حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب و اثاث خانگی حساس پشتوانه واردات مستقیم، مولودی محصول Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی گروه مولودی مال اهمیت بیش از سه دهه عمل رشته ای در حوزه اسباب و اثاث خانگی، به این معنی که از سال 1370 درگیر به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی متاع در زمینه فروش اسباب خانگی اساسی توجه به استانداردها و نیاز مشتریان با بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، کار خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

  هم درحال حاضر مولودی مال مفتخر می باشد که کلیدی اعتنا به رضایت مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که اصلی مادح مولودی مدیر ارشد این مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این مجموعه یار آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان مستمر و کهن نیز اهمیت حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و به طور همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی لوازم خانگی مولودی محصول برای مشتریان دیرین به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی محصول میتوانید از آدرس زیر استفاده نمایید:

  آدرس وب سایت رسمی گروه مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالهای گذشته به عنوان یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین شرکت فعالیت خویش در زمینه اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ حیاتی واردات محصولات مهم میزان مرغوب بودن دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا کلیدی مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از به عبارتی در آغاز بر این اصل بوده هست که لیاقت مشتری کالی ناب خرید کردن یک فرآورده حساس کیفیت و رضایت بخش است و نیکی هر کلایی اصلی هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات مهم کیفیت و هم ارزش مناسب و رقابتی هست عمل پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. البته همین مجموعه امیدوار میباشد که به یاری خدا و عملکرد همکاران کماکان که تا به امروز در تحقق این اهمیت پیروز بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب رضایت مندی عمده مشتریانشان کارایی ببیشتری رخ بدهند.

  کالی ناب بی حریف در بها محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن دکان کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اساسی ارزش رقابتی و دوچندان خوب به نسبت بازار قیمت محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به دکان کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک و پیوند پایین کلیک نمایید:

  آدرس وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو دکان کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وبسایت آیتم پسند برای بانوان و نوعروسان خلل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته هست و از ابتدا سرمایه خود را بر تهیه محصولات کلیدی کیفیت سازه نهاده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی مختلف و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای کلیه چیز فروشی و فروش نامطمئن، اهمیت نگاهی اصلی و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش انتخاب کند؛ مطمئن‌تر، اساسی کیفیت‌تر و مهم قیمت های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی اورجینال

  در رابطه کلیدی تارنما خانگی لند دارای مدیریت فروش با شخصیت همین تیم توانا و حساس کیفیت کلام کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع مضاعف دوچندان همین وبسایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری دوچندان جذاب و کافی بود:

  در سال چهارم فعالیت خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی جدید برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حیاتی مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و حیاتی متخصصین این زمینه در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش گروه خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات وب سایت خانگی لند پیشنهاد میشه، مخصوصا به جهت بانوان و دوستانی که برای تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

  آدرس تارنما خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید کردن جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک تارنما جامع از اسباب خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین تیم سایتهایی می باشد که تمرکز اصلی آن ها بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، این دکان در سال 1400 مهم فروش محصولات سایت آمازون در کشور‌ایران و با قیمت کاهش از این سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به رخ جدی، کار خویش را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی با میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این مجموعه فروش محصولات اهمیت کیفیت و اهمیت ارزش های مناسب و خدمات مختلفی از دیگر تارنما ها می باشد. تیم پیشرومال کارایی بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین دوران و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال تلاش شده همواره به روز باشد و میتوانید دارای خیال راحت تصویب پیشنهاد نمائید.

  در واقع موضوع خاصی که پیشرو جنس را در گزیده همین نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات سایت پیروز آمازون در محصولات این تارنما اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این سایت بزنید، شاید شما نیز مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو مغازه پیشرومال

  یک وب سایت بینظیر به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنج‌مین مورد از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی ولی واجب برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، فروشگاه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان وبسایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به کار شده است.

  حتما بخوانید:
  بوش,پیستون,بوش پیستون,بوش و پیستون,بوش کیک,شرکت کیک,بوش پیستون کیک,بوش پیستون رینگ,رینگ

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان فراهم می‌آورد که قیمت ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته دیدنی در گزینه لپ تاپ استوک بها آن است. دارایی آیتم نیاز برای خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم بودجه مورد نیاز به جهت خرید کردن یک لپتاپ تازه دارای مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی حیاتی همین گروه در ارتباط باشید و محصولات این دکان رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید بدون نگرانی

  مسئله حساس در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، مطلقا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت به کار گیری مشخصی را برای کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در زمانه استعمال مشکلی متوجه دستگاه شد فارغ از هزینه دستگاه را بازگشت دیتا و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز می کنند و یا دستگاهی بدون مشکل احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. با توجه به حجم بالای سفارشات، همت کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا مشاهده جور های محشر لپ تاپ استوک بدون شک به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و بها لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در غایت در یک جدول میتوانیم همین چهار دکان رو دارای هم مقایسه کنیم:

  در جدول ذیل همت کردیم بهترین ویژگی های هر مغازه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 مغازه معرفی شده

  در صورتی که شما نیز فروشگاه لطف میشناسید مسلما معرفی کنید.

  نکات کلیدی در خرید اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از روش اینترنت، عاملی با به جهت پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به همین دسته معاملات شک وتردید دارا‌هستند چون نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان بوسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. با امداد دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در درحال حاضر پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی اکثر خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید ابتکار اختراع می‌شود. حیاتی وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از internet شک و تردید دارند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته اصلی که در خرید اینترنتی باید به آن دقت نمایید این میباشد که خرید خود را از یک وب سایت معتبر و خوش سابقه انجام دهید. بی تردید نظرات کاربران در رابطه مهم ارآیه جنس و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

  به این نکته دقت نمایید که به جهت پیدا نمودن سایت های دارای در نتیجه های جستجو ممکن می باشد تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس همت نمایید وب سایت هایی که میشناسید را انتخاب نمایید نیکی لزوما سایت هایی که در نتیجه های ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در اسم وبسایت مراقب نادرست املایی یا دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و مطلقا از درستی و صحت آدرس وب سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اهمیت ssl معتبر خرید کردن کنید

  هرگز کلیدی به کار گیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده میباشد ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما همین گزینه را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که دارای SSL رمزگذاری شده می باشد نشانی اینترنتی آن حیاتی HTTPS آغاز می شود نه صرفا اهمیت HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک نیز در آدرس توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار حالت ذیل قرار داراست که مقام قرارگیری آن ، بستگی به نوع مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS درحال حاضر حتی در تارنما هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن وب سایت دارد. همین استاندارد تا جایی مهم هست که وب سایت گوگل Chrome هر برگه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی کلیدی روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرزو بوم مضاعف گسترده شده و اکثری از اشخاصی که داده ها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در شرایط رمز ثابت شما برای خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طریق فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک صفحه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که به عبارتی رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه رمزی میباشد که می‌تواند صرفا برای یک توشه در تراکنش گزینه به کارگیری قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ عامل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در کشور است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حیاتی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همگی بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های تهی دست رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

  حتما بخوانید:
  کتونی ادیداس

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین کار هایی که در سال های آخر در باطن مملکت آغاز شده، ثبت و هدایت دکان های اینترنتی است. نشانه اعتماد الکترونیکی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین رویه برای تشخیص و شناسایی یک وب تارنما اعتبار از وب وبسایت های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند مهم ثبت نام اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir درخواست تصویب اطلاعات و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همینطور همه مغازه های آیتم تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به همپا یک یا این که چند نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی عمل چندان سختی نیست. در عاقبت در صورتی که می‌خواهید از امنیت یک وب تارنما تماما مطمئن گردید به اندازه میباشد به صفحه به دست آوردن و کارهای مهم نماد اعتماد الکترونیکی در همین وب تارنما مراجعه کنید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن سایت گزینه لحاظ اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در این ابتدا می بایست دقت داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی به کار گیری می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اصلی به کار گیری از پروتکل های امن SSL رابطه شما را مهم بانک گزینه لحاظ برقرار می کنند. به این ترتیب اگر به نوار آدرس وب تارنما بانکی که از روش فروشگاه به آن متصل شده اید توجه کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را بازدید کنید. در صورتی که صفحه بانک گزینه نظر کلیدی کلمه http می باشد هرگز اطلاعات حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد نمودن داده ها کارتتان در صفحه خزانه گزینه نظر، حتی اگر کلیه موقعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از ورقه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری کنید تا ضریب امنیتی کار شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی نظیر مدرسه های و کالج برای انجام خرید کردن اینترنتی به کارگیری نکنید.

  از مرورگر به روز به کارگیری کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد نظیر internet اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای قدیمی دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه نمائید که اگر به تندرست دیتاها خود کلیدی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق روی مرورگر خویش ببینید، از آخرین نسخه مرورگر آیتم علاقه‌تان استعمال کنید. چون در اصل مرورگرها خود مهم مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که اهمیت کشف آن ها نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری ورژن مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی استعمال کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و فقط توسط بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند برای اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن بانک مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از طریق اس ام اس و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز دارای هدف ارزیابی و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه خدمات الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر بانک به جهت اخذ هدایت و خدمات دارای ربط اهمیت رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همچنین در شکل پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این دارای را از طرز روابط‌عمومی مدیر شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که اساسی مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از شیوه یک عدد از بانک‌های سرزمین دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از طریق کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و ساخت درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های اصلی بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد کردن اطلاعات بانکی، اقدام به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

  مجرمان سایبری مهم ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و یقین نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد کاغذ جعلی و شبیه سازی شده بانک کرده یا این که در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن منتخب از پول محصول به تیتر پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و سپس جدا ارتباط می‌کنند.

  در نقطه نهایی باز نیز بایستی به این نکته اشاره نماییم که یک فروشگاه دارای را نمی اقتدار تنها کلیدی دقت به رتبه آن در وب تارنما هایی مانند الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن میباشد یک برگه فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت مالامال زرق و برق اینترنتی اصلی هزاران تماشا کننده و جايگاه جهانی بالا داشته باشد. حیاتی رعایت این نکته ها بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، حساس اعتنا به سرعت بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید کردن اینترنتی تمایل زیادی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که کلیدی دقت به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از جهان فرار و گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی هست که می‌تواند به جهت اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما کمک کند و آگاهی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا چیره شود تا در نهایت خرید اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم این مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید اینترنتی خوبتر کمک کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesViagraAşık Etme Büyüsüsugar rush oynabomb bonanza oyna