[ad_1]

میلیون ها آمریکایی که نمی توانند به مراکز خرید بروند یا نمی خواهند در جمعه سیاه ، میلیاردها دلار از تلفن های هوشمند و لپ تاپ های خود دور بریزند ، زیرا کسانی که پیش از این هرگز خرید اینترنتی نمی کردند ، به رونق تجارت الکترونیکی تاریخی دامن زدند.

آمازون ، والمارت و Target در مسیر رسیدن به بزرگترین شرکت های برنده افزایش هزینه های دیجیتال قرار گرفتند و رهبری خود را نسبت به رقبای سرسخت تثبیت کردند زیرا تازه واردان خرید آنلاین به خرده فروشان با قوی ترین پیشنهادات دیجیتال مراجعه می کنند. .

طبق پیش بینی های Adobe Analytics ، انتظار می رود فروش آنلاین 40 درصد از سطح 2019 در جمعه سیاه به بیش از 10 میلیارد دلار افزایش یابد. این سفارشات تجارت الکترونیکی به ارزش 6 میلیارد دلار در روز شکرگذاری – حدود نیمی از تلفن های هوشمند – ثبت کرده است.

ثابت شده است که صفحه های شطرنج به لطف مینی سریال موفق Netflix محبوبیت خاصی دارند دامنه ملکههمانطور که پلی استیشن 5 نیز بسیار کم بود.

طبق گفته تیلور شراینر ، مدیر Adobe Digital Insights ، که گفت چنین کاربرانی “تمایل به بزرگتر کردن افراد بزرگتر خود دارند و مورد استقبال قرار می گیرند ، حدود 9 درصد از فروش آنلاین تا این هفته در این هفته از طریق مشتریانی انجام می شود که تازه وارد خرید آنلاین شده اند. بخشهای روستایی یک کشور “.

گیف متحرک که پیش بینی رکورد آنلاین هزینه برای جمعه سیاه و دوشنبه سایبری را نشان می دهد

در حالی که خرده فروشان روز جمعه برای خطوط شکل گیری مقابل مغازه ها آماده می شدند ، تعداد اندکی انتظار هجوم گسترده جمعیت را داشتند ، مهمترین دلیل این امر آن نبود که مقامات بهداشتی بر خویشتن داری اصرار داشتند. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، خرید در مناطق شلوغ را به عنوان “یک فعالیت با خطر بالاتر” طبقه بندی می کند که به گسترش Covid-19 کمک می کند.

انتظار می رود این تغییر در شبکه آنقدر زیاد باشد که خرده فروشان نگران این باشند که آیا شبکه های عرضه از پس این کار بر می آیند. شرکت ها ، از جمله Walmart ، به دنبال گسترش تقاضا برای مدت طولانی تر از حد معمول هستند و تبلیغات را خیلی قبل از جمعه سیاه ارائه می دهند.

افزایش هزینه های تجارت الکترونیکی آخرین نشانه ای است که نشان می دهد علی رغم عدم تمایل به خرید شخصی ، بخش قابل توجهی از مردم – کسانی که در محل کار خود مانده اند و از پس ماندن در خانه توانسته اند پس انداز کنند – از نظر مالی از نظر مالی کاملاً مناسب است.

با این وجود ، معامله گران با افزایش همه گیر ، از چشم انداز اقتصادی عصبی هستند. سونیا سینگال ، مدیر عامل شرکت Gap ، خرده فروش لباس در این هفته ، گفت: “مصرف کنندگان هنوز با افزایش موارد Covid و بیکاری زیاد روبرو هستند.”

تبدیل حتی بیشتر خریداران به تجارت الکترونیکی تهدید می کند که به زنجیره های پوشاک ، فروشگاه های بزرگ و دیگر اپراتورهای آجر با مشکل که از بحران ویران شده اند آسیب پایدارتری وارد کند.

طبق گزارش RetailNext ، پیاده روهای آجر و ملات در آستانه فصل اوج خرید بسیار پایین تر از حد معمول بود و در هفته سوم نوامبر 31 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشت. چندین زنجیره اصلی از جمله Best Buy و Walmart در روز شکرگذاری کاملاً بسته شدند.

اطلاعات اولیه نشان می دهد که آمازون به همراه خرده فروشانی که قوی ترین پیشنهادات آنلاین را دارند ، برتری خود را نسبت به اپراتورهای ضعیف تر افزایش می دهند.

طبق داده های ادیسون ترندز ، در هفته قبل از جمعه سیاه ، فروش دیجیتال در آمازون 65 درصد نسبت به سال 2019 جهش داشته است. در Walmart و Target ، دو از قوی ترین اپراتورهای تولید آجر و ملات ، آنها به ترتیب 167٪ و 80٪ رشد کردند.

تجارت الکترونیکی در سایر شرکت ها نیز به شدت افزایش یافته است ، اما از یک پایه کمتر و با سرعت کمتر چشمگیر. آنها در Nordstrom 19٪ ، در JCPenney 23٪ و در Macy 54٪ رشد کردند.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر