[ad_1]

خرید مدیریت گروه کوچکی برای انرژی و فناوری سبز باعث شده است که یکی از بزرگترین شرکتهای سهام خصوصی جهان به نام کارلایل با خانواده مشهورترین سرمایه گذار ژاپن در تضاد باشد.

این درگیری قریب الوقوع زمانی اتفاق می افتد که برخی تحلیلگران پیش بینی می کنند پس از دهه ها سرمایه گذاران مطیع و فقدان تقریباً کامل تصرفات خصمانه ، ژاپن در آستانه تغییر است ، با مشاغل مجبور به پاسخگویی به فعالان سهامدار و رقابت شدیدتر دارایی ها.

مشاجره پیش بینی شده بر سر گروه Japan Asia Japan (JAG) کارلایل را مجبور به معامله با وجوه اداره شده توسط اعضای خانواده یوشیاکی موراکامی ، سرمایه گذار فعلی مستقر در سنگاپور می کند که غالباً توسط متخلفان به استفاده از تاکتیک های گرین گرام برای شرکت های کوچک ژاپنی متهم می شود. خرید سهام کافی برای تهدید تصاحب مالکیت و وادار کردن مالکان به عقب راندن حمله با خرید مجدد سهام آنها.

این نبرد بر حمایت از کارلایل برای خرید JAG و 37 میلیارد ین (356 میلیون دلار) شرکت تابعه متمرکز است. هر سهم 600 ین ، 75٪ حق بیمه قیمت پایانی JAG روز قبل از اعلام در 5 نوامبر ارائه خواهد داد.

علی رغم اندازه حق بیمه ، تحلیلگران گفتند که این پیشنهاد حدود 35٪ کمتر از مبلغ دفتری مشهود JAG بود. در روز جمعه ، سهام با 9،759 بسته شد – 26٪ بیشتر از پیشنهادات کارلایل.

MBO ، با حمایت کارلایل ، آخرین موج معاملات بزرگترین گروه سهام خصوصی جهان در ژاپن است که موانع سنتی شروع به خراب شدن می کند و مدیران شرکت شروع به زیر سوال بردن مزایای ماندن در لیست می کنند.

برخی از شرکت ها مانند Bain و KKR بر فروش دارایی های بزرگ توسط بنیانگذاران شرکت ها و شرکت های جدا شده از مجامع متمرکز شده اند تا به دنبال ساده سازی فعالیت های خود باشند. کارلایل و دیگران توجه خود را به هزاران شرکت کوچکتر معطوف کرده اند که ارث در آنها نامشخص است یا دلایل دیگری در مورد تمایل به فروش به سهام خصوصی دارند.

علاوه بر حجم بیشتری از معاملات ، محیط نیز تغییر کرده است: تابوهای پیشنهادهای ناخواسته ، که رقابت قیمت را برای دارایی ها سرکوب کرده اند ، شروع به تبخیر می کنند. در اوایل این ماه ، مدیریت Shimachu Homes مجبور شد پس از ورود پیشنهاد بالاتر و ناخواسته ، توصیه خود را برای پیشنهاد سهامداران تغییر دهد.

بیانیه روز پنجشنبه نشان داد که City Index Eleventh مستقر در توکیو و داماد آقای موراکامی مجموعاً 6.1٪ سهام گروه Japan Asia را به دست آورده اند. تاجران در توکیو گفتند که فعالیت های اخیر بازار حاکی از آن است که وجوه مرتبط با آقای موراکامی اکنون می توانند دست کم به طور مشترک حداقل 20 درصد از JAG را در اختیار داشته باشند ، اما نیازی به افشای این موضوع برای چند روز دیگر نیست.

طبق گفته Gironaho Fukushima ، رئیس صندوق ، Index City طی دو هفته گذشته نامه هایی را به JAG ارسال کرده و استدلال می کند که پیشنهاد کارلی بسیار کم است.

آقای فوکوشیما به فایننشال تایمز گفت: “هنگام خرید مدیریتی از این دست ، جایی که شرکت از لیست حذف می شود ، سهام دارانی مانند ما که بیرون رانده می شوند فقط می توانند قیمت را پرداخت کنند.”

وی افزود: “ما گزینه های مختلف را بررسی خواهیم کرد.” پیش از این ، آقای موراکامی و گروهی حداقل با 5 صندوق که توسط اعضای خانواده اش اداره می شدند ، پیشنهادات خصمانه تصرف و جلسات اضطراری را برای تحت فشار قرار دادن شرکتهایی که در آنها سرمایه گذاری کرده اند ، تهدید کردند.

JAG از اظهارنظر در مورد اینکه آیا پیشنهاد افزایش پیشنهاد را دارد ، خودداری کرد. کارلایل همچنین از اظهار نظر در مورد این معامله خودداری کرد.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر