[ad_1]

با توجه به آشنایی با برنامه ها ، انتظار می رود كه جو بایدن كاترین تای ، مشاور ارشد دموكرات در مجلس نمایندگان را به عنوان بهترین فرستاده تجاری خود معرفی كند.

خانم تای ، که اولین آمریکایی آسیایی-آمریکایی خواهد بود که نماینده نماینده تجارت در ایالات متحده است ، مورد احترام گسترده قانونگذاران دموکرات در سراسر طیف ایدئولوژیک حزب است.

وكیلی كه قبلاً در دفتر USTR كار می كرد و نظارت بر تحمیل تجارت چین را بر عهده داشت ، خانم تای یك دیپلمات محسوب می شود و به عنوان مارشال توافق نامه اخیر آمریكا-مكزیك و كانادا از طریق کنگره

اگرچه آقای بایدن گفت سرمایه گذاری داخلی اولویت مهمتری نسبت به امضای معاملات تجاری جدید برای دولت او خواهد بود ، USTR ورودی باید روابط ناپایدار را با پایتخت های اروپا اصلاح کند ، تصمیم بگیرد که چگونه با تعدادی از تعرفه های موجود برخورد کند. چین و اروپا و تلاش برای اصلاح سازمان تجارت جهانی.

تجارت در دولت دونالد ترامپ با رئیس جمهور ، به همراه نماینده تجاری وی رابرت لایتهایمر ، در حال پیگیری یک رژیم تعرفه ای تهاجمی علیه کشورهای خارجی ، به ویژه چین بوده است و اغلب باعث ایجاد آشفتگی در بازارهای مالی جهانی با تغییرات غیرقابل پیش بینی و سیاست می شود.

ویدئو: معنای ریاست جمهوری بایدن برای جنگ فناوری ایالات متحده و چین

انتظار می رود آقای بایدن در رویکرد خود سنجیده شود ، اما بسیاری از سیاست های پیشنهادی وی – مانند برنامه های خود برای اجبار آژانس های فدرال به خرید کالاهای ساخته شده در آمریکا – بیانگر تلاش های آقای ترامپ برای اولویت بندی کارگران آمریکایی و برای محافظت از صنعت محلی

دموکراتها در کنگره انتظار دارند نماینده جدید فروش مطالبات افزایش کار و حفاظت از محیط زیست را در هر معامله تجاری جدید و همچنین اجرای حمایت از نیروی کار ثبت شده در USMCA بگنجاند.

دولت بایدن احتمالاً پرونده های قضایی علیه تخلفات کارگری را در کارخانه های مکزیک یا کانادا که در آنها سو abuseاستفاده از کارگران گزارش شده است ، تنظیم می کند و از حمایت های موجود در معامله برای اجرای شرایط کار عادلانه استفاده خواهد کرد.

انتصاب خانم تای با نظرات حمایتی قانونگذاران ارشد روبرو شد. سناتور رون ویدن ، بهترین دموکرات در کمیته مالی سنا ، گفت که انتخاب آقای بایدن “الهام گرفته” است و خانم Ty برای ارائه “قوی ترین دفاع” با دفتر خود همکاری نزدیک داشته است. اقدامات برای کارگران آمریکایی “در قانونی با حمایت دو جانبه.

آقای وایدن گفت: “خانم تای تجربه ای را دارد كه برای موفقیت به عنوان USTR لازم است و تجربه برنده شدن كارگران آمریكایی نشان می دهد كه او می داند چگونه از ارزشهایی كه برای خانواده ها در ایالات متحده اهمیت دارد دفاع كند.” .

شرود براون ، سناتور اوهایو گفت که خانم تای “واجد شرایط ترین نامزد” است.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر