دادگاه: دونالد ترامپ در کجا و چگونه با نتیجه می جنگد؟


ادعاهای بی اساس دونالد ترامپ مبنی بر اینکه ضرر وی به جو بایدن به دلیل تقلب در انتخابات بوده است ، با مجموعه ای از پرونده های قضایی در پی لغو نتیجه انتخابات 3 نوامبر همراه بوده است.

به گفته کارشناسان حقوقی ، هیچ یک از پرونده های قضایی تاکنون به نتیجه نرسیده است. به طور کلی ، قضات دریافتند که ادعاهای کمپین فاقد شواهدی از بی نظمی های قابل توجه است. آقای ترامپ در مورد موارد محاکمه یا تعداد کمی از آرا that پیشرفت هایی داشته است که تأثیری در آرا overall کلی ندارد.

فایننشال تایمز چالش های اصلی حقوقی مطرح شده توسط تیم حقوقی آقای ترامپ از روز انتخابات را به طور خلاصه بیان می کند:

حاشیه پیروزی جو بایدن: 63،005 رأی یا 0.92٪

مهلت صدور گواهینامه: 23 نوامبر

موارد دادگاه های ایالتی

نام: دونالد جی Trump for President، Inc. v. Kathy Primer و شورای انتخاباتی شهرستان

امدادرسانی: دفع آرا

وضعیت فعلی: امداد ارائه شده است

تعداد آرا controvers بحث برانگیز: مشخص نیست ، اما انتظار می رود تعداد کمی باشد

رأی دهندگان پنسیلوانیا پس از روز انتخابات می توانند مشکلات آرا ball را برطرف یا “معالجه” کنند. به عنوان مثال ، ممکن است شناسه مورد نیاز برای نامه نامه موجود نباشد. شوراهای انتخاباتی ناحیه در تلاشند با چنین رای دهندگانی تماس بگیرند تا به آنها اجازه دهند این مشکلات را برطرف کنند تا آرای آنها هنوز محاسبه شود.

وزیر امور خارجه پنسیلوانیا ، کیتی بوکوار ، دستورالعمل هایی را صادر کرده است که به رأی دهندگان اجازه می دهد تا مشکلات رای گیری را تا 12 نوامبر ، سه روز پس از پایان مهلت قانون ایالت ، درمان کنند.

این با تمدید سه روزه مهلت رای گیری پستی به دستور دادگاه عالی پنسیلوانیا مطابقت داشت ، تصمیمی که موضوع دادرسی در دادگاه عالی ایالات متحده است.

ستاد انتخاباتی ترامپ شکایتی را برای جلوگیری از شمارش آرا mail رایج نامه ای که در آن سند هویت در مدت طولانی تعیین شده توسط خانم بووکوار معالجه شده ، تشکیل داده است. یک قاضی ایالتی درخواست آنها را تأیید کرد.

کارزار انتخاباتی ترامپ شکایت | پنسیلوانیا پاسخ | سفارش دادگاه

نام: در ارتباط با: نظارت

در جستجوی امداد: هنگام شمارش آرا the نزدیک تر به پاسخ دهندگان بایستید

وضعیت فعلی: در فرجام خواهی

تعداد آرا controvers بحث برانگیز: مشخص نیست که آرای وجود دارد

آرا in در فیلادلفیا در مرکز همایش های پنسیلوانیا شمرده شد ، جایی که مقامات انتخابات محلی قوانین طرد اجتماعی را در نتیجه بیماری همه گیر ویروس کرونا معرفی کردند. این موارد شامل محدود کردن میزان دسترسی نزدیک ناظران به کارگران در نظرسنجی هنگام شمارش آرا ball بود. شمارش نیز بصورت آنلاین و بصورت زنده پخش شد.

ستاد انتخاباتی ترامپ شکایت است که به او اجازه می دهد فقط 6 فوت فاصله داشته باشد. دادگاه ایالتی این درخواست را رد کرد ، اما دادگاه استیناف ایالتی طرف این کارزار بود. این پرونده در حال حاضر در دادگاه عالی پنسیلوانیا است.

کارزار انتخاباتی ترامپ ارسال | پنسیلوانیا درخواست

پرونده های دادگاه فدرال

نام: Donald J. Trump برای President، Inc. و دیگران. علیه Boockvar و همکاران

Relief Wanted: جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات پنسیلوانیا

وضعیت فعلی: در انتظار

تعداد آرا controvers جنجالی: بطور بالقوه همه

این دادگاه طیف وسیعی از بی نظمی های ادعا شده در انتخابات پنسیلوانیا را گرد هم آورد تا ادعا کند که کل روند کار اساساً خلاف قانون اساسی است. او سعی کرد مانع از تأیید نتایج دولت شود ، که این کار باید تا 23 نوامبر انجام شود.

این پرونده ادعا می کند که در مناطق مختلف با آرا متفاوت رفتار می شود ، به رای دهندگان اجازه داده می شود که به طور نادرست رأی های معیوب را عیب یابی کنند و تعداد زیادی از آرا به طور غیرقانونی شمارش می شوند.

این پرونده شامل ادعاهایی درباره چگونگی ایستادن ناظران دقیق در مصاحبه با کارگران و همچنین ادعاهایی از طرف یک پستچی پنسیلوانیا مبنی بر جعل آرا mail پستی توسط ناظر وی بود. این کارگر وقتی مصاحبه با بازرسان خدمات پست ایالات متحده انجام شد ، ادعاها را پس داد.

حتما بخوانید:
رتبه فعلی استفن هندری چیست؟

پنسیلوانیا گفت که این دادخواست “بر اساس نظریه های حقوقی مکرر رد شده و بدون مدرک” تشکیل شده است.

روز پنجشنبه ، شرکت حقوقی ترامپ در این پرونده ، پورتر رایت موریس و آرتور ، تصمیم گرفتند که از این پرونده خارج شوند. جلسات دادرسی در حال حاضر برای سه شنبه و پنجشنبه هفته آینده برنامه ریزی شده است.

کارزار انتخاباتی ترامپ شکایت | پنسیلوانیا جنبش اخراج کردن کمیته ملی دموکراتیک پاسخ

نام: دونالد ج. ترامپ برای رئیس جمهور ، شرکت در برابر کمیسیون انتخابات شهرستان فیلادلفیا

Relief Wanted: شمارش در فیلادلفیا را متوقف کنید

وضعیت فعلی: حل و فصل شده است

تعداد برگه های بررسی شده: هیچ کدام

در حالی که پنسیلوانیا هنوز در حال جمع آوری آرا بود ، مبارزات انتخاباتی ترامپ با عجله به دادگاه فدرال رفت و خواستار صدور دستور فوری برای توقف سرشماری در فیلادلفیا شد. وی گفت که ناظران وی در اتاق سرشماری مجاز نیستند. در یک جلسه دادرسی فوری ، وکیل کارزار اعتراف کرد که برخی از ناظران وی در واقع حضور داشتند ، و قاضی را وادار به پرسیدن “ببخشید ، پس مشکل شما چیست؟”

در جلسه دادرسی با توافق نامه ای که جمهوری خواهان و دموکرات ها می توانند حداکثر 60 ناظر در اتاق شمارش داشته باشند ، پرونده حل و فصل شد.

کارزار انتخاباتی ترامپ شکایت

مینی نقشه میشیگان

حاشیه پیروزی جو بایدن: 148،382 رأی یا 2.6٪

مهلت صدور گواهینامه: 23 نوامبر

موارد دادگاه های ایالتی

نام: Donald J. Trump برای President، Inc. و دیگران. در برابر جوسلین بنسون

خواستار امداد شد: شمارش آرا. غایب را متوقف کنید

وضعیت فعلی: درخواست رد شده است ، شکایت در انتظار است

تعداد آرا controvers جنجالی: مشخص نیست

طبق قانون میشیگان ، رأی گیری باید توسط دوربین های مداربسته کنترل شود. مبارزات انتخاباتی ترامپ شکایت برای متوقف کردن شمارش آرا abs غایب را دارد زیرا ادعا می کند ناظرانش حق دارند قبل از شمارش آرا ، همه فیلم ها را از جعبه های انتشار مشاهده کنند. این دادخواست همچنین شامل ادعاهای ناظر نظرسنجی بود که از یک جامعه شناس شنید که سایر نظرسنجی ها به آنها گفته اند که تاریخ تأخیر رای گیری را تغییر دهند.

قاضی درخواست تعلیق سرشماری را رد کرد و ادعاهای ناظر نظرسنجی را “شایعات غیرقابل قبول شایعات” خواند و خاطرنشان کرد که در مبارزات انتخاباتی ترامپ هیچ قانونی در میشیگان ذکر نشده است که برای ضبط فیلم باید به ناظران ارائه شود. انتخابات

مبارزات انتخاباتی ترامپ فرجام خواهی از این تصمیم است. در ابتدا فرجام خواهی رد شد زیرا پرونده مطابق با قوانین تجدیدنظر دادگاه میشیگان نبود.

کارزار انتخاباتی ترامپ شکایت | میشیگان جواب | قضات سفارش

پرونده های دادگاه فدرال

نام: Donald J. Trump برای President، Inc. و دیگران در برابر Jocelyn Benson و دیگران

امدادرسانی: از تأیید نتایج انتخابات میشیگان جلوگیری کنید

وضعیت فعلی: در انتظار

تعداد آرا controvers جنجالی: بطور بالقوه همه

پرونده مبارزات انتخاباتی ترامپ ادعا می کند که مقامات دولت میشیگان “تقلب و بی کفایتی برای فساد در رفتار انتخابات عمومی 2020” را مرتکب شده اند. این شامل بیش از صد شاهد از ناظران جمهوری خواه بود که ادعا می کردند شاهد بی نظمی در انتخابات بوده اند و از امکان مشاهده معنادار سرشماری محروم بودند. بسیاری از اتهامات مربوط به وین کانتی است که شامل دیترویت نیز می شود.

دانا نسل ، دادستان دموکرات میشیگان ، این پرونده را “بی اساس” خواند و افزود: “اگر هرگز با ادعاهایی بسیار غیرمستقیم و غیرعادلانه به دادگاه بروم ، مجازات می شوم.”

کارزار انتخاباتی ترامپ شکایت

تیتر نوادا

حاشیه پیروزی جو بایدن: 35،361 رأی یا 2.7٪

مهلت صدور گواهینامه: اول دسامبر

پرونده های دادگاه فدرال

نام: Stokke et al v. سگاوسکه و همکاران

حتما بخوانید:
نمایش سیاره‌نمای جدید: اروپا به سوی ستاره‌ها

به دنبال امداد رسانی هستیم: از استفاده از ماشین های تأیید امضا در شهرستان کلارک جلوگیری کنید

وضعیت فعلی: پیشنهاد امدادی فوری رد شد

تعداد آرا disp مورد مناقشه: وجود آرا مشخص نیست

مبارزات انتخاباتی ترامپ طرف پرونده نبود ، اما وی یک کنفرانس مطبوعاتی را در این مورد برگزار کرد ، بنابراین فایننشال تایمز آن را درج کرد. این دادخواست توسط چهار جمهوریخواه نوادا علیه شهرستان کلارک ، بزرگترین ایالت و خانه لاس وگاس ، تشکیل شد.

یکی از متقاضیان ادعا می کند که استفاده از ماشین های تطبیق امضا به این معنی است که بولتن پستی به اشتباه به نام آنها نوشته شده است. ثانی گفت که آنها اجازه مشاهده سرشماری را ندارند.

در جلسه دادرسی در تاریخ 6 نوامبر ، یک قاضی فدرال خاطرنشان کرد که شاکیان هیچ مدرکی برای اثبات تأثیر دستگاههای تطبیق امضا بر رأی دادن آنها ندارند. پیشنهاد تسکین فوری رد شد زیرا متقاضیان “شواهد قانونی کافی و شواهد کافی” ارائه نکردند.

شکایت | نوادا پاسخ

هدر ، آریزونا

حاشیه پیروزی جو بایدن: 10،986 رأی یا 0.32٪

مهلت صدور گواهینامه: 30 نوامبر

موارد دادگاه های ایالتی

نام: Donald J. Trump برای President، Inc. و دیگران. علیه کیتی هابز و همکاران

به دنبال امداد رسانی هستیم: از تأیید نتایج Maricopa County جلوگیری کنید و همه آرا را مرور کنید

وضعیت فعلی: معامله

تعداد آرا considered در نظر گرفته شده: 191 رأی گیری

پرونده ترامپ تا حدود زیادی ادعاهای کشف شده قبلی را مبنی بر ترغیب رای دهندگان جمهوریخواهی که با مشکلات دستگاه رای گیری روبرو شده اند ، بسته بندی کرده و برگه های رای گیری را با قلم های شارپی علامت گذاری می کند که آرای آنها را باطل می کند.

ادعا این بود که جوهر شارپی می تواند از طریق کاغذ نشت کند و “رأی فوق العاده” ایجاد کند که در آن رأی بیشتر از یک نامزد را نشان دهد. مقامات انتخاباتی آریزونا بارها گفته اند که آرا marked مشخص شده با شارپی هنوز در حال شمارش است.

تعداد “فوق العاده آرا” از هر نوع در انتخابات ریاست جمهوری آریزونا 191 رای بود.

در جلسه دادرسی در تاریخ 12 نوامبر ، وکیل نماینده مبارزات انتخاباتی ترامپ اعتراف کرد که یکی از شاهدان آنها شریک تجاری وی بود و آنها می دانستند که برخی از شهادت های جمع آوری شده توسط کمپین از طریق یک فرم آنلاین در واقع اسپم است.

روز جمعه ، ستاد انتخاباتی ترامپ گفت این پرونده از قبل بحث برانگیز است زیرا آریزونا شمارش آرا its خود را به پایان رسانده است و حاشیه به مراتب بیشتر از تعداد مجازات های زیاد است.

کارزار انتخاباتی ترامپ شکایت | آریزونا به اخراج شده | اطلاعیه تبلیغات انتخاباتی ترامپ برای تنوع

نقشه کوچک جورجیا

حاشیه پیروزی جو بایدن: 14،172 رأی یا 0.29٪

مهلت صدور گواهینامه: 20 نوامبر

موارد دادگاه های ایالتی

نام: در پاسخ: اجرای قوانین انتخابات و تهیه آرا ارائه شده یا دریافتی پس از ساعت 19:00 در تاریخ 3 نوامبر 2020

درخواست امداد: نامه های پستی جداگانه ای که پس از مهلت مقرر وارد می شوند

وضعیت فعلی: رد شد

تعداد آرا in مورد نظر: 54

مبارزات انتخاباتی ترامپ ادعا می کند که شمارنده های رأی در شهرستان فولتون ، که شامل آتلانتا است ، برگه های رای گیری را که قبل و بعد از روز انتخابات رسیده بود ، به درستی توزیع نکرده اند. در حمایت از این ادعاها ، آنها شامل درخواست هایی از یک ناظر نظرسنجی بودند که فکر می کرد 54 برگ آرا late دیررس را با سایر آرا مخلوط کرده است.

قاضی پرونده در جلسه دادگاه در تاریخ 5 نوامبر پرونده را مختومه دانست و “هیچ مدرکی” یافت که 54 رای در واقع دیر رسیده است.

شکایت | اخراج

این یک مقاله ردیاب است که به صورت دوره ای به روز می شود. آخرین به روزرسانی در 14 نوامبر در ساعت 6 صبح ET بود.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید