[ad_1]

کامیون های سنگین پس از بستن مرزهای انگلیس به مدت 48 ساعت در جنوب انگلیس به دلیل ترس از ویروس کرونا ویروس که از روز پنجشنبه به طور گسترده ای عبور از کانال را آغاز کرد ، رانندگان برای Covid-19 منفی بودند.

Getlink که کامیون های ریلی را برای راه آهن تونل کانال از راه آهن از فولکستون به کاله کار می کند ، گفت روز پنجشنبه حدود 120 تا 150 کامیون در ساعت حمل می کند و انتظار می رود با خدمات تمیزکاری اضافی طی سه روز آینده حدود 2000 بار در روز طول بکشد. تاخیر.

انجمن حمل و نقل جاده ای انگلیس پس از بسته شدن مرزهای انگلیس در انگلیس در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس جدید ، که به سرعت در جنوب شرقی انگلیس در حال گسترش است ، انجمن حمل و نقل جاده ای انگلیس تخمین می زند که حداکثر 10 هزار کامیون در انگلیس گرفتار هستند. به اصطلاح “تنگه های کوتاه” کانال مانش یک مسیر حیاتی تجاری بین انگلیس و اتحادیه اروپا است.

جان کیف ، سخنگوی Getlink گفت: “ما در حال حاضر جریان منطقی داریم.” “دیروز کمی آشفته بود. ما در حال حاضر تقریبا در ظرفیت هستیم و تا جایی که می توانیم حمل می کنیم. ”

بندر کاله ، پس از یک روز که کشتی ها تعداد کمی کامیون را با رانندگان حمل می کردند ، گفت که تا اواسط صبح پنجشنبه ، 300 کامیون از ساعات اولیه پیاده شده اند.

فرانسه اواخر روز سه شنبه از سرگیری مرزهای خود با انگلیس خبر داد ، اما اصرار داشت که هر کسی که از انگلستان می رسد باید بتواند ثابت کند که در 72 ساعت گذشته آزمایش Covid-19 را منفی کرده است ، که منجر به تأخیر بیشتر می شود. در بسیج NHS و ارتش برای آزمایش کسانی که منتظر عبور هستند.

روز چهارشنبه ، به دنبال صحنه های آشفته هنگامی که مقامات برای سازماندهی آزمایشات تلاش می کردند و رانندگان عصبانی با پلیس درگیر می شدند ، فقط یک کانال بار در سراسر کانال جاروب می شد.

وزیران انتظار دارند روزها از صف هزاران کامیون بگذرد و وزیر حمل و نقل گرانت شپس گفت که بنادر دوور و کاله و راه آهن تونل کانال برای سرعت بخشیدن به روند کریسمس باز خواهند ماند.

آقای اسکپس گفت که چالش اصلی این است که اطمینان حاصل شود همه مراحل لازم برای رفع شکاف بدون مشکل انجام شده است.

“مشکل نه در تعداد آزمایشات در روز ، نه در تعداد سفرهای روزانه است. ده هزار عدد تقریبی است که می توانید در یک روز بسیار شلوغ در کنت پشت سر بگذارید و ما می توانیم این تعداد آزمایش را انجام دهیم. این فقط مربوط به تدارکات افرادی است که از این دستورالعمل ها پیروی می کنند. ”

کمیساریای اتحادیه اروپا برای حمل و نقل در توییتر فرانسه به شدت انتقاد می کند روز چهارشنبه ، با بیان اینکه این اقدام “با توصیه های ما مغایرت دارد و ما را به وضعیتی که در ماه مارس بودیم ، زمانی که زنجیره های تامین کالا شکسته بود ، برگرداند.

اما کلمنت بن ، وزیر فرانسوی فرانسه ، پس از لغو تعلیق دو روزه کلیه سفرهای انگلیس گفت: “ما به شدت از توصیه اتحادیه اروپا پیروی کرده ایم (با آزمایش آغاز می شود) و اکنون پس از همکاری با مقامات ، نسبت به سایر کشورهای اروپایی بازتر هستیم. تحت این پروتکل از انگلستان است. “

به گفته کاترین کلونا ، سفیر فرانسه در لندن ، یک تیم متشکل از 26 آتش نشان فرانسوی با 10 هزار آزمایش برای سرعت بخشیدن به کار رانندگان گیر افتاده و کامیون های آنها وارد دوور شده اند.[ad_2]

منبع: tech4life.ir