بروکسل به دنبال راه هایی برای ادامه کار با صندوق بهبود بدون مجارستان و لهستان است


یک مقام ارشد کمیسیون گفت ، بروکسل در حال بررسی راه های پیشبرد ایجاد صندوق بازسازی اتحادیه اروپا Covid-19 بدون دخالت مجارستان و لهستان است ، با فشار بر هر دو طرف برای برداشتن حق وتو در بودجه آینده اتحادیه.

این مقام گفت 25 کشور عضو اتحادیه اروپا می توانند سال آینده صندوق احیا 750 میلیارد یورو ایجاد کنند تا به عنوان “پل” عمل کند تا مجارستان و لهستان بودجه عمومی را وتو کنند. و یک بسته بازیابی بلوک 1.8 میلیارد یورویی.

این مقام ارشد اتحادیه اروپا گفت که این اقدام “اثرات بسته اصلی را همانطور که در حال حاضر طراحی شده است بازتولید خواهد کرد”.

دیپلمات ها و مقامات اتحادیه اروپا در تلاشند تا راه حل هایی برای بن بست بودجه برای جلوگیری از جریان پول در کشورهایی که تحت تأثیر همه گیری قرار دارند ، پیدا کنند ، دو هفته پس از وتو اعتراض لهستان و مجارستان به شرط این قانون ، پرداخت ها را به احترام به ارزش های اتحادیه اروپا پیوند می دهد.

ورشو و بوداپست مجدداً موضع قاطع خود را تأیید کردند و سازوکاری را که فکر می کنند هدف آنها کشورهایشان است رد کردند.

این واقعیت که کمیسیون این مرحله را بررسی می کند ، تأکید می کند که میزان مخالفت جدی شده است و عزم مقامات برای جلوگیری از انحراف ورشو و بوداپست از پروژه بازسازی اتحادیه اروپا پس از کوید.

دیپلمات ها امیدوارند که مجارستان و لهستان بتوانند متقاعد شوند که اعتراض آنها را رد کنند و وزن خود را به صندوق بهبودی توافق شده توسط همه کشورهای عضو در اجلاس ژوئیه برسانند.

حتما بخوانید:
برخی از کانال های آموزشی بازی در یوتیوب حاوی بدافزار هستند


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید