[ad_1]

پیتر نیگارد ، مغول مد کانادایی پس از تحقیقات FBI در ایالات متحده به جرم قتل و قاچاق رابطه جنسی دستگیر و متهم شد.

نیگارد 79 ساله که شرکت مد کانادایی Nygard International را در سال 1967 تأسیس کرد ، روز دوشنبه در وینیپگ دستگیر شد و به مدت 25 سال به جرم قاچاق ده ها زن و دختر متهم شد.

الکان آبراموویچ ، وکیل آقای نیگارد ، از اظهار نظر در این باره خودداری کرد. در گذشته ، آقای نیگارد چنین ادعاهایی را رد کرده و آنها را به “کمپین افترا” توسط لوئیس بیکن ، بنیانگذار یک صندوق سرمایه گذاری میلیاردر و همسایه خود در باهاما متهم کرده است.

وزارت دادگستری آمریکا در بیانیه ای گفت: “[Mr] Nygard از نفوذ گروه Nygard ، و همچنین کارمندان ، بودجه و سایر منابع خود ، برای جذب و حمایت از زنان بزرگسال و زیر سن خردسال استفاده می کند [his] رضایت جنسی و رضایت جنسی از دوستان و شرکای تجاری خود.

“[Mr] نیگارد و همدستانش ، از جمله کارمندان گروه نیگارد ، با استفاده از زور ، فریب و زورگویی زنان و خردسالان را مجبور به رابطه جنسی کردند. [him] و دیگر.”

از ابتدای سال جاری ، شرکت های آقای نیگارد حدود 170 فروشگاه در آمریکای شمالی و بیش از 6000 امتیاز در فروشگاه های بزرگتر اداره کردند. این شرکت با تقریباً 1500 نفر کار کرد و دارای مارک های تجاری از جمله پیتر نیگارد کلکسیون ، بیانکا نیگارد و تان جی بود.

با این حال ، 9 شرکت وی پس از اولین ادعا ، در اوایل سال جاری خواستار حمایت از ورشکستگی در ایالات متحده و کانادا شدند.

آقای بیکن ، که می گوید در تأمین بودجه دادرسی علیه آقای نیگارد کمک کرده است ، در اوایل سال جاری به نیویورک تایمز گفت که پس از شنیدن ادعاها سو m رفتار در اموال همسایه آنها.

پنجاه و هفت زن در ایالات متحده به پرونده پیوستند و آقای نیگارد را به ارعاب ، رشوه و مجبور کردن به رابطه جنسی متهم كردند. دو نفر از زنان ادعا می کنند که در آن زمان 14 ساله بوده اند. این پرونده در اوایل سال جاری لغو شد در حالی که دادستان های فدرال این ادعاها را بررسی کردند.

دادستان گفت دادستان روز سه شنبه دادستان گفت كه آقای نیگارد و همكارانش به زنان در مدلها یا مشاغل مد وعده داده اند كه با سازماندهی “مراقبت” برای آنها كه شامل غذا ، نوشیدنی و خدمات آبگرم.

آنها گفتند که آقای نیگارد و همکارانش از پول شرکت برای پرداخت هزینه های سفر ، زندگی ، کار دندانپزشکی ، جراحی پلاستیک و سقط جنین برای قربانیان خود استفاده کردند. آنها افزودند كه كارمندان و وجوه شركت برای تهدید و فساد قربانیان خود به سكوت استفاده شده اند.

تلویزیون کانادا CBC گزارش داد ، آقای نیگارد بعد از ظهر روز سه شنبه برای اولین جلسه استرداد خود در دادگاه در وینیپگ حاضر شد ، جایی که وکیل وی بدون موفقیت خواستار محرمانه بودن دادگاه شد. جلسه دادرسی بعدی استرداد قرار است در تاریخ 13 ژانویه برگزار شود.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر