ترامپ یک سری بخشش صادر کرده است که شامل دو مورد در روسیه است

[ad_1]

دونالد ترامپ دو عضو جمهوری خواه سابق کنگره و دو نفر را که به جرم جنایات مربوط به تحقیقات روبرت مولر در روسیه محکوم شده اند ، از میان 20 نفری که سه روز قبل از کریسمس عفو کرد ، عفو کرد.

در یک سلسله اقدامات گسترده که سه شنبه شب اعلام شد ، آقای ترامپ دانکن هانتر ، قانونگذار سابق کالیفرنیا و کهنه سرباز ارتش را که به جرم سوuse استفاده در کارزار انتخاباتی خود مقصر شناخته شد ، عفو کرد.

همچنین برای کریس کالینز ، نماینده سابق کنگره نیویورک که در حال محکومیت 26 ماهه زندان بود ، پس از اعتراف به جرم به جرم توطئه برای کلاهبرداری از اوراق بهادار و دروغ گفتن به اداره تحقیقات فدرال ، بخشوده شد.

و در اقدامی که ممکن است نگرانی در مورد عفو احتمالی سایر افراد را که در رابطه با تحقیقات روسیه محکوم شده اند ، ایجاد کند ، آقای ترامپ جورج پاپادوپولوس را که به جرم اظهارات دروغ به بازپرس محکوم شده بود ، بخشید.

وی همچنین الکس ون در زوان ، وکیل دادگستری سابق Skadden ، Arps ، Slate ، Meagher & Flom را عفو کرد که در مورد تماس با ریک گیتس ، مشاور سابق آقای ترامپ ، به بازرسان دروغ گفت.

این بخشش در حالی صورت گرفت که رئیس جمهور آمریکا به طور جداگانه لایحه 900 میلیارد دلاری مصوب روز دوشنبه کنگره را برای کمک به آمریکایی ها در مقابله با پیامدهای اقتصادی همه گیر رد کرد. در اقدامی که درست قبل از کریسمس ویران خواهد شد ، آقای ترامپ گفت که این بسته “یک رسوایی” است زیرا وی از نمایندگان مجلس خواست تا لایحه نزدیک به 5600 صفحه را اصلاح کنند.

کارشناسان حقوقی انتظار داشتند که آقای ترامپ در هفته های آخر حضور خود در بخش های مختلف ، بخشش کند. رسانه های آمریكایی گزارش دادند كه وی همچنین از متحدانش خواست كه آیا می تواند برای خود و اعضای خانواده خود عفو قبلی كند تا آنها را از هرگونه تحقیقات فدرال پس از ترك دفتر در 20 ژانویه جدا كند.

آقای ترامپ همچنین چهار محافظ امنیتی خصوصی سابق را که به جرایمی از قتل تا قتل داوطلبانه در ارتباط با مرگ غیرنظامیان عراقی هنگام کار در بلک واتر ، یک گروه بحث برانگیز امنیتی خصوصی که توسط اریک پرینس تأسیس شده بود ، محکوم شدند. ، در بغداد.

دنبال می کنم دمتری سواستوپولو در توییتر[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme