[ad_1]

در حالی که مقامات بهداشت عمومی آماده می شوند ویروس کرونا در ایالات متحده را پس از شکرگذاری حتی سریعتر تسریع کنند ، به بیمارستان های ایالت نیویورک دستور داده شده است که ظرفیت خود را گسترش دهند و خود را برای کمبود کارکنان آماده کنند.

با بیان اینکه کشور در حال ورود به “مرحله جدیدی در جنگ علیه کوید” است ، فرماندار اندرو کوومو از اقدامات بیمارستان در روز دوشنبه به عنوان بخشی از یک طرح 5 ماده ای برای تلاش برای کنترل ویروس کرونا در زمستان خبر داد ، در حالی که واکسن های گسترده ای وجود دارد – احتمالاً در بهار یا تابستان ، او پیش بینی می کند.

وی گفت ، در صورت لزوم ، دولت “مکث” گسترده دیگری را به جز همه مشاغل بزرگ تحمیل خواهد کرد. در همین حال ، آقای کوومو اظهار امیدواری کرد که رویکردی هدفمندتر باشد ، که با افزایش آزمایش انجام شود – به عنوان مثال ، به نیویورک اجازه می دهد مدارس دولتی را باز نگه دارد در حالی که عفونت در آنجا کم است.

مانند سایر ایالت های ایالات متحده ، نیویورک در هفته های اخیر شاهد احیای مجدد پرونده های Covid-19 بوده است ، و باعث شده کارمندان برخی از محدودیت های اجتماعی و تجاری اعمال شده در ماه های اول همه گیری را در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری داشته باشند.

مطابق با پروژه ردیابی Covid ، ایالات متحده 134184 مورد Covid-19 و 801 مورد مرگ را در روز یکشنبه گزارش کرده است. در هفته گذشته ، این کشور به طور متوسط ​​158،468 عفونت و 1438 مرگ در روز داشته است. بستری شدن در بیمارستان به رکورد دیگر 93،219 رسید.

از ابتدای ماه نوامبر ، ایالات متحده بیش از 4 میلیون مورد ویروس کرونا را ثبت کرده است – تقریباً یک سوم از کل 13 میلیون مورد از زمان شروع ویروس تاکنون. کالیفرنیا و تگزاس – پرجمعیت ترین ایالت های ایالات متحده – در این ماه از 1 میلیون مورد بالاتر بودند.

مقامات دولتی به ویژه نگران هستند که علی رغم هشدارهایی مبنی بر تسریع در گسترش بیماری ، میلیون ها نفر طی یک هفته گذشته برای جشن شکرگذاری از طریق هوا یا جاده سفر کرده اند.

اداره امنیت حمل و نقل یکشنبه – آخرین روز آخر هفته شکرگذاری – شلوغ ترین روز مارس ، 1.18 میلیون مسافر را در فرودگاه های ایالات متحده بررسی کرد. با این حال ، اکران ها هنوز 59٪ نسبت به روز مشابه سال گذشته کاهش یافته است.

روز یکشنبه ، آنتونی فاوتسی ، کارشناس برجسته بیماری های عفونی و عضو گروه کاری ویروس کرونا در کاخ سفید ، در مصاحبه با شبکه خبری ان بی سی ملاقات با مطبوعات گفت که انتظار دارد ایالات متحده شاهد “جهشی بر روی موجی باشد که ما قبلاً در آن هستیم”. در هفته های آینده

آخرین اخبار در مورد ویروس کرونا

در اینجا پوشش مستقیم و تجزیه و تحلیل همه گیری جهانی و بحران اقتصادی FT را که به سرعت در حال تحول است دنبال کنید.

جروم آدامز ، جراح عمومی آمریکایی ، روز یکشنبه به فاکس نیوز گفت: “این وضعیت در چند هفته آینده بدتر خواهد شد ، اما اقدامی که طی چند روز آینده انجام خواهیم داد ، میزان بد بودن آن را تعیین خواهد کرد.”

اگرچه محدودیت های بهداشت عمومی در کاهش عفونت در بارها و رستوران ها اثبات شده است ، اما طبق گفته آقای کوومو ، اجتماعات کوچک اجتماعی در خانه های خصوصی در حال حاضر “توزیع کننده شماره یک” بوده اند که 65٪ موارد جدید در کشور وی را تشکیل می دهد.

فرماندار گفت: “این یک مشکل سراسری است.”

تعداد فزاینده موارد تهدید می کند که یکبار دیگر بیمارستان های دولتی را که در ماه های ابتدایی شیوع همه گیر بودند ، گرفتار کند. تعداد بستری ها در نیویورک از 891 مورد در 29 ژوئن به 3532 روز یکشنبه افزایش یافت.

فرماندار گفت: اکنون ما نگران اضافه بار سیستم بیمارستان هستیم.

بیمارستان های نیویورک باید برای افزایش 50 درصدی تخت ها برنامه ریزی کنند. آنها همچنین باید با پزشکان و پرستاران بازنشسته تماس بگیرند و انتقال بیماران به سیستم آنها را برای تقسیم بار آغاز کنند. عملیات انتخابات از روز جمعه در شهرستان اری ، جایی که بیمارستان ها تحت فشار هستند ، لغو می شود و ممکن است به زودی در سایر مناطق این ایالت باشد.

آقای کوومو گفت کشور قبلاً از کمبود پزشک و پرستار رنج می برد. بسیاری از زمان موج اول همه گیری تخلیه شده اند.

نیویورک در اوایل سال از تقویت سراسری بهره مند شد. این ممکن است دیگر در مواردی که تقریباً در هر منطقه در حال افزایش است ، از جمله کشورهای کم جمعیت مانند داکوتای شمالی و جنوبی ، ممکن نباشد.

“وقتی بیماری همه جا باشد این اتفاق نمی افتد. بنابراین من نمی دانم که کجا می خواهیم پرسنل بیشتری جذب کنیم. “

دکتر تونر گفت نیویورک و سایر ایالت ها برای کنار آمدن با مسئولیت های پرستار و تکنسین به طور فزاینده ای نیاز دارند. وی افزود: “اما” مواردی وجود دارد که شما به راحتی نمی توانید جای آنها را بگیرید – به ویژه درمانگران تنفسی. شما نمی توانید فقط یک متخصص تنفسی در حین حرکت بسازید. ”

آقای کوومو پیش بینی می کند که حداقل تا اواسط ژانویه ، قبل از تثبیت ، موارد در نیویورک افزایش یابد. در حالی که دنیا منتظر واکسن است ، فرماندار قول داده است که از اشتباهات ایالت طی موج اول شیوع بیماری بیاموزد.

وی گفت: “ما در این کابوس زندگی کردیم ، از این کابوس یاد گرفتیم.”

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر