بهبود بازی کلش اف کلنز

برای بهبود کلش آف کلنز از این 5 استراتژی مخفی استفاده کنید

سلام، ما نصب هک Injustice 2 را در iOS به روز کردیم، آن را بررسی کنید و پاسخ خود را به ما اطلاع دهید. تمام منابع با استفاده از این هک به راحتی در دسترس هستند. همانطور که با سایر قبیله‌ها درگیر می‌شوید، با برخی از قبیله‌ها مواجه می‌شوید که خصمانه هستند، و برخی که می‌خواهید با آنها منابع و نیرو مبادله کنید. قبیله‌ها گروه‌هایی از بازیکنان هستند که برای حمایت از یکدیگر، چه به صورت مادی (اعطای نیرو) و چه به صورت شفاهی (مشاوره دادن) به یکدیگر می‌پیوندند. کل فرآیند درخواست تجدید نظر لغو ممنوعیت CoC در صفحه پشتیبانی رسمی Supercell در اینجا انجام می شود، و برای ارسال آن باید در اینجا نیز باشید. نینتندو سوییچ از بازی های سوپرسل پشتیبانی نمی کند، بنابراین این بازی فقط برای موبایل است، اما نوید خرابی را می دهد.

اگر این اولین باری است که نصب می کنید، از شما خواسته می شود که Apple ID و رمز عبور خود را وارد کنید. در رایانه، از شما خواسته می شود که Apple ID و رمز عبور را وارد کنید. پس از اتصال، Apple ID را در AltServer خود وارد کنید تا دستگاه iOS خود را متصل کنید. برای جابه‌جایی به حساب دوم، کافی است روی کلید «ورود به سیستم» در Apple ID دوم خود که با حساب دوم شما همگام‌سازی شده است ضربه بزنید و روی «ورود به سیستم» ضربه بزنید. امیدواریم راهنمای ما در مورد حساب CoC ممنوعه شما مفید بوده باشد، و اگر زمانی به کمک ما نیاز داشتید، ما در خدمت شما هستیم! برای کل قوانین پشت بازی کلش آف کلنز، می‌توانید صفحه بازی ایمن و منصفانه آن‌ها را اینجا ببینید. اگر می خواهید کلش اف کلنز را در دستگاه های iOS دانلود کنید، به TutuApp نیاز دارید. بررسی کنید: TuTuApp Lite iOS.

Super Troops جدید: Inferno Dragon و Super Witch. استفاده از سوپر معجون، سوپر تروپ را به مدت سه روز تقویت می کند. حذف خنک کننده Super Troop، به همان Super Troop اجازه می دهد تا بلافاصله دوباره فعال شود. و در نهایت، شما همچنین می توانید یک نسخه معمولی از یک Troop را در کنار نسخه Super Troop آن آموزش دهید. در واقع، یک آپدیت بزرگ کلش اف کلنز در ماه مارس یا اوایل آوریل همراه با تغییرات عمده در Clan Wars، اضافه کردن یک سرباز جدید برای تاون هال 10 و موارد دیگر ارائه می شود. تالار شهر و امکانات ذخیره سازی را در نزدیکی مرکز پایگاه خود قرار دهید. یک کار چالش فصل جدید برای جمع آوری ستاره ها در یک چالش دوستانه برای Home Village یا Builder Base معرفی کنید. مطمئن شوید که زودتر انتخاب می کنید که آیا می خواهید یک قبیله متمرکز بر حمله یا دفاع را به عنوان بخشی از استراتژی پایگاه های کلش آف کلنز بسازید. مسلماً، اگر روی یکی تمرکز کنید، نمی خواهید دیگری را نادیده بگیرید، اما اگر این کار را نکنید. به هیچ وجه تمرکز نکنید، در نهایت همه چیز را نیمه‌میزان خواهید دید: دفاع شما به اندازه کافی قوی نخواهد بود که بتواند حملات را متوقف کند، و حمله شما به اندازه کافی قوی نخواهد بود که به درستی تهاجمات حاصله را تلافی کنید. شما روی دفاع متمرکز هستید، می خواهید منابع خود را جمع آوری کنید و خزانه خود را تا حد امکان بدون صرف تمام منابع خود بسازید.

حمله از پشت چندان منطقی نیست، زیرا با کسب درصد کافی برای نزدیک شدن به ستاره 2 فاصله زیادی دارد، بنابراین مهاجم از این پایگاه سود زیادی نخواهد برد. زمان آموزش از Builder Base Troops حذف شده است و می تواند بلافاصله در یک حمله استفاده شود. حمله 10 اژدها تاکتیک مورد علاقه بازیکنان سطح متوسط است، به ویژه با Rage (برای سرعت بخشیدن به اژدهاهای کند) یا طلسم های رعد و برق (برای از بین بردن دفاع ضد هوایی قبل از انداختن اژدهاها). شعاع پاشش سنگ شکن از 3.5 کاشی به 2.8 کاشی کاهش یافته است، اکنون به راحتی به واحدهایی که خارج از محدوده هستند آسیب وارد نمی کند. Dragon Rider: محدوده 0.5 کاشی کاهش یافته است. شما یک Electro Dragon را با یک بالون در Battle Blimp به مرکز پایگاه می فرستید و بالن ها را شبیه سازی می کنید و همه چیز را می کشید و تخریب خوبی انجام می دهید. سرباز جدید: اژدها سوار.

آیا می توانم خریدهای درون برنامه ای را مدیریت یا خاموش کنم؟ در این بازی حماسی بیاموزید که چگونه می توانید سکونتگاه های کوچک خود را به بزرگترین قبیله جهان تبدیل کنید. همچنین ایده هایی را که شما و فرزندانتان می توانید برای مقاومت در برابر وسوسه استفاده کنید، بررسی کنید. این نیز به دفاع این شانس را می‌دهد که به جای سگ‌های گدازه، بالون‌ها را هدف قرار دهند یا می‌تواند مانع از آسیب رساندن بالون به دفاع شود. مانند ساختمان های Elixir و Gold Storage، Lightning Spell هیچ آسیبی به Clan Castle وارد نخواهد کرد.

حتما بخوانید:
خرید دوربین مداربسته ناهویدا بیسیم

طلا، اکسیر و اکسیر تیره همه در حین بازی به دنبال آن هستند. واحدی که قفل آن باز نشده باشد در چالش های دوستانه در دسترس نخواهد بود در حالی که ساختمان تولیدی که قفل آن واحد را باز می کند در حال حاضر در حال ارتقا است. استفاده از طرح‌بندی Home Village را در جنگ‌های دوستانه مجاز کنید، حتی اگر طرح‌بندی توسط موانع مسدود شده باشد. اجازه ویرایش طرح‌بندی‌ها با ویرایشگر طرح‌بندی را برای بازیکنان TH2 که از طریق صفحه جنگ به ویرایشگر دسترسی دارند، اجازه دهید. مشکل در ویرایشگر طرح‌بندی برطرف شد، بنابراین دیگر اشیاء را روی هم قرار نمی‌دهد، و باعث می‌شود در هنگام همپوشانی آیتم‌ها، ذخیره با شکست مواجه شود.

در پایان آخر هفته Raid، مدال‌های Raid را دریافت خواهید کرد که می‌توانید از آنها برای خرید آیتم‌ها و منابع جادویی از Trader استفاده کنید یا قلعه قبیله خود را با نیرو پر کنید. جم‌ها ارز ممتاز درون بازی در کلش آف کلنز هستند که بازیکنان می‌توانند از آن برای خرید آیتم‌ها، منابع، تقویت پادگان و بسیاری موارد دیگر استفاده کنند. یک برگه لوازم آرایشی جدید به فروشگاه درون بازی اضافه شده است که در آن می توانید هر گونه لوازم آرایشی دائمی در دسترس مانند Hero Skins را هنگامی که برای Gems در دسترس قرار می گیرد، مرور و خریداری کنید. وقتی فعال است، می‌توانید انتخاب کنید که کدام یک از پوسته‌های قهرمان خود را در چرخه قرار دهید و وقتی دهکده شما بارگیری شد، یک پوسته قهرمان جدید فعال خواهد شد. یک استخر سلامتی اضافی برای شفای قهرمان شما پس از حمله، که امکان حمله فوری با استفاده از دومین ارتش آموزش دیده شما را فراهم می کند.

نوار Extra Life زمانی که سلامت قهرمان شما به 100% برسد، با همان سرعتی که سلامتی قهرمان را بازیابی می کند، بازسازی می شود. در پایان یک نبرد، اگر توانایی یک قهرمان استفاده نشده باقی بماند، قهرمان مقدار HP را که معمولاً از استفاده از توانایی خود بازیابی می کند، بهبود می بخشد. تصادفی کننده پوست قهرمان اضافه شد. گزینه 5 دقیقه زمان آماده سازی و 45 دقیقه جنگ اضافه شده است. گزینه جدیدی در منوی تنظیمات برای غیرفعال کردن لرزش صفحه نمایش. بهترین راه برای لذت بردن از بازی بدون شک روی یک صفحه نمایش بزرگتر با گرافیک جالب است و نه روی صفحه نمایش کوچک تلفن همراه اندرویدی. clash of clans for sell برای رایانه شخصی با استفاده از BlueStacks روش پیشنهادی ما است.

روش های سلطه کلش اف کلنز

در زیر، ما مراحل دانلود و نصب Clash of Clans Mod APK را در دستگاه های اندرویدی شما فهرست می کنیم. همانطور که می توانید Clash Of Clans Mod APK را در خانه نیز بازی کنید. هک clash of clans apk اصلا جایز نیست. در این پست قصد داریم با معرفی جدیدترین هک کلش اف کلنز در iOS به شما کمک کنیم. ببینید، بازی کلش اف کلنز شما در حد جدید است! اکنون برای انتقال دهکده خود از آیفون یا اندروید به شبیه ساز، این مراحل را دنبال کنید.- مطمئن شوید که برنامه Clash of Clans شما در هر دو دستگاه باز است و به تنظیمات بازی در هر دو دستگاه بروید.- در تنظیمات، شما همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، به گزینه ای برای “پیوند یک دستگاه” در پایین توجه کنید. هنگام بازدید، گزینه “View Skin” اضافه شده است.

پشتیبانی 120FPS برای iPad Pro اضافه شده است. حیوانات خانگی وقتی قهرمانان شما را با توانایی های مختلف به جنگ می برید از آنها حمایت می کنند. نیروهای موجود را با توانایی ها و قدرت های جدید تقویت کنید. کمک های مالی Clan Castle اکنون برای سطوح پایین تر TH محدود شده است، جایی که آنها فقط می توانند نیروهایی را دریافت کنند که دو سطح TH بالاتر از حداکثر قرار دارند. افزودن API – حداکثر تعداد حملات جنگی برای یک جنگ از نقاط پایانی War و warlog (attacksPerMember) برگردانده می شود. مدال های Raid اکنون بر اساس تعداد حملاتی که یک شرکت کننده انجام داده است اعطا می شود. پیشنهادهای Trader Raid Medal اکنون «فروخته شده» را نشان می‌دهند، زمانی که دیگر نمی‌توان کالایی را تا زمان تازه‌سازی چرخه فروشگاه بعدی خریداری کرد. تعداد پیشنهادات دیده نشده را در برگه گنج و در برگه پیشنهاد در فروشگاه نشان دهید.

حتما بخوانید:
More در داروهای گیاهی

یک سرباز جدید DE در TH12 موجود است.

طلسم اسکلت: تعداد اسکلت های تولید شده در هر سطح 1 اسکلت افزایش یافته است. کاهش هزینه و زمان مختلف برای THs 4 – 11 و تعداد کمتری کاهش برای TH12. سطوح جدید املا: لایتنینگ سطح 8 (TH11) و 9 (TH12) و سطح کلون 6 (TH13). یک سرباز جدید DE در TH12 موجود است. اگر کمپ‌های ارتش یا ساختمان‌های تولیدی حاوی این نیروهای فوق‌العاده باشند، درخواست‌های اهدای Super Troop حذف نمی‌شوند. هنگام ویرایش پایه خود، بخش های دیوار اصلی دهکده اکنون می توانند با بخش های دیوار دیگر تعویض شوند، درست مانند ساختمان ها و تله ها. Builder’s Huts مفیدترین ساختمان هایی هستند که می توانید بخرید زیرا واحدهای بیشتری را برای ساخت به شما می دهند. این یک روند مداوم برای یادگیری تاکتیک‌های تهاجمی و دفاعی جدید و مسابقه تسلیحاتی است تا ببینیم چه کسی می‌تواند پایگاه بهتری بسازد.

 

اطلاعات “زمان باقی مانده” برای پخش مجدد Builder Base به اشتراک گذاشته شده است. صفحه اطلاعات Super Archer و Giant Cannon ثابت شد تا نوع آسیب را به‌جای «Single Target» به‌عنوان «Area Splash» نشان دهد. اگر اطلاعات لیگ هنوز بارگذاری نشده باشد، از دسترسی به صفحه Clan War Leagues برای اعضای عادی Clan جلوگیری کنید، و از جاسوسی بازیکنان در هنگام استفاده از اتصال ضعیف یا کند اینترنت جلوگیری کنید. هرچه یک بازی محبوب‌تر باشد، تعداد بازیکنان آنلاین بیشتر می‌تواند تغییر کند، زیرا بازیکنان جدید شروع می‌کنند و دیگران جلسه بازی خود را به پایان می‌رسانند. همه چیز حول منابع برداشت می چرخد: طلا، اکسیر و (در ادامه بازی) اکسیر تیره. اضافه شدن سومین دریل دارک اکسیر به TH9.

4 نکته برای استفاده از کلش آف کلنز برای رها کردن رقابت خود در گرد و غبار

اضافه شدن The Headhunter! اضافه شدن مناظر – دهکده خود را با مناظر جدید سفارشی کنید. شما می توانید بین مناظر خود جابجا شوید. آنها را می توان شکست داد و سپس آنها باید بازسازی شوند. اگر به بازی‌های مبارزه با کارت علاقه دارید و چیزی را ترجیح می‌دهید که کمی واقعی‌تر از کلش آف کلنز باشد، کلش رویال راه بهتری است. اگر هر دو بازیکن به نابودی و ستاره های یکسانی دست یابند، بازیکنی که بیشترین زمان باقی مانده را داشته باشد برنده خواهد بود. در حالت نبرد جدید Versus با دیگر بازیکنان مو به مو بروید. پس از به روز رسانی در 22 می 2017، سوپرسل حالت جدید بازی “Builder Base” را برای بازی منتشر کرد. ویژگی های هیجان انگیز آن یعنی ایجاد پایگاه های دهکده، حمله به سایر قبیله ها و دفاع از پایگاه شما در جنگ، بازیکن را با علاقه زیادی در این بازی درگیر می کند. این بازی توانست انقلاب جدیدی در عرصه بازی های ویدیویی ایجاد کند.

همه بازی های سوپرسل برای دانلود رایگان هستند و «خریدهای درون برنامه ای» اختیاری را ارائه می دهند. ما هنوز نمی دانیم که به روز رسانی زمستان 2018 چه زمانی عرضه می شود، اما سوپرسل به طعنه گفت: «پنجشنبه، برای راک آماده شوید! تخم مرغ عید پاک: اگر به سمت چپ نقشه نگاه کنید، می بینید که یک درخت X-Mas از به روز رسانی زمستان 2012 وجود دارد. بالون ها و مینیون ها را از سمت چپ قرار دهید (مینیون ها ضروری نیستند). نمایش زمان باقی مانده در Clan Chat of Builder Base Friendly Challenges. هنگامی که یک چالش Clan Games کامل شد، اعلان تکمیل اکنون دارای یک دکمه “چالش جدید” است که به شما امکان می دهد منوی Clan Games را باز کنید و یک چالش جدید را بدون توجه به اینکه در Home Village یا Builder Base هستید انتخاب کنید. نبردهای بیلدر بیس اکنون دارای یک تای بریکر خواهند بود.

اگر آرچر ملکه شما در حالی که در حالت ویرایش دهکده هستید از خواب بیدار شود، در هر کجای مکان اصلی محراب (حتی اگر قبلاً آن را جابجا کرده باشید) یک جرقه ظاهر می شود. پرتو Inferno Dragon دیگر در حین پرواز گرم نمی شود. با این حال، زمان شارژ برای سطوح آسیب بالاتر کاهش یافته است. برای جلوگیری از تماشاگران ناخواسته، هنگام مرور تاریخچه جنگ عادی، در حالی که لیگ های جنگ قبیله ای ادامه دارد، دکمه Current War را غیرفعال کنید. اسپل لایتنینگ دیگر هیچ تاثیری بر Clan Castle نخواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagraAşık Etme Büyüsüsugar rush oynabomb bonanza oyna