تغییر TSE دریچه ای را برای احیای IPO Kioxia برای Bain باز می کند

[ad_1]

تغییر قابل توجه در قوانین بازار سهام ژاپن به Bain Capital این فرصت را داده است تا پس از به تعویق افتادن لیست در میان تنش های تجاری بین ایالات متحده و چین ، پیشنهاد اولیه Kioxia ، سازنده سابق تراشه های حافظه توشیبا را احیا کند.

افرادی که از برنامه های فهرست گذاری کیوکسیا مطلع هستند ، گفتند: تغییر در قوانین بورس توکیو به شرکت سرمایه گذاری خصوصی این امکان را می دهد تا قبل از بسته شدن پنجره فعلی ، 10 درصد از سهام سازنده را به سرمایه گذاران بفروشد.

به گفته افراد آشنا با تفکر وی ، بین در حال بررسی راه هایی برای استفاده از قانون جدید است. لیست محدودتر به میزان قابل توجهی کمتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود افزایش می یابد ، اما بانکداران می گویند که این امر باعث می شود روند ساخت کتاب سریع تر باشد.

اگر در ماه فوریه از دست برود ، IPO ، که در ابتدا قصد داشت 3.6 میلیارد دلار سرمایه جمع کند و بزرگترین ژاپن در سال 2020 باشد ، می تواند تا پایان سال 2021 به تعویق بیفتد ، برنامه آن برای درج در لیست ، با استفاده از ارقام جدید از سال مالی منتهی به مارس

کیوکسیا در سال 2018 توسط توشیبا بریده شد ، پس از آنکه شرکت تجاری هسته ای ژاپن با فروپاشی تجارت هسته ای آمریکا به مرز ورشکستگی کشیده شد. فروش احتمالی تراشه 18 میلیارد دلاری به کنسرسیومی به رهبری بایین ، توشیبا را با 40٪ سهام جواهر سابق خود به دست آورد.

قانون جدید بیان می کند که برای عرضه های عمومی بیشتر ، فقط 10٪ از سهام کل شرکت باید در تاریخ ورود به بورس معامله شود. کمترین قیمت قبلی که سه ماه پیش به تعویق افتاد IPO Kioxia ، 35٪ بود.

این ماده جدید بر شرکتهایی تأثیر می گذارد که قصد دارند به بخش اول معتبر TSE بپیوندند و آنها را ملزم می کند که ظرف پنج سال سهم قابل فروش خود را به 35٪ افزایش دهند.

کیوکسیا از اظهار نظر در مورد برنامه های IPO خودداری کرد.

این لیست در اواخر سپتامبر در روز قیمت به طور ناگهانی پس گرفته شد ، زیرا عدم اطمینان فزاینده ناشی از اختلافات تجاری ایالات متحده و چین موجی را در بخش فناوری ایجاد کرد و ترس از اینکه Bain قادر به ارائه برآورد نیست را ایجاد کرد. که به دنبال آن است

ویدئو: معنای ریاست جمهوری بایدن برای جنگ فناوری ایالات متحده و چین

کیوکسیا ، دومین سازنده تراشه های بزرگ حافظه فلش NAND در آگوست ، امیدوار بود که هر سهم 3960 ین (38 دلار) پیشنهاد کند ، اما بعداً دامنه را به 2800 2 500،500 کاهش داد.

تصمیم برای به تعویق انداختن IPO اندکی پس از آن صورت گرفت که دولت آمریکا پس از قطع گروه ارتباطات هوآوی از تامین کنندگان تراشه های آمریکایی ، شرکت بین المللی Semiconductor Manufacturing International ، بزرگترین تولید کننده تراشه چین را تحریم کرد.

به گفته نزدیکان این شرکت ، فشار مجدد برای عرضه اولیه سهام همزمان با چشم انداز روشن تر در جبهه آمریکا و چین است ، پس از آنکه واشنگتن به کیوکسیا اجازه صادرات برخی تراشه ها به هواوی را داد. کیوکسیا کمتر از 10 درصد درآمد سالانه خود را از شرکت هواوی به دست می آورد.

با این وجود ، نگرانی های ژئوپلیتیک همچنان مهم است ، گفت: افراد آشنا با برنامه های Kioxia برای لیست کردن ، و همچنین عدم اطمینان در مورد اینکه آیا دولت جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده ایالات متحده قصد دارد تنش ها را با پکن کاهش دهد.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme