بهترین قانونگذاران آمریکایی به امید دستیابی به موفقیت در محرک جلسه ای ترتیب دادند


رهبران ارشد كنگره آمریكا از هر دو حزب سیاسی در روز سه شنبه در مورد قانون امداد اقتصادی بحث خواهند كرد ، زیرا آنها با فشارهای فزاینده ای برای انجام معامله ای برای تأمین حمایت بیشتر دولت مواجه هستند.

اجلاس 16:00 ، پس از ماه ها توقف گفتگوها و تنش ها و درگیری های سیاسی ، ممکن است کلید سرنوشت محرک های مالی در بزرگترین اقتصاد جهان باشد.

اگر رهبران سیاسی ایالات متحده به توافق چراغ سبز نشان دهند ، این می تواند زمینه را برای تصویب بسته 748 میلیارد دلاری ارائه دهد که اوایل هفته جاری توسط یک گروه دو حزب سناتور میانه رو ارائه شد.

انتظار می رود این تماس شامل نانسی پلوسی ، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان و میچ مک کانل ، رهبر اکثریت مجلس سنا و همچنین چاک شومر و کوین مک کارتی ، رهبران اقلیت ها در هر اتاق باشد.

چهار قانونگذار برجسته در سالهای اخیر ، در میان اختلاف عمیق چریکی بر سر سیاست و سیاست در زمان دولت ترامپ ، به ندرت صحبت کرده اند.

در طول سال ، مقامات ارشد فدرال رزرو بیهوده از نمایندگان مجلس خواسته اند تا از مالی ویران شده در همه گیرها حمایت مالی بیشتری کنند تا از کندی شدید در آینده نزدیک جلوگیری شود و همچنین آسیب های طولانی مدت به تجارت و نیروی کار وارد شود.

ویرایش تجاری Coronavirus

ویروس کرونا چگونه از بازارها ، مشاغل و زندگی روزمره و مشاغل ما مالیات می گیرد؟ با خبرنامه ویروس کرونا در جریان باشید.

اینجا ثبت نام کنید

حتما بخوانید:
Greg Lemkau: مشاور بچه های بد دره سیلیکون

پایان کارزار انتخاباتی فرصتی جدید برای معامله فراهم می کند ، جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، خواستار اقدام کنگره قبل از روی کار آمدن در ژانویه است.

روز سه شنبه ، پس از هفته ها انتظار ، آقای مک کانل پیروزی آقای بایدن بر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور را تأیید کرد ، که می تواند جو را در کپیتول هیل بهبود بخشد.

آقای مک کانل بعد از ظهر روز سه شنبه گفت که مصمم است قبل از اینکه اعضای کنگره برای تعطیلات واشنگتن را ترک کنند ، یک معامله انجام دهد: “او بدون بسته Covid از اینجا نمی رویم.” “این هرگز اتفاق نخواهد افتاد.”

در همین حال ، قانون گذاران ایالات متحده در هر دو طرف با افزایش فشار رای دهندگان و گروه های تجاری برای مصالحه با توجه به رشد پرونده های ویروس کرونا و شواهد روند بهبود بازار کار رو به رو هستند.

بسته دو طرفه مورد بحث 300 میلیارد دلار کمک به مشاغل کوچک و 180 میلیارد دلار مزایای بیکاری و همچنین کمک به سایر بخشهای مشکل دار مانند خطوط هوایی و بودجه دولت برای برنامه های آموزشی و بهداشتی ارائه می دهد.

دو ماده بحث برانگیز در طول مذاکرات – از جمله حمایت از مسئولیت شرکت ها و کمک به مقامات ایالتی و محلی – برای تسهیل تصمیم گیری از قانون حذف شده است.

اگر پس از فراخوان روز سه شنبه ، یک معامله محرک منعقد شود ، می تواند با معامله ای برای تأمین بودجه دولت و جلوگیری از تعلیق عملیات فدرال در اواخر این هفته جفت شود. روز سه شنبه ، خانم پلوسی بیش از یک ساعت با استفان منوچین ، وزیر خزانه داری ایالات متحده ، درباره احتمال سازش در هر دو موضوع صحبت کرد.

حتما بخوانید:
Reddit - Dive Into Anything


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید