بیمه زوریخ در حال مذاکره برای معامله 4 میلیارد دلاری برای MetLife است


این شرکت سوئیسی در بیانیه ای گفت بیمه زوریخ در حال مذاکره برای خرید واحد بیمه املاک و حوادث ایالات متحده در MetLife مستقر در نیویورک است.

به گفته شخصی که با مذاکرات آشنا است ، آخرین معامله برنامه ریزی شده که صنعت بیمه جهانی را از نو تنظیم می کند ، این معامله می تواند تجارت را در محدوده 4 میلیارد دلار ارزیابی کند.

MetLife در درجه اول یک بیمه عمر است ، اما در گذشته برای افزایش تنوع و هموار کردن عملکرد کلی آن ، تبلیغات مربوط به تجارت املاک و حوادث خود را انجام داده است. در سال 2019 ، P&C 6 درصد از کل درآمد MetLife و 14 درصد از درآمد تعدیل شده را به خود اختصاص داده است.

در یادداشت مشتری ، الیس گرینسپن ، تحلیلگر بیمه در Wells Fargo ، نوشت که برچسب قیمت 4 میلیارد دلار معادل 14 برابر برآورد او از سود تجاری تا سال 2021 است – تا پایان بالای محدوده قیمت ، که ارائه شده در بازار

وی نوشت: MetLife هجدهمین بیمه بزرگ P & C در ایالات متحده بود و شرکت تابعه مستقر در آن در زوریخ ، Farmers ، هفتمین شرکت بزرگ بیمه است ، وی افزود ، “ما این معامله را به عنوان MetLife به طور مطلوبی انجام خواهیم داد. . . هیچ وقت اعتبار کاملی برای تجارت P&C خود دریافت نکرده است. ”

اگر MetLife از درآمد حاصل برای خرید مجدد سهام استفاده کند ، طبق محاسبات Wells Fargo ، این برای سود شرکت در سال آینده موثر خواهد بود.

میشل خلف ، مدیر عامل شرکت MetLife ، در اوایل ماه جاری در تماس تلفنی با تحلیلگران در مورد امکان فروش تجارت P&C ، آن را “یک تجارت خوب و خوب” خواند که “دائماً درآمد کسب می کند. . . و ارتباط راهبردی مهمی با تجارت گروهی ما دارد. ” اما او در مورد فروش توضیحی نداد.

حتما بخوانید:
حوادث وحشیانه پلیس باعث افزایش قانون امنیت در فرانسه می شود

MetLife تنها بیمه گر متنوع ایالات متحده نیست که به دنبال ساده سازی ارائه محصول است. ماه گذشته ، AIG اعلام کرد قصد دارد تجارت بیمه عمر خود را از دارایی های بزرگتر و خسارت دیدگان خود جدا کند ، که مدتهاست توسط سرمایه گذاران مورد درخواست قرار گرفته است. Prudential انگلیس همچنین در تلاش است تا تحت فشار دانیل لوئب ، سرمایه گذار فعال ، جکسون ، تجارت بیمه زندگی خود در ایالات متحده را جدا کند.

با متوقف کردن سرمایه گذاران در بخش مالی با کاهش نرخ بهره ، سهام Met Life تاکنون 11 درصد کاهش یافته است. سهام در زوریخ 8 درصد کاهش یافت.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید