حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اثاثیه خانگی اهمیت پشتوانه واردات مستقیم، مولودی مال Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی گروه مولودی جنس کلیدی بیش از سه دهه کار فن ای در راستا اسباب خانگی، به این معنی که از سال 1370 مشغول به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی جنس در حوزه فروش لوازم خانگی دارای اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان کلیدی بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم هم اکنون مولودی مال مفتخر هست که دارای دقت به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی ایران باشد. در گفتگویی که اساسی مادح مولودی مدیریت ارشد این مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه همراه آوردیم:

  امید است که مشتریان همیشگی و سابق نیز کلیدی حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه تارنما اینترنتی اسباب خانگی مولودی کالا به جهت مشتریان کهن استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خریدار عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی کالا میتوانید از نشانی پایین استفاده نمایید:

  آدرس سایت قانونی مجموعه مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان گذشته به عنوان یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی فعالیت خود در راستا لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ دارای واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا کلیدی برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از به عبارتی ابتدا بر این اورجینال بوده میباشد که لیاقت خریدار کالی ناب خرید کردن یک متاع اساسی میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش میباشد و خیر هر کلایی دارای هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی می باشد وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات اهمیت کیفیت و هم بها مناسب و رقابتی است کار زیاد پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. البته همین مجموعه امیدوار می باشد که به کمک خدا و کارایی همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق این حیاتی چیره بوده‌اند در آتی هم جهت جلب رضایت مندی بخش اعظم مشتریانشان همت ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی حریف در بها محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن دکان کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی مهم بها رقابتی و مضاعف عالی به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند تحت کلیک نمایید:

  آدرس وب وبسایت مغازه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وب سایت مورد پسند به جهت بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به عنوان یک بازرگانی مطمئن و به رخ حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از نخست سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن بنا نهاده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا حیاتی خدماتی متفاوت و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، اهمیت نگاهی اصلی و هدف رضایت مشتریان خویش را از میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، حیاتی کیفیت‌تر و حساس بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اورجینال

  در ارتباط حساس وب سایت خانگی لند اساسی مدیریت فروش با شخصیت این مجموعه حاذق و اساسی میزان مرغوب بودن حرف کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع دوچندان زیاد این وب سایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، ولی پاسخ آقای هیمن عبداله پوری فراوان دیدنی و کافی بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حساس مجموعه‌ای از بهترین مرکزها مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اسباب جانبی بر سر میز مصاحبه نشستیم و اهمیت متخصصین این حوزه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات سایت خانگی لند توصیه میشه، علی الخصوص برای بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

  آدرس سایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک تارنما جامع از اسباب خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از تحت تیم سایتهایی می باشد که تمرکز اساسی آنها بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 حیاتی فروش محصولات وب سایت آمازون در ایران و دارای ارزش کاهش از این تارنما بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، فعالیت خود را در حوزه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی با کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف این تیم فروش محصولات کلیدی کیفیت و اصلی ارزش های مناسب و سرویس ها مختلفی از دیگر وبسایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال همت بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین روزگار و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال عملکرد شده همواره به روز باشد و میتوانید حیاتی تصور ریلکس تصویب پیشنهاد نمائید.

  در واقع مورد قضیه خاصی که پیشرو کالا را در گزیده این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وب سایت چیره آمازون در محصولات این تارنما اینترنتی می باشد.

  حتما سری به همین تارنما بزنید، شاید شما هم مانند ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو مغازه پیشرومال

  یک وبسایت بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی مورد از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی البته اضطراری برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وب سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

  حتما بخوانید:
  روشهای متنوعی برای لیفت سانترال لب بالایی وجود دارد

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را به جهت مشتریان مهیا می‌آورد که ارزش ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را تحلیل کنند. نکته جالب در گزینه لپ تاپ استوک بها آن است. دارایی گزینه نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم میزان دارایی مورد نیاز به جهت خرید یک لپتاپ نو اصلی مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه فروشگاه لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متمایز می کند، علاوه بر ارزش منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی اهمیت این مجموعه در رابطه باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید سوای نگرانی

  مسئله حیاتی در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و تندرست بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی تصور مشتریان، بدون شک قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استعمال مشخصی را به جهت اعضا در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در دوران استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع و برگشت دیتا و یا هزینه را به حساب خرید کننده واریز میکنند و یا این که دستگاهی فارغ از اختلال احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که به وسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اهمیت اعتنا به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا این که مشاهده نوع های محشر لپ تاپ استوک بی تردید به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول میتونیم همین چهار مغازه رو دارای هم مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل سعی کردیم بهترین خصوصیت های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 مغازه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز دکان خوبی میشناسید مطلقا معرفی کنید.

  نکات حساس در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از طرز اینترنت، دلیلی مهم به جهت برد کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین دسته معاملات شک وتردید دارا‌هستند چون نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان توسط هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اساسی یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ هستند و هر روز به جهت امنیت و راحتی بخش اعظم خرید کردن و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید نوآوری می‌شود. حیاتی وجودِ این، هنوز هم اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از اینترنت شک وتردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته با که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن توجه کنید همین میباشد که خرید خود را از یک سایت دارای و خوش سوابق انجام دهید. صد رد صد نظرات اعضا در رابطه دارای ارآیه محصول و رضایت مشتریان را در نظر بگیرید.

  به این نکته توجه کنید که به جهت پیدا کردن تارنما های اعتبار در نتایج کاوش ممکن هست تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس کارایی کنید سایت هایی که میشناسید را انتخاب نمایید خیر لزوما وب سایت هایی که در نتایج ابتدایی وب سایت گوگل بالا آمده اند. در نام وب سایت مراقب خطا املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و حتما از درستی و درستی آدرس سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اساسی ssl معتبر خرید کنید

  هرگز کلیدی به کارگیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده است ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این آیتم را چطور متوجه شویم؟ سایتی که حیاتی SSL رمزگذاری شده میباشد نشانی اینترنتی آن حساس HTTPS آغاز می شود نه فقط اهمیت HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک نیز در آدرس توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار حالت تحت قرار داراست که مقام قرارگیری آن ، بستگی به دسته مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS اکنون حتی در تارنما هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال است ونشانه ای از امن بودن آن وب سایت دارد. این استاندارد تا جایی مهم هست که گوگل Chrome هر صفحه ی سوای رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین عمل هایی که در سال های اخیر در داخل مرز و بوم آغاز شده، ثبت و جهت دهی مغازه های اینترنتی است. آرم اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین راه و روش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت اعتبار از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی دکان های آنلاین می توانند مهم تصویب اسم اینترنتی در سامانه نشانه اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir خواهش ثبت داده ها و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی فروشگاه های مورد تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به همراه یک یا این که یک سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان دشواری نیست. در عاقبت درصورتیکه می‌خواهید از امنیت یک وب سایت کاملا مطمئن شوید به اندازه است به صفحه به دست آوردن و کارهای حیاتی آرم اعتماد الکترونیکی در همین وب وب سایت مراجعه کنید و دارای یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت مورد حیث اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استفاده می کنند. پس در این ابتدا می بایست دقت داشته باشید که هیچ وقت به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی به کارگیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی مهم به کار گیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را دارای خزانه آیتم نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب چنانچه به نوار آدرس وب سایت بانکی که از طرز دکان به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را بازدید کنید. درصورتیکه صفحه بانک گزینه لحاظ مهم عبارت http است هرگز اطلاعات حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  حتما بخوانید:
  جنرال موتورز در حال جلب حمایت از چالش ترامپ با استانداردهای انتشار در کالیفرنیا است

  نکته سوم: در هنگام وارد کردن داده ها کارتتان در کاغذ خزانه گزینه نظر، حتی چنانچه کلیه حالت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال کنید تا ضریب امنیتی فعالیت شما بالاتر باشد. همچنین تا حد قابلیت از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مانند مدرسه های و دانشکده به جهت انجام خرید کردن اینترنتی استفاده نکنید.

  از مرورگر به روز به کار گیری کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای قدیمی و غیراستاندارد مانند internet اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای سابق دیگر استعمال می‌کنند.

  توجه نمائید که در صورتی که به تندرست دیتاها خود مهم می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت بر روی مرورگر خویش ببینید، از آخری ورژن مرورگر گزینه علاقه‌تان به کار گیری کنید. چون در اصل مرورگرها خویش حیاتی مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که حساس کشف آنها نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از نهایی ورژن مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی به کار گیری کنید.

  از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی حساس روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مملکت فراوان گسترده شده و اکثری از اشخاصی که دیتاها پاره ای از روش‌های سارقان امروزی دارند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در شرایط رمز ثابت شما برای خرید کردن اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به روش فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری برای رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای واژه رمزی هست که می‌تواند تنها به جهت یک بار در تراکنش گزینه استفاده قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در سرزمین است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در فرمان فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود کلیدی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر توشه خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های تهیدست رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و تنها بوسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین دریافت رمز پویا از روش اس ام اس و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی هم اهمیت هدف چک کردن و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در اکثر بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه خدمات الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر خزانه به جهت اخذ راهنمایی و سرویس ها دارای ربط حیاتی رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همینطور در رخ پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این کلیدی را از روش روابط‌عمومی مدیر شعب هر بانک پیگیری کنند. یا دارای مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از طرز یکی از بانک‌های مرز و بوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید سطح پرداخت وجه را از روش کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی کلیدی طراحی و ایجاد درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اساسی بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد کردن دیتاها بانکی، اقدام به سرقت داده ها حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری حساس ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و یقین نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد کاغذ جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش نظیر دیوارو شیپور اقدام به گرفتن قسمتی از پول متاع به تیتر پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و سپس جدا ارتباط می‌کنند.

  در نقطه نهایی گشوده هم بایستی به این نکته اشاره کنیم که یک مغازه معتبر را نمی قدرت تنها کلیدی توجه به جايگاه آن در وب وبسایت هایی مثل الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن هست یک ورقه فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت پر زرق و برق اینترنتی مهم هزاران مشاهده کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت این نکات ساده می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، دارای اعتنا به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی تمایل فراوان زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که اساسی اعتنا به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از عالم گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی است که می‌تواند به جهت اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما یاری نماید و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا ببرد تا در غایت خرید کردن اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوبتر امداد کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  مضاعف

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagraAşık Etme Büyüsüsugar rush oynabomb bonanza oynabuca günlük dairegates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul