[ad_1]

اتحادیه اروپا در حال بررسی قانون دو لایه است تا Big Tech را مسئول حذف محتوای غیرقانونی و مبارزه با محصولات تقلبی در اولین بازنگری اتحادیه در قوانین اینترنت بلوک طی دو دهه گذشته کند.

مقامات بروکسل گفتند که گزینه مورد نظر بلوک اتخاذ “اقدامات نامتقارن” است که برای اجرای کنترل پلیس بر خدمات آنلاین و عملکرد روان خدمات دیجیتال مرزی ، به Big Tech نیاز بیشتری دارد.

این اقدام وقتی صورت می گیرد که گروههایی مانند فیس بوک و گوگل متهم شده اند که از نفوذ خود برای تضعیف رقبای اروپایی استفاده کرده اند و بدترین ترس بیگ تک را از برخورد شدید قوانین با آنها تأیید می کند.

“اقدامات نامتقارن با تعهدات قوی تر برای سیستم عامل های بسیار بزرگ ، روشن شدن بیشتر رژیم مسئولیت برای واسطه های آنلاین و حاکمیت اتحادیه اروپا با نظارت و اجرای پیشرفته. . .[is]یک سند منقضی شده می گوید: “

Big Tech ، غالباً گروه های مستقر در دره سیلیکون ، احتمالاً این اقدام را تشدید اقدامات تهاجمی در بروکسل برای تنظیم سیستم عامل های بزرگ آنلاین می دانند که “برای مراقبت از آنها” بسیار زیاد است “

خلاصه چگونگی عملکرد مقیاس کشویی مسئولیت ها یا نحوه تعیین اینکه کدام سیستم عامل ها باید با قوانین سختگیرانه تر مطابقت داشته باشند را پوشش نمی دهد. با این حال ، نهادهای نظارتی معیارهایی را برای تعیین سیستم عامل دروازه بانان تعیین می کنند ، از جمله تعداد کشورهای اتحادیه اروپا که در آن تجارت می کنند ، میزان درآمد و تعداد کاربران.

نهادهای نظارتی به شهروندان اروپایی هشدار داده اند که در معرض تعداد بیشتری از خطرات بصورت آنلاین قرار گیرند ، به ویژه در “سیستم عامل های بسیار بزرگ” ، به آنها این امکان را می دهد تا به میلیاردها کاربر برسند. در این سند محرمانه آمده است كه كنترل پلیس بر خدمات دیجیتال “عمدتاً ناهماهنگ و بی اثر” در این واحد است. وی همچنین گفت که قانون بخار ، تحت نظارت هر کشور عضو ، به عنوان بلوک عملکرد صحیح بازار واحد عمل می کند و به اپراتورهای بزرگ یک “مزیت رقابتی” می بخشد.

انتشار لوایح دو بار به تعویق افتاد و اکنون برای 15 دسامبر برنامه ریزی شده است ، اما برخی از مقامات اتحادیه اروپا هشدار داده اند که ممکن است تا سال 2021 زمان دیگر تمام شود

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر