود قرار دهد.

رد پای کربن ایمیل از الکتریسیته ای است که برای تأمین انرژی دستگاه های نوشتن و خواندن ، شبکه های انتقال داده و مراکز داده ای که آن را ذخیره می کنند ، استفاده می شود.

حتما بخوانید:
Need More Inspiration With Forex Training? Read this!

کارشناسان تخمین می زنند که مراکز داده کمتر از 1/0 درصد اثر کربن جهان را تشکیل می دهند که در مقایسه با 20 درصدی که توسط خودروها شارژ می شود ، رقم کمی است. با این وجود ، انتشار مرکز داده ها به دلیل افزایش استفاده از رسانه های آنلاین مانند تماس های ویدئویی ، بازی ها و جریان در حال افزایش است.

برخی از اطلاعات منبع آزاد ارائه شده توسط مقامات مربوط به مطالعه ای است که توسط Ovo Energy به سفارش نوامبر گذشته انجام شد ، كه نشان می دهد اگر همه افراد در انگلیس روزانه ایمیل های كمتری ارسال كنند ، می تواند تولید را كاهش دهد. کربن با بیش از 16000 تن در سال.

این مطالعه ادعا می کند که این معادل بیش از 80،000 نفر است که از لندن به مادرید پرواز می کنند. 10 ایمیل “غیرضروری” حاوی پیامهایی بود که فقط می گفتند “متشکرم” ، “قدردانی” ، “تشویق” و “LOL”.

سوزان بارکر ، همکار مدیر آب و هوا ، محیط زیست و پایداری در TechUK ، یک گروه غیرانتفاعی ، گفت: “مهم است که تشخیص دهیم که ترافیک داده ها – مانند ایمیل – مجازات انرژی و کربن است.”

با این حال ، وی تأکید کرد که بخش فناوری سرمایه گذاری زیادی در افزایش استفاده از انرژی های تجدید پذیر به جای سوخت های فسیلی انجام داده است و گفت برخی از پیش بینی های صنعت کاهش 50 درصدی کربن تا سال 2030 را مدل سازی می کنند.

کارشناسان دیگر به ایده محدود کردن ایمیل توجه زیادی دارند.

حتما بخوانید:
زن انگلیسی از قبر نجات یافت و توسط نامزدش زنده به گور شد

مایک برنرز-لی ، استاد دانشگاه لنکستر که از تحقیقات وی برای ارزیابی تأثیر کاهش ایمیل استفاده شده است ، گفت که تأثیر تخمینی هر ایمیل براساس محاسبات “پشت پاکت” در کار 2010 است و تنها بخش كمی از انتشارات مربوط به بخش فناوری است.

پایتخت اقلیمی

جایی که تغییرات آب و هوایی با تجارت ، بازار و سیاست مطابقت دارد. پوشش FT را اینجا ببینید

آقای برنرز-لی ضمن بیان اینکه این به عنوان یک قلاب برای گفتگوهای گسترده تر درباره تغییرات آب و هوایی مفید است ، گفت که حفظ تمرکز بر روی مهمترین موضوعات IT که آیا این بخش می تواند به کم کربن کمک کند بسیار حیاتی است. جهان

“ایده ای که [greater] کارایی به طور خودکار منجر به کاهش کربن می شود. . . این فوق العاده مشکوک به نظر می رسد ، “او گفت. ” [efficiency] ذخیره و انتقال اطلاعات و تجزیه و تحلیل میلیون ها نفر افزایش یافته است ، اما. . . اثر کربن تجزیه و تحلیل ذخیره سازی و انتقال اطلاعات ما نیز افزایش یافته است زیرا ما میلیون ها و میلیون ها بار بیشتر از این فعالیت انجام می دهیم. ”

با این حال ، فناوری اطلاعات نقاط قوت خود را در بحران Covid-19 در زمانی اثبات کرده است که کاهش اقتصادی باعث کاهش انتشار کربن از سایر بخش ها شده است. وی گفت: “بسیار خوب است که در این شرایط ببینیم فناوری اطلاعات به ما این امکان را داده است که بدون افزایش اثر کربن ، زندگی بهتر از آنچه که می توانستیم زندگی کنیم.”


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید