[ad_1]

رودی جولیانی ، شهردار سابق نیویورک که رهبری چالش های حقوقی دونالد ترامپ در به چالش کشیدن شکست خود در انتخابات ماه گذشته را دارد ، با Covid-19 توافق نامه ای امضا کرد.

آقای ترامپ گفت که دستیار نزدیک وی بعد از ظهر یکشنبه در توییتر آزمایش مثبت “ویروس چینی” را نشان داد.

“خوب شود زود رودی ، ما ادامه خواهیم داد !!!” – او در همان توییت گفت. رئیس جمهور افزود که آقای جولیانی “خستگی ناپذیر” تلاش کرده است تا آنچه رئیس جمهور بدون مدرک “فاسدترین انتخابات (تاکنون!) در تاریخ ایالات متحده” توصیف کرده است ، فاش شود.

آقای جولیانی به عنوان مدافع برجسته ادعاهای بی اساس ترامپ درباره کلاهبرداری گسترده در نظرسنجی ریاست جمهوری ماه گذشته عمل کرده است. او خود در دادگاه حاضر شد و بارها و بارها ادعاهای مربوط به فساد انتخابات در تلویزیون ملی را تکرار کرد ، اما قضات پرونده ها را تا حد زیادی رد کردند.

آقای ترامپ درمورد بیماری آقای جولیانی و علائمی در این مورد چیزی نگفت. او در سن 76 سالگی در رده بالاتری قرار دارد. به نظر می رسد خواست رئیس جمهور برای “ادامه” این است که آقای جولیانی در هدایت چالش حقوقی آقای ترامپ مشارکت نخواهد داشت.

کاخ سفید از اظهار نظر خودداری کرد و مبارزات انتخاباتی ترامپ بلافاصله درخواست اظهار نظر را برنگرداند.

آقای ترامپ بار دیگر ابراز نارضایتی کرد که Covid-19 را جدی نگرفته است. رئیس جمهور و حامیان وی تا حد زیادی از این نقاب ها اجتناب می کردند و خواستار درخواست کارشناسان بهداشت عمومی ، از جمله کسانی بودند که برای کمک به کارگروه ویروس کرونا در کاخ سفید تعیین شده بودند.

آقای جولیانی بارها و بارها بدون نقاب برای حضور در جلسات سراسری از طرف اقدامات قانونی آقای ترامپ در میان جهش ویروس کرونا دیده شده است.

آقای جولیانی که طی چند روز اخیر برای آگاهی از پرونده خود به آریزونا ، میشیگان و جورجیا سفر کرده است ، تازه ترین مورد در کاخ سفید برای ابتلا به این بیماری است که منجر به کشته شدن بیش از 270،000 آمریکایی شده است. روز جمعه ، میزان عفونت به یک رکورد جدید رسید – 224،831 مورد جدید روزانه ، با بیش از 101،000 در بیمارستان ، بر اساس پروژه ردیابی Covid.

سخنگوی کاخ سفید ، کیلی مکنانی ، مشاور نزدیک هوپ هیکس ، بانوی اول ملانیا ترامپ و مشاور سابق کیلیان کانوی از جمله افراد نزدیک به آقای ترامپ هستند که آزمایش این بیماری مثبت است.

آقای ترامپ ، که خود در میان مبارزات انتخاباتی خود در بیمارستان ویروس کرونا بستری شده بود ، پس از شکست در انتخابات ، در اولین تجمع عمومی خود در روز شنبه ماسک زد. او بارها خوانده است که اکنون ایمن شده است ، ادعایی که توسط متخصصان بهداشت عمومی پشتیبانی نمی شود.

“بسیاری از افراد قبلاً واکسینه شده اند زیرا در آن می گوید:” تو. . . او را بگیرید و مصونیت دارید. ”

FDA قرار است اولین واکسن ها را روز پنجشنبه تأیید کند ، مقامات ارشد دولت ترامپ گفتند که واکسیناسیون می تواند 24 ساعت بعد آغاز شود. دبیر بهداشت و خدمات انسانی الکس هازارد روز یکشنبه گفت که ایالات متحده می تواند 40 میلیون دوز واکسن را قبل از پایان سال آزاد کند.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر