[ad_1]

برتلسمن با خرید سیمون و شوستر به مبلغ نزدیک به 2.2 میلیارد دلار موافقت کرده است ، گروه رسانه ای آلمان تأکید می کند که “بسیار مطمئن” است که تنظیم کنندگان ضد انحصار از موقعیت بالای خود در بازار کتاب ایالات متحده احساس خوبی خواهند داشت.

علامت 2.18 میلیارد دلار برای انتشار ViacomCBS تقریباً دو برابر پیش بینی اولیه آن است و تقریباً 15 برابر سود عملیاتی سیمون و شوستر قبل از مالیات در سال گذشته است که چندین بار در بخشی با پتانسیل رشد متوسط ​​وجود دارد.

برتلسمان به طور قابل توجهی از News Corp News News و گروه رسانه ای فرانسوی Vivendi بهتر عمل می کند ، اما هنوز هم در کسب مجوز رقابت برای معامله با یک چالش قابل توجه روبرو است.

توماس ربه ، رئیس برتلسمن به فایننشال تایمز گفت: “این یک دارایی با کیفیت بالا است ، یک دارایی کمیاب است و ما می دانستیم که ناشران دیگر به آن نگاه می کنند و آنها این کار را کردند.” “ما در حراج پیروز شدیم.”

با انتشارات Bertelsmann و Penguin Random House ، هم اکنون بزرگترین ناشر جهان ، میزبان برخی از مشهورترین و مشهورترین نویسندگان جهان خواهد بود ، از EL James و Stephen King گرفته تا George Orwell و F Scott. فیتزجرالد

آقای ربه نگرانی های بازار مطرح شده توسط رابرت تامسون ، مدیرعامل نیوز كورپ ، كه هفته گذشته هشدار داد كه رابطه با برتلسمان باعث ایجاد یك “اسب آبی كتاب” ضد رقابت برای كنترل یك سوم بازار آمریكا خواهد شد ، را رد كرد.

وی گفت: “ما بسیار مطمئن هستیم که این معامله همانطور که ارائه شده پاک می شود.” وی افزود: “من نمی خواهم در مورد این موضوع خیلی صعود كنم ، اما ما آمادگی و اعتماد به نفس خوبی داریم ، در غیر این صورت تصمیمی نمی گرفتیم. ما صمیمانه اعتقاد داریم که بهترین خانه و بهترین مالک سیمون و شوستر هستیم. “

آقای ربه در پاسخ به این س whetherال که آیا در صورت مسدود شدن معامله یا قول اتخاذ دستورات لازم برای اخذ تأیید ، برتلسمان پیشنهاد پرداخت هزینه وقفه را داده است یا خیر ، گفت: “من نمی خواهم جزئیات بیشتری را بیان کنم ، اما مطمئن باشید که ما ویااکوم را در اختیار شما قرار داده ایم. اعتماد به نفس و راحتی. “

برتلسمان انتظار دارد تا پایان سال 2021 تاییدیه قانونی را برای معامله دریافت کند و قصد دارد از ذخایر نقدی موجود خود پرداخت کند. این گروه همکاری خود را با یک گروه سرمایه گذاری خصوصی بررسی کرد ، اما سرانجام تصمیم گرفت پیشنهاد خود را ارائه دهد.

سیمون و شوستر در سال جاری میلادی مجموعه ای از پرفروش ترین های سیاسی را داشتند که با انتشار بازدیدهایی از جمله خاطرات خانوادگی مری ترامپ ، خشم توسط باب وودوارد و شان هانیتی آزاد زندگی کنید یا بمیرید.

در همین حال ، خانه تصادفی پنگوئن نسخه باراک اوباما را منتشر کرد سرزمین موعودکه در آستانه شکستن رکورد خاطرات ریاست جمهوری است. آقای ربه گفت این كتاب قبلاً 2 میلیون نسخه فروخته است.

طبق گفته NPD BookScan ، این گروه ترکیبی چندین برابر بزرگتر از رقبای اصلی خود در بازار کتاب ایالات متحده است و حدود یک از سه کتاب فروخته شده در این کشور را تشکیل می دهد. Penguin Random House ، از طریق چاپ هایی از جمله آلفرد A Knopf و Vintage Books ، حدود 15000 عنوان در سال منتشر می کند.

سال گذشته سیمون و شوستر 814 میلیون دلار درآمد کسب کردند. حدود 85٪ از فروش آن در ایالات متحده است. ViacomCBS گفت كه بخش انتشارات آن سود عملیاتی قبل از مالیات را 143 میلیون دلار اعلام كرد.

آقای ربه با تکیه بر نهادهای نظارتی که دید گسترده ای به بازار کتاب دارند و با استناد به داده های انجمن ناشران آمریکا گفت که سهم فروش گروه ترکیبی زیر 20٪ خواهد بود.

وی افزود: “ناشران بزرگ طی سالهای اخیر سهم بازار خود را از دست داده اند ، در حالی که ناشران کوچک به دست آورده اند.” “وقتی نقش و اهمیت روزافزون آمازون را به خود می افزایید ، خود انتشار می یابد [and] بازیگران جدید ، تنظیم كنندگان موظفند نتیجه بگیرند كه این بازار بسیار بسیار رقابتی است. ”

آقای ربه استدلال كرد كه این قیمت منعكس كننده “سودآوری زیاد” سیمون و شوستر است ، یك ساختار مالیاتی كه به نفع برتلسمان و پتانسیل پس انداز قابل توجه هزینه در عملیات است. سیمون و شوستر به عنوان یک بخش در گروه خانه تصادفی پنگوئن کار خواهند کرد.

آقای ربه گفت: “ما طرف نشر تجارت را دست نخورده باقی خواهیم گذاشت و ستون فقرات – تولید و توزیع ، فروش و بازاریابی – را ادغام خواهیم كرد و این امر منجر به كاهش هزینه ها و كیفیت بالاتر خدمات خواهد شد.”

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر