جانسون در تلاش است تا با رأی دادن به محدودیت های انگلیسی کوید به نمایندگان مجلس اطمینان دهد


بوریس جانسون به نمایندگان پارلمان گفت که در ماه ژانویه فرصت خواهند داشت تا در مورد محدودیت ویروس کرونا در انگلیس رأی دهند ، در تلاش برای جلوگیری از شورش روزافزون حزب محافظه کار.

حدود 70 نماینده پارلمان توری به نخست وزیر در مورد سیستم جدید ابراز نگرانی کرده اند – که باعث می شود میلیون ها نفر نسبت به قبل از محاصره چهار هفته ای این کشور که روز سه شنبه پایان می یابد ، محدودتر شود.

رای گیری در خانه شهرداری ها درباره اقدامات جدید روز سه شنبه برگزار می شود. نگرانی در مورد افزایش تعداد نمایندگان مجلس می تواند به این معنی باشد که آقای جانسون باید به آرا of حزب کارگر مخالف اعتماد کند ، حزب که هنوز تصمیم به حمایت از اقدامات ندارد.

آقای جانسون آخر هفته در نامه ای به همه نمایندگان مجلس نوشت كه اگرچه “هیچ نخست وزیری نمی خواهد محدودیت هایی را ایجاد كند كه چنین صدمه ای به جامعه ، اقتصاد و سلامت روانی مردم وارد كند” ، اما هیچ گزینه دیگری وجود ندارد.

وی نوشت: “اگر ما بخواهیم ویروس را كنترل كنیم و یا از هجوم NHS یا سایر قفل های ملی كه بسیار مضر و محدود كننده تر از این سطح هستند ، جلوگیری كنیم ، آنها به آنها نیاز دارند.”

نخست وزیر گفت که در مصوبه جدید بند توقف وجود دارد که در تاریخ 3 فوریه پایان می یابد و نمایندگان مجلس فرصت دارند تا قبل از آن مجدداً درباره محدودیت ها رأی دهند. وی افزود که محدودیت های منطقه ای در تاریخ 16 دسامبر بررسی می شود.

آقای جانسون روز یکشنبه برای این پست نوشت ، انتظار اجتناب ناپذیری از واکسن ها ، اولین مورد باید در روزهای آینده تصویب شود ، و آزمایش های گسترده نشان می دهد که انگلیس در نبرد با Covid-19 در گوشه ای قرار دارد.

حتما بخوانید:
خرید فوتبال دستی و ایرهاکی، شروع یک لذت بیانتها - خبرگزاری مهر

وی نوشت: “این بار ما در قلب خود می دانیم كه در حال پیروزی هستیم و به ناچار پیروز خواهیم شد زیرا ارتشهای علم با تمام روحیه ، هیجان هیجان زده متحدان پروس ولینگتون كه از بعد جنگل واترلو وارد جنگل می شوند ، به ما كمك می كنند.” او

“ما خیلی از اسارت خارج شده ایم. در آستانه دیدن مراتع کوهستانی آفتاب گیر هستیم. اما اگر اکنون بخواهیم از حصار پرش کنیم ، فقط در آخرین سیم خاردارها گرفتار خواهیم شد ، و عواقب فاجعه باری برای NHS در پی خواهد داشت. “

دومینیک راعب ، وزیر امور خارجه ، گفت که تحلیل کاملی از قیمت قفل قبل از رای گیری در روز سه شنبه منتشر می شود ، چیزی که شورشیان محافظه کار می خواهند.

وی گفت: “مردم می خواهند اطمینان حاصل كنند كه یك ارزیابی گردآوری شده ، نه تنها اقداماتی كه برای ریشه كن كردن ویروس لازم داریم ، بلكه عواقبی را كه می توان پس از آن به ویژه در مشاغل و معیشت ها به كار برد ، در نظر گرفت.” اخبار آسمان.

مارک هارپر ، رئیس سابق شلاق و عضو برجسته گروه پشتیبانی کوید ، که نسبت به رویکرد دولت تردید دارد ، گفت که نمایندگان مجلس قبل از حمایت از اقدامات به مدارک لازم نیاز دارند.

“ارائه نمایندگان مجلس با مجموعه ای از قوانین” آن را بگیر یا آن را ترک کن “، که تا پایان ماه مارس ادامه خواهد داشت ، غیر قابل قبول است. وی در تلگراف نوشت: “اما اگر دولت همچنان ما و مردم را در تاریكی نگه دارد بدون ارائه شواهدی كه ما را متقاعد كند این اقدامات بیش از فواید آن است ، نمی تواند انتظار حمایت داشته باشد.”

حتما بخوانید:
جان نیکولایزن معاون رئیس بانک مرکزی نروژ به دلیل روابط چین استعفا داد


منبع: tech4life.ir