جو بایدن برای دموکرات ها در مسابقه پر خطر در جورجیا فعالیت می کند

[ad_1]

جو بایدن به دنباله مبارزات انتخاباتی روز سه شنبه بازگشت ، و رافائل وارنوک و جان اوسوف در راهپیمایی در آتلانتا را از نامزدهای مجلس سنا دموکرات گرفتار کرد.

سفر رئیس جمهور منتخب به جورجیا اهمیت انتخابات دور دوم مجلس سنا را برجسته می کند ، زیرا به دلیل شرایط غیرمعمول هر دو صندلی این ایالت در مجلس عالی کنگره گرفته شده است. اگر دموکرات ها بخواهند سناتور آمریکا را با باریک ترین حد کنترل کنند ، باید هر دو پیروز شوند.

بایدن به جمعیت گفت: “من به دو سناتور این ایالت احتیاج دارم”. “من میخواهم کاری انجام دهم. نه دو سناتور که فقط دخالت کنند. چون نگاه کن ، اگر کاری انجام ندهی ، این فقط به جورجیا آسیب می زند. “

پیروزی های هر دو Rev Warnock ، کشیش کلیسای باپتیست Ebenezer در آتلانتا ، و آقای Osoff ، یک فیلمساز مستند ، تقسیم 50 کرسی سنا ، 50-50 ، و Kamala هریس را به عنوان معاون جدید رئیس جمهور ایالات متحده ترک می کند. شکست رای.

آقای بایدن ، رئیس وارنوک و آقای اوسوف روز سه شنبه با کیشا لنس باتومز ، شهردار حزب دموکرات آتلانتا و استیسی آبرامز ، قانونگذار ایالتی سابق که ثبت نام صدها هزار رای دهنده سیاه پوست در این ایالت است ، پیوستند. بیشتر رای دادن به دموکرات ها نسبت به جمهوری خواهان غالب است.

آقای بایدن روز سه شنبه گفت: “استیسی ، اگر 10 نفر از شما داشتیم ، می توانستیم دنیا را اداره كنیم.” “خدا تو را دوست دارد. شما یک کار شگفت انگیز انجام می دهید. “

1.4 متر

تعداد افرادی که برای انتخابات دور دوم سنای ایالات متحده در جورجیا از طریق پست رای می خواهند

رقیب آقای وارنوک در جمهوری خواه کلی لوفلر ، رئیس اجرایی سابق وال استریت است که در دسامبر گذشته از طرف فرماندار جمهوری گرجستان برایان كمپ منصوب شد تا جای خالی بازنشستگی پیش از موعد سناتور جانی آیزاكسون را پر كند. آقای اوسوف در حال مبارزه با دیوید پوردو فعلی ، مدیرعامل سابق Dollar General ، زنجیره تخفیف است.

آقای بایدن اولین نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات در حدود سه دهه برای پیروزی در گرجستان در 3 نوامبر بود. اما با کسب 5 میلیون رأی ، وی با کمی بیش از 12000 رأی پیروز شد – دموکرات ها و جمهوری خواهان هم عقیده اند که دور دوم سنا نیز می تواند به همین اندازه نزدیک باشد.

طبق میانگین امتیاز FiveThirtyEight از نظرسنجی های اخیر ایالت ، آقای اوسوف با 1 امتیاز آقای پردو را رهبری می کند و Rev Warnock با اختلاف 1.6 امتیاز از خانم لوفلر جلوتر است.

بر اساس پروژه انتخابات دانشگاه فلوریدا ایالات متحده ، در حالی که مرحله دوم انتخابات در 5 ژانویه برگزار می شود ، رای گیری زودهنگام در جورجیا ، هم از طریق پست و هم از طریق شخص ، با تقریباً نیم میلیون رأی گیری آغاز شده است.

افراد کمتری نسبت به انتخابات میان دوره ای تمایل به شرکت در انتخابات میان دوره ای را دارند ، اما هم دموکرات ها و هم جمهوری خواهان با توجه به علاقه بی سابقه به گرجستان و کشور و همچنین مبالغ هنگفت پول ، پیش بینی می کنند میزان مشارکت در ماه ژانویه ثبت شود. که صرف کارزارها می شوند.

بایدن گفت: “من فکر می کنم گرجستان با تعداد افرادی که در 5 ژانویه رای می دهند ملت را شوکه خواهد کرد.”

بر اساس پروژه انتخابات ایالات متحده ، بیش از 1.4 میلیون نفر از طریق پست از طریق پست رای خواسته اند و تعداد بیشتری از افراد در روز اول رای گیری شخصی در روز دوشنبه نسبت به روزهای رای گیری شخصی در مراکز رای گیری حاضر شدند. انتخابات

دونالد ترامپ بر روی زخم های سنا در جورجیا سایه ای انداخت ، کشوری که به دروغ ادعا می کند در 3 نوامبر برنده آن شده است. وی بارها به آقای كمپ و برد رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه جمهوری خواه كه نظارت بر انتخابات را بر عهده دارد ، حمله كرده و بدون مدرک ادعا می كند كه سیستم های رأی گیری ایالتی جعل شده است.

تیم مورت ، مدیر ارتباطات ستاد انتخاباتی آقای ترامپ ، روز سه شنبه گفت که آقای پدی و خانم لوفلر “رهبران محکم ، محافظه کار ، متحدان قدرتمند رئیس جمهور ترامپ هستند که مستحق بازگشت به واشنگتن هستند.” “

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme