[ad_1]

مصرف کنندگان آمریکایی هزینه کارت های اعتباری خود را پرداخت می کنند زیرا همه گیرها فرصت های صرف هزینه را کم می کنند و بانک ها را ترک می کنند نگران سودشان باشید. بر اساس گزارش فدرال رزرو ، کل وام در هفته آخر ماه اکتبر به 755 میلیارد دلار رسیده است – 100 میلیارد دلار کمتر از زمانی که همه گیری ادامه دارد.

رئیس پروژه برجسته واکسن دونالد ترامپ از کاخ سفید خواسته است تا با تیم انتقال جو بایدن ارتباط برقرار کند. مسیو اسلاوی ، داروساز پیشکسوت و مسئول عملیات Warp Speed ​​، گفت که او می خواهد اطمینان حاصل کند که پروژه وی در حین انتقال قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.

پس از اعلام بیماری بویالیا نگاندو ، وزیر دارایی ، زامبیا اولین کشور آفریقایی است که از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا ، نتواند به تعهدات خود عمل کند. مهلت را گم کنید در پایان روز جمعه 42 میلیون دلار سود برای حدود 3 میلیارد دلار اوراق قرضه پرداخت کند.

دولت انگلیس با عدم حمایت از سلامت و ایمنی کارگران از “اقتصاد کنسرت” ، از جمله تهیه تجهیزات حفاظت شخصی، دادگاه عالی روز جمعه حکم داد. دادگاه گفت که دو دستورالعمل بهداشت و ایمنی اتحادیه اروپا به درستی در قوانین انگلیس جابجا نشده است.

تقاضای فزاینده در طی همه گیر شدن ، برنامه تحویل غذا DoorDash برای 9 ماه اول سال 2020 1.9 میلیارد دلار درآمد کسب کرد و به کاهش ضررهای آن کمک کرد. در طی همه گیری ، درآمد DoorDash بیش از 200 درصد از 587 میلیون دلار در مدت مشابه در سال 2019 افزایش یافته است.

بوئینگ 516 لغو خالص را برای خود ثبت کرد هواپیمای آشفته 737 حداکثر تا پایان ماه اکتبر. در حالی که بیماری همه گیر هم بوئینگ و هم رقیب ایرباس را تحت تأثیر قرار داده است ، این شرکت آمریکایی تعداد بی سابقه ای از سفارش های لغو شده از شرکت های هواپیمایی و موجر را متحمل شده است که می توانند این کار را بدون مجازات انجام دهند.

تاتا استیل در حال مذاکره با رقیب سوئدی SSAB بر سر فروش بالقوه تجارت هلندی خود است که می تواند عدم اطمینان در مورد آینده کارخانه فولاد بندر تالبوت انگلیس را افزایش دهد. صنعت دارد آنها مورد ضرب و شتم قرار گرفتند از بیماری همه گیر Covid-19 که از ظرفیت بیش از حد و میزان بالای واردات رنج می برد.

هونگ سنگ ، سازنده شاخص سهام هنگ کنگ ، روز جمعه گفت که شرکت بازرگانی Swire Pacific در دوره استعمار از لیست رأی دهندگان خود حذف شده و چینی را اضافه خواهد کرد برنامه تحویل غذا Meituan Dianping ، برجسته کردن رد پای مالی غول های فناوری چینی.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر