[ad_1]

دادگاهی در سنگاپور در نتیجه دامن زدن به اختلاف بین خانواده اول این شهر که با مرگ بنیانگذار آن لی کوآن یو آغاز شد ، عروس نخست وزیر از وکالت منصرف شد.

دادگاه سه قاضی – یک نهاد انتظامی در دادگاه عالی سنگاپور – لی سوت فرن ، وکیل برجسته “را به دلیل رفتار نامناسب برای یک وکیل و وکالت” مقصر شناخته و وی را به مدت 15 ماه از وکالت منصرف کرد.

این تصمیم کتبی که روز جمعه منتشر شد و قابل تجدیدنظرخواهی نیست ، مربوط به دخالت خانم لی در تهیه و اجرای آخرین وصیت نامه پدر شوهرش لی کوآن یو است.

اختلافات خانوادگی لی یک جلوه نادر از سو mal نیت عمومی در سطح نخبگان مرکز مالی در جنوب شرقی آسیا است که از زمان استقلال در سال 1965 توسط همان حزب اداره می شود.

تصمیم روز جمعه تمرکز جدیدی بر ماشین سازی داخلی دولت در دولت کاملاً تحت کنترل کشور آسیا دارد ، جایی که نخست وزیر لی Sien Long پسر بزرگ لی کوآن یو است ، در حالی که همسرش هو چینگ ریاست شرکت دولتی سرمایه گذاری Temasek را بر عهده دارد.

درگیری که در آن لی Sien Lun با برادر متحیرش Li Xien Yang و خواهرش Lee Wei Ling درگیر است ، حدود یک سال پس از مرگ لی کوآن یو در سال 2015 آغاز شد.

پدر بنیانگذار سنگاپور می خواهد خانه وی ، یک خانه یک خانه سنگاپور سنتی ، پس از مرگ وی تخریب شود تا از استفاده احتمالی آن برای ارتقا a کیش شخصیت جلوگیری کند. اما خواهر و برادرهای لی Sien Long نخست وزیر را متهم کردند که می خواهد خانه را نگه دارد.

سال گذشته ، اتاق های دادستان کل کشور پرونده ای از سو possible رفتارهای احتمالی خانم لی را به موسسه حقوقی سنگاپور ارجاع دادند. اتاق ها ادعا می كنند كه خانم لی آخرین وصیت نامه لی كوان یو را تهیه كرده و مقدمات اجرای آن را برای دولتمرد فراهم كرده است ، هرچند كه همسر وی لی ساین یانگ از مشمولان این امر بود و سهم وی در نسخه نهایی وصیت نامه افزایش یافت.

شركت حقوقی سنگاپور پس از آنكه دادگاه انتظامی وی را در ماه فوریه مقصر شناخته بود ، در دادگاه عالی با طرح استدلال در خواستار كناره گیری خانم لی شد.

دادگاه گفت لی كوان یو سرانجام “سندی را امضا كرد كه در واقع سندی نبود كه وی اظهار داشت می خواهد امضا كند. وی اذعان کرد که نسخه ای که امضا کرده “اساساً مشابه نسخه اول است” ، اما گفت که “تصادفی” است و آسیب احتمالی “می تواند بسیار شدیدتر” باشد.

با این حال دادگاه متوقف شد و خانم لی را برای همیشه آزاد کرد و گفت این مجازات “نامتناسب” است.

در بیانیه ای خانم لی گفت که وی با حکم دادگاه مخالف است و افزود که این وصیت نامه خصوصی است و لی کوآن یو – که هرگز شکایتی علیه او شکایت نکرده است – “آنچه را که می خواست” می داند و به دست می آورد. وی همچنین گفت که این تصمیم تصدیق می کند که آقای لی از آخرین وصیت نامه راضی است.

وی افزود: “هیچ دلیلی برای تشکیل این پرونده وجود نداشت.”

لی شنگ ، پسر خانم لی ، روز جمعه در فیس بوک نوشت که نخست وزیر سنگاپور “از استفاده از منابع دولتی برای حل و فصل شکایات علیه اقوام شرمسار نیست” ، افزود که “او باید به جای برای تضعیف قانون قانون در سنگاپور. ”

دفتر نخست وزیر در مورد اظهارات لی شنگ توضیحی نداد.

در ماه جولای ، لی شنگگو ، استادیار دانشگاه هاروارد ، به جرم تحقیر دادگاه و جریمه 15000 دلار (11000 دلار) جریمه شد – تصمیمی که به گفته وی با آن مخالف است – در ارتباط با پست فیس بوک “فقط برای دوستان”. “، که او در سال 2017 نوشت ، در آن او گفت که دولت سنگاپور” بسیار بحث برانگیز است و از یک قوه قضاییه انعطاف پذیر برخوردار است.

لی ساین یانگ در اوایل سال جاری به حزب مخالف پیشرفت سنگاپور پیوست و “اشراف طبیعی” حزب حاکم را افشا کرد.

پس از اینکه اختلافات خانوادگی برای اولین بار علنی شد ، لی Sien Yang گفت که او و خواهرش اعتماد به رهبری برادر خود را از دست داده اند و از “استفاده از ارگان های دولتی” علیه آنها ترسیده اند. لی Sien Long و همسرش این ادعاها را رد کردند.

ویدئو: درگیری خانوادگی لی در سنگاپور

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر