بیت کوین برای معاملات نزدیک به بالاترین رکورد ، بیش از 18000 دلار تجمع می کند


بیت کوین به یک فاصله سرسام آور از بالاترین رکورد سه سال پیش رسیده است ، اما برخی از تحلیلگران هشدار داده اند که سود بیشتر باعث می شود قیمت برای یک اصلاح بزرگ “جیغ” بکشد.

به گزارش Refinitiv ، روز چهارشنبه ، بیت کوین پس از یک دوره انفجاری که در طی 30 روز بیش از 50 درصد جهش داشت ، تا 18،492 دلار معامله شد. بیت کوین در دسامبر سال 2017 به بالاترین قیمت خود در 19458 دلار رسید قبل از اینکه دچار یک سقوط تماشایی شود و بازار را برای سالها بیکار کند.

به گفته جوئل کروگر ، تحلیلگر ارز در LMAX Exchange ، که این بار ، بیت کوین می تواند رکوردهای جدیدی را از بین ببرد ، گفت که اگر این اتفاق بیفتد ، قیمت ها می توانند سقوط کنند. تاجران گفتند که نوسانات همچنان بالا است.

آقای کروگر گفت: “ما نسبت به خرید در سطح فعلی هشدار می دهیم ، زیرا بازار بسیار سریع و سریع در حال حرکت است.” “ممکن است بازار بخواهد از رکورد بالا برود ، اما اگر این اتفاق بیفتد ، قیمت را ترک می کند. . . فریاد می زند برای تصحیح بزرگ. “

هنگامی که فروش ناشی از ویروس کرونا به بازارهای مالی شکافت ، قیمت ها در مارس سقوط کرد. اما از آن زمان تاکنون ، نرخ ارز از هم گسیخته و 380 درصد از پایین ترین سال گذشته رشد کرده است.

معامله گران گفتند که تجمع اخیر توسط تعداد زیادی از سرمایه گذاران حرفه ای مانند صندوق های تامینی ، که در تجارت ارزهای رمزنگاری فعال می شوند و با بازده بالقوه بالایی که دارند ، حمایت می کنند.

حتما بخوانید:
شیفته داروهای گیاهی؟ 10 توضیح چرا زمان آن است توقف!

صندوق های تامینی اختصاصی متمرکز بر معاملات بیت کوین به طور قابل توجهی عملکرد مطلوبی از همتایان خود در بازارهای سنتی داشتند و از ابتدای سال تاکنون تقریبا 89 درصد بازده کسب کرده اند ، طبق ارائه دهنده داده Eurekahedge. شاخص اصلی صندوق های تامینی اندکی بیش از 3٪ بازگشت.

به گفته جورج مک دوناگ ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری بلاکچین KR1 ، تصمیم پی پال در مورد استفاده از ارزهای رمزپایه همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس در بازار شده است ، زیرا اخیراً سرمایه گذاران بزرگ و شناخته شده ای جمع شده اند.

ایان استروم ، مدیر عامل شرکت بازرگانی ارز رمزنگاری Alphaplate ، اظهار داشت که علاقه سرمایه گذاران عمده “بیشترین میزان علائم ضعف است”.

آقای استروم گفت: “سرمایه گذاران سنتی به طور فزاینده ای فکر می کنند که رمزنگاری یک بازار بالغ است و آن را فرصتی برای تنوع بخشیدن و تجارت با آن علاوه بر دارایی های سنتی می دانند.”

الی لو رست ، یکی از شرکای ExoAlpha ، مدیر دارایی تخصصی مستقر در پاریس ، گفت که این بار به نظر می رسد که تجمع پایدارتر از سال 2017 است ، زمانی که سرمایه گذاران خرده فروشی اکثر شرکت کنندگان بازار بودند.

آقای لو رست گفت: “سرمایه گذاران نهادی اکنون خود را در بیت کوین قرار می دهند.”


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید